"DRAČÍ LINIE" - OKULTNÍ SÍTĚ - VYSÍLAČE A GEOMANTICKÁ ESOTERIKA "TŘETÍ ŘÍŠE" (2)

Farrell Joseph

Farrell Joseph

autor

02.06.2021 Exkluzivně

Jedno vodítko spočívá v ezoterické povaze nacistických praktik, které lze pojmenovat jen jako „geopolitická geomantie“. Zatímco wehrmacht postupoval Evropou a menší národy buď podlehly přímé okupaci, nebo byly přinuceny ke spojenectví s Třetí říši, jednotky SS v zákulisí tiše shromažďovaly všelijaké věci. Spolu s touto aktivitou infiltrovalo gestapo tajná bratrstva, od svobodných zednářů po rosekruciány, a o každém z nich vypracovalo rozsáhlý spis, protože tvrdili, že „vlastní jistá univerzální tajemství, která by podle Himmlera byla SS využita lépe“.23 Zájem těchto společností o židovský kabalistický ezoterismus byl dokonce brán jako „hrozba pro státní bezpečnost“ a „nacistickou magii“.24 Tato „magie“ se projevovala dvěma způsoby, z nichž prvním byl sběr korunovačních klenotů:

"Hitler, aby upevnil svou pozici budoucího císaře Evropy, se stal vášnivým sběratelem korunovačních klenotů. Klenoty, které zprvu získal, byly pouhé repliky, ale poté, co válka skutečně začala, si přisvojil autentické předměty. V roce 1934 dostal kopie koruny, říšského jablka a žezla, které byly říšskými insigniemi císaře Svaté říše římské, Karla Velikého I., když učinil toto podivné gesto v zájmu německého lidu – „přijímám je do svého vlastnictví v zájmu velkolepé vlasti“ – jde o náznak, že se skutečně viděl v roli císaře Třetí říše. Jelikož sesazený císař Vilém II. byl v té době stále naživu, nebylo by pro něj rozumné prohlásit se za německého císaře, ale kdyby vyhrál válku, je pravděpodobné, že "císař Adolf I.", by byl korunován na Světové výstavě a oslavách vítězství, plánovaných pro Berlín v roce 1950".

Korunovační klenoty českých králů

Jak jeho dobývání postupovalo, Hitler ve shromažďování ozdob posvátného úřadu krále pokračoval. Šest měsíců po připojení Rakouska k Německu daroval starosta Norimberku - Liebel Hitlerovi další repliky korunovačních klenotů, tentokrát okultní povahy. Když v roce 1938 Hitler znovu vstoupil do své vlasti jako její vládce, projevil mimořádně velk

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 900 hodinám videa a 12.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.