DILATACE ČASOVÉ OSY, CHYBY V MATRIXU, NEBO ZHROUCENÍ EVOLUČNÍ TEORIE? (12)

RUSKO (Altaj, Sibiř) – 50 000 let starý náramek – „Denisovanů“

Při vykopávkách ve staré sibiřské jeskyni byl objeven unikátní, moderně vypadající a leštěny zelený kamenný náramek vyrobený ze zeleného minerálního chloritanu. Tento jeskynní útvar později vešel ve známost jako „Denisova jeskyně“. Nachází se v pohoří Altaj na Sibiři. Před několika lety byly v této jeskyni uskutečněny fosilní nálezy dosud neznámého typu člověka –  tzv. „Denisovan“. Všechny vykopávky v této jeskyni byly provedeny profesionálními archeology, a proto nejsou zpochybnitelné – přesto tyto nálezy vyvolaly velkou celosvětovovu polemiku.

Podle informací, které mám k dispozici, byl náramek objeven v roce 2008 a ruští vědci před nedávnem zjistili, že jde o 50 000 let starý artefakt. Oficiálně jde o nejstarší šperk, který byl kdy objeven a panuje oficiální přesvědčení, že byl vyroben našimi pravěkými předky. Tento a další nálezy z jmenované oblasti jsou oficiálně zadokumentovány, a proto představují poměrně dost zásadní problém v kontextu s oficiálně prezentovanou platformou vývojového období lidské bytosti v předmětné části regionu. V podstatě jde o to, že tato část Ruska měla být osídlena teprve před nějakými 25 000 lety.

Geografické umístění "Denisovy jeskyně"
Vstup do "Denisovy jeskyně"

Dr. Anatolij Děrevjanko, vedoucí „Ústavu archeologie a etnografie“ „Ruské Akademie Věd“Novosiborsku k tomu uvedl:

„Byly nalezeny dva úlomky o šířce 2,7 centimetrů a tloušťce 0,9 centimetrů. Průměr činil asi 7 centimetrů. Kromě jedné z trhlin na náramku byla evidována díra o průměru 0,8 centimetrů. Vědci studovali otvor v kameni a potvrdili, že rychlost rotace použité vrtačky (jiným způsobem se existence tohoto umělého otvoru vysvětlit nedala), byla velmi vysoká. Během vrtání došlo pouze k minimálním výkyvům, což znamená, že došlo k použití nějakého typu „ruční vrtačky“. Tato technologie však existuje relativně krátkou dobu. Pravěký člověk, který předmětný náramek vytvořil, použi

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Další díly