DĚTI ZABIJÁCI: MELINDA LOVELESS (25)

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

22.09.2023 Společnost

Více jak co jiného platí rčení, které říká: "Děti jsou vizitkou fungování společnosti". Když vyjdeme z této premisy, pak rychle zjistíme, že se stavem lidské společnosti již dlouhou dobu není cosi v pořádku. Stále se množící agresivní a krvavé epizody dětí ve společnosti (především pak ve Spojených státech), jejíž nárůst můžeme v posledním období velmi zřetelně sledovat, by měl být pro nás všechny extrémně silným alarmem. Tento seriál by mohl být vnímán jako velmi smutná, ale zároveň důležitá sonda do nastíněné problematiky. Možná, že si někteří poví, co dělá takové téma by na alternativních stránkách. Osobně si myslím, že rozhodně patří do naší rubriky "SPOLEČNOST", ale je to samozřejmě věc názoru. Do budoucna připravuji ještě několik podobných projektů.

Melinda Loveless

Jednoho svěžího zimního rána roku 1992 zastavil sedan značky Chevrolet na okraji štěrkové cesty nedaleko Madisonu v Indianě. Z vozu vystoupily tři dospívající dívky oblečené v džínách a mikinách, dvě z nich se pohybovaly cílevědomě, druhá se zdála být zdrženlivá. Čtvrtá dívka zůstala v autě. Jedna z dívek, hezká tmavovlasá teenagerka, přistoupila ke kufru a otevřela ho. Uvnitř leželo potlučené tělo další dívky. Jmenovala se Shanda Sharerová a v poslední den svého života - 11. ledna 1992, jí bylo pouhých dvanáct let. Její zločin? Zapletla se do vztahu s bývalou přítelkyní jednoho z útočníků.

Shanda Sharerová se narodila 6. června 1979 v Pineville ve státě Kentucky. Po rozvodu rodičů se s matkou Jacqueline Vaughtovou přestěhovala nejprve do Louisville a později do Jeffersonville v Indianě, kde byla v červnu 1991 zapsána na Hazelwood Middle School. Shanda byla oblíbenou studentkou, která se aktivně věnovala volejbalu, softbalu a roztleskávání. Její matka však nebyla tak nadšená z některých dalších Shandiných mimoškolních aktivit - konkrétně z jejího přátelství se spolužačkou Amandou Heavrinovou. Jacqueline měla podezření, že by tento vztah mohl být sexuální. Ve snaze oddělit dívky pře

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Další díly