DILATACE ČASOVÉ OSY, CHYBY V MATRIXU, NEBO ZHROUCENÍ EVOLUČNÍ TEORIE? (20)

Další informace příbuzné tomuto tématu naleznete v knize Bratra Philipa „Tajemství And a disk Zlatého slunce MU“. Autorem je ve skutečnosti George Hunt Williamson (1926–1986), americký kontaktér a autor několika publikací o UFO, jenž byl aktivní především v padesátých letech 20. století. Jeho výše uvedená kniha obsahuje široké spektrum starověkých tradic a proroctví z oblasti Peru, které objasňují jak se Severní a Jižní Amerika dostala pod vliv společných duchovních tradic. Původní stará říše se jmenovala „Amaru – ca“, „Amem – ca“, nebo „Ameri – ca“. Všechny tyto ekvivalenty původního názvu se překládají jako „Země Hada“. Toto označení pochází z doby, kdy „had“ byl univerzálním symbolem mýtické moudrosti a duchovní síly.

George Hunt Williamson

Legenda říká že Severní a Jižní Amerika jsou pojmenovány po nositeli kultury, kterému se, jak již bylo dříve naznačeno, říká „Amaru Muru“ („A maru“ – „Had moudrosti“, nebo také „Snake Meru“ – „Mistr Moudrosti“). Něco mi říká, že by tu mohla existovat nějaká souvislost se Sumerem, nebo posvátnou horou Meru. Jisté indicie naznačují, že "Amaru Muru" přišel do Ameriky z prastarého kontinentu MU a přinesl s sebou široké spektrum mocných předmětů včetně onoho již zmíněného „slunečního disku“. Do prostředí jihoamerického kontinentu také přinesl celou řadu posvátných obřadů a symbolů (například třístupňový andský kříž, symbol používaný v Peru a Bolívii).

S ohledem na časovou osu bych spíše řekl, že "Amaru Muru" byl přímý pokrevní potomek Lemuřanů a do Jižní Ameriky se dostal z některého z tichomořských ostrovů – geografických ostatků pravěké Lemurie. "Amaru Muru" dokázal spojit izolované domorodé kmeny v progresivní homogenní kulturu rozprostírající se na území dnešního Peru a Bolivie. Právě tato kultura předcházející pozdější kultuře Inků vytvořilo mnoho megalitických chrámů. Bohužel s postupem času všechna tato starodávná spojení byla zapomenuta nebo skryta. Duch "Amaru Muru", o kterém se praví, že dřímá v jezeře Titicaca podle

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 900 hodinám videa a 12.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.