DŮKAZY O MIMOZEMSKÉ NÁVŠTĚVĚ (2)

Zajímavé je i vysvětlení, se kterým přišli ,,vědci“. Údajně se tak obyvatelé bránili proti nájezdníkům… Myslím, že je jasná jedna věc. Než by taková obrovská podzemní města vybudovali, dávno by je už nájezdníci zlikvidovali. Navíc kouř z podzemí by je musel nutně prozradit. Zatím jediné vysvětlení je ukrývání některé mimozemské rasy před nepřáteli z jiných planet. V podzemí by je jiná – nepřátelská mimozemská rasa těžko vystopovala…

Nezapomeňme také na kruhy v obilí. Mimozemské civilizace s námi prostřednictvím obrazců komunikují. Lépe řečeno – snaží se komunikovat. Otázkou zůstává, nakolik se světové instituce touto komunikací skrytě zabývají. Ale oficiální názor ,,vědců“ zcela zavrhuje mimozemské civilizace jako autory těchto nádherných výtvorů. Co na tom, že vše už bylo i zdokumentováno. Některé filmové záběry pocházejí z důvěryhodných zdrojů, tedy od obecně uznávaných vědců a dokumentují, že kruhy vzniknou během pár chvil. Žádný člověk by toho nebyl schopen. Jaký je to paradox – lidstvo odešle do vesmíru sondu se vzkazem pro jiné civilizace. Po čase se objeví v obilí odpověď. Ale ,,vědci“ ji nechtějí brát v potaz. Proč tam tedy vzkaz vůbec odesílali?

Nezapomeňme na staré satelitní mapy. Chybějící články ve vývoji člověka a celé tzv. evoluce. Popisy použití nukleárních zbraní v dávnověku. Obrazce na planině Nazca dávající smysl pouze při pohledu z letadla, či vrtulníku. Nález počítače z Antikythéry starého více než 2 000 let. Tento neoddiskutovatelně pravý nález staví na hlavu veškeré báchorky o vývoji člověka!

Zobrazení letadel i helikoptér. Zobrazení náročných lékařských nástrojů a výkonů. Nálezy lebek s průstřelem. Ohýbání a tvarování mamutích kostí. Trepanace lebek. Nálezy galvanických článků. Atd. atd. !

Některé z uvedených nálezů se snaží ,,vědci“ (nikoliv skuteční vědci!) znevěrohodnit. Většinou se jim to moc nedaří. Navíc třeba nedávný název článku ,,Život pochází z vesmíru, dokázali vědci umělou kometou“ je ZCELA zavádějící a klamný! Vědci dokázali něco, co jednak už bylo dávno známé a jednak tím zcela určitě nedokázali, že život na Zemi pochází z komety. Kdyby takto argumentoval zastánce návštěvy mimozemské civilizace – vědci by ho doživotně zesměšnili! Vypadá to spíše tak, že tito ,,vědci“ se pouze snažili demonstrovat vlastní nepostradatelnost, což se jim evidentně nepodařilo. Ale všechny výše uvedené nálezy dejme nyní stranou.

Minimálně jeden důkaz nám totiž leží přímo před očima! Nelze ho označit za falzifikát. Nelze ho zesměšnit ani ,,vysvětlit“ rituálním obřadem, či zapojením tisíců dělníků apod.!

Jedná se o železný sloup v Dillí v Indii. Nachází v areálu mešity Qutub Minar už 900 let. Je však mnohem starší. Sloup nechal vyrobit už v 5. století našeho letopočtu indický panovník Čandragupta II Vikramaditji pro hinduistický chrám. A původně stál v chrámu zasvěceném bohu Višnu ve městě Udayagiri ve střední Indii. Zajímavá na něm je skutečnost, že ačkoliv je vystaven všem povětrnostním vlivům, vůbec nerezaví. A nebyl vyroben litím, nýbrž kováním!

Samozřejmě někteří ,,vědci“ se odolnost sloupu snažili ,,vysvětlit“. Zde jsou některé jejich názory: V Dillí železo nezrezne, protože tam neprší! Skutečnost – v Dillí naprší ročně průměrně 715 mm srážek. Pro porovnání u nás v ČR je to průměrně zhruba 670 mm.

S ,,geniálním“ vysvětlením přišel i Ramamurthy Balasubramanian z Indického technologického institutu v Dillí. Údajně zjistil, že ochranou proti rzi je sloučenina fosforu. Vadou na tomto tvrzení je fakt, že neuvedl ani o jakou sloučeninu by se mělo jednat. Navíc v indických muzeích je mnoho exponátů s podobným složením kovu, ale tyto reziví jako každé jiné železo.

Položme si zde několik otázek. Byly naši předkové opravdu technologicky na takové výši, že dokázali něco, o čem se dnešním lidem může jenom zdát? Tedy vyrobit nerezavějící v podstatě čisté železo? Příměsi totiž tvoří spolu pouhých 0,63%. Zbytek je železo. Pokud ano, proč naši vědci nejenže neumí podobně zpracovat kov, ale ani neví – proč sloup v Dillí nerezaví?

Vůbec nejzásadnější otázkou potom zůstává, proč tedy takto zdatně nevyrobili v Indii i ostatní železné výrobky? Proč pouze tento jediný sloup? Předtím ani potom už nikdy! Jakým zázrakem se jim to povedlo?

Anebo je to všechno zcela jinak? A jedná se o vzkaz jiných civilizací? Předpokládaly, že lidstvo v určité části svého vývoje a technického pokroku pochopí význam vzkazu? V tomto případě si to nemyslím.

Nabízím ovšem, dle mého názoru, nejpravděpodobnější možnost. Vědci už zjistili, že se nejedná o železo z meteoritu. Neboť toto by zřejmě obsahovalo zvýšený podíl niklu, platiny či iridia. Mimo stopového množství niklu – 0,05% však sloup nic takového neobsahuje. Zkoušky provedli vědci z Národní metalurgické laboratoře v Džamšédpúru. A železo - i podle nápisu na sloupu - skutečně ukovali Indové.

O tom svědčí i různé vady a nedokonalosti spojů. Tedy zcela jistě nedisponovali nějakou vyspělou, nebo dokonce ,,zázračnou“ technologií. Důležitý je tedy zdroj materiálu. A zde se zřejmě jednalo o zbytky, které zde ať už úmyslně, nebo omylem zanechali návštěvníci z vesmíru. Jak jinak by se daly vysvětlit souběžné evidentní nedokonalosti ve zpracování kovu s naopak geniálně vyřešenou ochranou proti rzi?!

-konec-
Diskuze není aktivní, nelze do ní vkládat příspěvky.

Další díly