DOJDE KE SPUŠTĚNÍ "OPERACE POD FALEŠNOU VLAJKOU" VE SMYSLU NÁSTROJE UMOŽŇUJÍCÍ POTENCIONÁLNÍ ZABLOKOVÁNÍ BLÍŽÍCÍCH SE PREZIDENTSKÝCH VOLEB (2)

Z 65 zasedajících amerických senátorů, kteří nebudou v roce 2020 kandidovat na znovuzvolení je 33 demokratů, 30 republikánů a 2 nezávislíBernie Sanders a Angus King. To znamená, že ve scénáři, kdy by se nerealizovaly volby v roce 2020 by po 3. lednu by byl současný Mitch McConnel a Chuck Grassley nahrazen demokraty, kteří by tak získali většinu s volební výhodou 30 až 35 hlasů. Novým prezidentem „Pro-Tempore“americkém Senátu by se stal buď Chuck Schumer (současný vůdce menšiny v Senátu), nebo náhradník za lídra demokratů, protože Richard Durbin je mezi těmi, který by ztratil své současné postavení.

Jinými slovy řečeno, čtvrtýmprezidentské linii nástupnictví, poté, co se 3. a 21. ledna 2021 uvolní všechny pozice prezidenta, viceprezidenta a vůdce většiny Sněmovny, by se novým prezidentem, tak teoreticky mohl stát Schummer, nebo náhrada za Durbina. Nové federální volby by pak byly naplánovány podle harmonogramu a programu již demokraty ovládaného Senátu. To, co posiluje takový alarmující scénář, který by zrušil znovuzvolení prezidenta Trumpa, jsou nedávná podivná tvrzení Nancy Pelosi ohledně prezidentského řetězce nástupnictví a kontinuity vlády, která zazněla v relativně nedávném rozhovoru pro „MSNBC“:

Ať už [Donald Trump] ví, nebo ne, odejde… To, že se možná nebude chtít odstěhovat z „Bílého domu“, ještě neznamená, že nebudeme mít slavnostní inauguraci k uvedení řádně zvoleného prezidenta Spojeného státu do úřadu.“

Pelosinino prohlášení bylo učiněno poté, co se zúčastnila na zasedání vlády jednání o kontinuitě vlády, na kterém Pentagon odhalil nejvyšším představitelům v řetězci nástupnictví na prezidentský úřad, že existuje šance potenciální katastrofy, která by mohla udeřit před volbami, a která by mohla ochromit USA a další země. Zdá se, že Pelosi naráží na určitou kontinuitu vládní krize, která by vedla k Trumpovu odvolání z funkce a k instalaci „řádně zvoleného“ prezidenta po nějaké PŘÍRODNÍ KATASTROFĚ.

Stručně řečeno, von Braunovo varování

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.