DR. RICHARD BOYLAN - PRAVDA ZA OPONOU

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

publikováno: 06.12.2017 kategorie: Konspirační teorie

Pokaždé ke konci roku si dělám tak trochu pořádek ve svém archívu. Ne jinak tomu je i letos. Během této bohulibé činnosti jsem narazil na desky naplněné materiály z internetových stránek vynikajícího investigativního novináře a badatele dr. Richarda Boylana. Složky pochází z druhé poloviny devadesátých let, ale to vůbec nevadí, neboť valná většina toho, je velmi nadčasového charakteru. Ty věci skutečně stojí za prostudování. (http://www.drboylan.com/)

Dr. Richard Boylan, profesor a výzkumník ze Spojených Států,  bezmála 20 let, byl v prakticky permanentním kontaktu s lidmi, kteří měli kontakt se zástupci mimozemské inteligence. Faktem je, že Boylanovy informace ohledně exotických artefaktů mimozemského charakteru, byly natolik kvalitní, že vláda Spojených států rozhodla o jejich možném využití k sestavení vlastních antigravitačních kosmických plavidel. Mám nyní na mysli skutečná plavidla pozemského charakteru.

Lze říci, že dr. Boylan svým způsobem spolupracoval s vládou Spojených států, ale jen do chvíle, než zjistil, jak se věci skutečně mají. Míra rozčarování bývá různá a individuální, ale u dr. Boylana nabrala velkých rozměrů. Rozhodl se ukončit spolupráci s vládními složkami a začít spolupracovat s veřejností.

Začal publikovat výsledky svého výzkumu na mezinárodních konferencích, v časopisech. Uskutečnil velké množství rozhovorů pro média. To přitáhlo pozornost dalších insiderů z prostředí Pentagonu  a dalších důležitých institucí. Díky těmto kontaktům se dozvěděl o existenci minimálně 12-ti různých typů speciálních technologií, jež jsou součástí moderní letecké technologie.

Podle toho, co řekl, by se mělo jednat o následující typy leteckých platforem:

Northrop Grumman B-2 Spirit "neviditelný bombardér", F-22 Raptor Advanced Stealth Fighter, F-35 Lighting II Advanced Stealth Fighter, neboli "Aurora", Lockheed Martin X-33A a antigravitační disk Lockheed X-22. Pak jsou tu technologie vedené pod hlavičkou Boening/Airbus Industries Nautilus - TR3-A přezdí

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 500 hodinám videa a 10.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.