"DRAČÍ LINIE" - OKULTNÍ SÍTĚ - VYSÍLAČE A GEOMANTICKÁ ESOTERIKA "TŘETÍ ŘÍŠE" (3)

Farrell Joseph

Farrell Joseph

autor

09.06.2021 Exkluzivně

Tajemné inženýrství

S odpovědí na otázku z konce předcházející čísti se dostáváme blíže k zemské síti a tajemným energiím, ze kterých mohlo být neúmyslně čerpáno při termonukleární theurgii prvních testů vodíkových bomb. Tím, že na zemský povrch přinášeli termonukleární oheň bohů-hvězd, se vědci a inženýři podílející se na navrhování a testování těchto zařízení vlastně zapojili do velmi dávného počinu, a tím je alchymistická architektura.

Představa „alchymistické architektury“ – architektury, která vědomě využívá posvátnou geometrii a numerologii ve snaze snést na zemi transformující nebeské síly – je stará, a tvoří jeden ze základních pilířů svobodného zednářství. Tyto „transformující síly“ jsou však čistě fyzické, ale také čistě spirituální a sociální povahy, a ty dvě, jak uvidíme v celé této knize, jsou spolu ve starodávném smýšlení úzce spojeny tím, co je považováno za základní fyziku média.
Zednářskou posedlost sociálním aspektem této alchymistické architektury lze pochopit bližším pohledem na jejich pojetí „kamenných kvádrů“. V mé knize, "LBJ and the Conspiracy to Kill Kennedy", jsem poukázal na oba tyto aspekty – fyziku i sociální inženýrství – symboliky zednářského kamenného kvádru, a stojí za to zde tyto poznámky uvést, protože jsou nyní relevantní pro širší kontext geomantických energií, které se taková alchymistická architektura snaží vyvolat v zemské síti umístěním a podobou určitých typů chrámů a staveb.

Podle Alberta Pika, autora zednářské „Bible“ Skotského ritu, "Morals and Dogma", je kamenný kvádr symbolem celé filozofie zednářství:

"Uslyšíte krátce o hrubém kamenném kvádru a dokonalém kamenném kvádru jako o součásti klenotů lóže. Hrubý kamenný kvádr je prý „kámen tak, jak byl vzat z kamenolomu, ve svém neopracovaném a přírodním stavu“. Dokonalý kamenný kvádr je prý „kámen připravený rukama řemeslníků, upravený pracovními nástroji Tovaryše“…Mají narážet na sebezdokonalování jednotlivých řemeslníků, - pokračování stejné povrchní interpretace.

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 900 hodinám videa a 12.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.