DILATACE ČASOVÉ OSY, CHYBY V MATRIXU, NEBO ZHROUCENÍ EVOLUČNÍ TEORIE? (21)

Mexická vláda zveřejňuje mimozemské artefakty

Aztékové přišli do Mexika mnohem později než Mayové. Aztécká kultura existovala v oblasti Střední Ameriky od 12. do 16. století a tento lid si říkal „Mexica“ nebo „Tenochcas“. Slovo „Aztec“ znamená „z Aztlanu“ (Atlan – Atlantis) a bylo to jejich kmenové jméno. Před nimi existovala zapomenutá kultura, o které se dosud ví jen málo a jejíž relikvie nám ukazují scény ze života v dávno zapomenuté minulosti legendární vlasti Aztéků. Dnes není přesně známo, co se pod tímto pojmem "Aztlan“ rozumí, ale legendy hovoří o ostrově, o kterém mnoho vědců věří, že slovo „Aztlan“ - „bílý prostor“ znamená a mohlo by souviset s Atlantidou nebo dokonce s Antarktidou.

V „Codexu Boturini“ ze 16. století je staré vyobrazení „Aztlanu“, které ukazuje, jak předkové Aztéků přišli z ostrova „Aztlan“, na kterém stála velká pyramida, na pevninu v Jižní Americe lodí. V jihoamerických legendách existují různé verze toho, proč byl svět zničen povodněmi, přičemž bohové vždy požadovali oběť a uctívání. Dalším důvodem bylo, že lidé se stali morálně špatnými a brutálními, a dokonce praktikovali kanibalismus. Aztékové a další indiánské národy také hovoří o tom, že v současné době žijeme ve čtvrtém světě a podle legend byly předchozí tři zničeny povodněmi a vůbec různými kataklyzmaty. Po těchto povodních už na Zemi nebyl život v tak bohaté formě. Jen malá skupina lidí dokázala přežít povodeň, díky tomu, že uměli postavit lodě či archy.

Mexická vláda uvolnila k zveřejnění tzv. artefakty "Ojuelos de Jalisco"

V koloniálním městě Ojuelos de Jalisco byly před desítkami let objeveny senzační archeologické objekty, které byly uchovávány pod zámkem od doby, než se mexická vláda před časem rozhodla je sdílet s veřejností. Tyto objekty jsou totožné s artefakty z Calakmulu. Mnoho podivných útvarů, které bylo vyleptáno do kamenných desek ve zlatě a stříbře a na nichž můžete detailně vidět astronauty v kosmických plavidlech – jsou zde také obrázk

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 900 hodinám videa a 12.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.