DR. FAUCI A PŮVODY PANDEMIE: NEJVĚTŠÍ OBRAT O 180 STUPŇŮ VŮBEC - KDO PŮJDE DO VĚZENÍ?

Dr. Anthony Fauci, ředitel "Národního institutu pro alergie a infekční nemoci" (NIAID), hájí teorii přirozeného původu viru SARS-CoV-2 již od počátku pandemie COVID-19. Ve svém dosud největším obratu Fauci aktuálně sděluje, že "není přesvědčen" o tom, že by virus nutně musel mít přirozený původ, s tím že musíme pokračovat ve zkoumání toho, "co se dělo v Číně, dokud nezjistíme, co se vlastně stalo".

Vzhledem k tomu, že Fauciho názor používají mainstreamová média a ověřovatelé faktů k cenzuře všech ostatních odborníků, vyvolává tento veřejný obrat o 180 stupňů bezpochyby rozpaky u mainstreamových novinářů. Fauci nyní také popírá, že by kdy financoval výzkum "gain-of-function", přestože existují nezvratné důkazy, že tomu tak bylo. Zdá se, že se snaží nově definovat "funkční zisk" tak, aby žádný z výzkumů, které zaplatil, nespadal pod tuto definici. Ředitel "Národního ústavu zdraví" -  Dr. Francis Collins podporuje Fauciho popírání, což se zdá být preventivním pokusem distancovat "NIAID/NIH" od budoucího obviňování, pokud by se zjistilo, že teorie o úniku z laboratoře způsobila pandemii COVID-19.

Dr. Anthony Fauci, ředitel "Národního institutu pro alergie a infekční choroby" (NIAID), je od počátku pandemie COVID-19 neochvějným obhájcem teorie o přirozeném původu viru SARS-CoV-2. Ještě v květnu 2020 použila CNN Fauciho vyjádření k této otázce jako důkaz, že tehdejší prezident Donald Trump vypouští z úst směšnou konspirační teorii:

"Prezident Donald Trump už několik týdnů předkládá argumenty, že koronavirus nevznikl v přírodě, ale v laboratoři v čínském Wuhanu," napsala CNN. V rozhovoru pro National Geographic ... se Fauci definitivně vyjádřil k původu viru ... 'Pokud se podíváte na vývoj viru u netopýrů a na to, co je k dispozici nyní, vědecké důkazy se velmi, velmi silně přiklánějí k tomu, že to nemohlo být uměle nebo záměrně manipulováno ... Všechno o postupném vývoji v čase silně naznačuje, že [tento virus] se vyvinul v přírodě a pak přeskočil na lidský druh,' řekl Fauc

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 900 hodinám videa a 12.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.