EDITORIAL VYDÁNÍ: 9. ledna 2010

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

09.01.2010 Oznámení

Prostřednictvím čtvrté a závěrečné části se rozloučíme se seriálem "Hvězdy na horizontu konce věku" jehož autorem je nám již dobře známý John Lash. Otázka faktoru 2012 zde bude opětovně nastolena a to především v souvislosti s gnostickými tématy. Možná, že je tento autor pro někoho příliš abstraktní a možná i těžký, ale disponuje zcela brilantním způsobem uvažování, který alespoň pro mne je v mnoha ohledech velmi cenný.

Dalším tématem pak bude klima a environmentální otázky spojené s manažery, které mají na starosti řízení důležitých aktivit, které by měly pracovat všemi dostupnými prostředky pro zlepšení našeho globálního ekologického prostředí právě v návaznosti na klima. V této reportáži se budeme věnovat skandálu na nejvyšší úrovni OSN, který se před nedávnem provalil a je v současné době známý pod názvem "Climagate". Hlavní roli v této poměrně nechutné hře hraje osoba jmenující se Rajendra Chumar Pachauri.

A pak tu máme další přednášku v "Zóně Zasvěcení". Tentokrát se budeme věnovat přednáškovému tématu č. 9. Půjde o tajné technologie a první v pořadí bude pochopitelně zařízení HAARP. Jde o uvodní zavádějící přednášku, která si klade za úkol zavést posluchače do místa, kde se toto zařízení nachází. A tímto míste je Aljaška. Takže nezapoměňte si zbalit vše potřebné na tuto odvážnou průzkumnou cestu. Rozsahem a hloubkou informací by mělo v našim podmínkách jít o skutečně ojedinělý přednáškový projekt.

Tak a nyní ještě pár postřehů k druhému víkendovému dni. "Legenda o člověku a hvězdě - druhý díl". Pak nás čeká přesun do Afriky kde vás Dan Eden seznámí s úžasným objevem 200 000 let staré obří metropole a na závěr si posvítíme na zoubky globálnímu oteplování. Co se zjistilo a o čem se může hovořit jen v přísně uzavřených kruzích mocných tohoto světa.

Dávejte na sebe pozor a pokud možno přijemný víkend.


"Pomluva nepřítomných je hlavní částí našich rozprav. Kdyby se veškeré lidstvo sešlo na jediném místě, nevědělo by brzy, o čem mluvit."
Jan Neruda


Jaroslav Chvátal
vydavatel internetového magazínu
Matrix-2001

Diskuze není aktivní, nelze do ní vkládat příspěvky.