DĚTI ZABIJÁCI: MAURICE BAILEY (24)

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

07.09.2023 Společnost

Více jak co jiného platí rčení, které říká: "Děti jsou vizitkou fungování společnosti". Když vyjdeme z této premisy, pak rychle zjistíme, že se stavem lidské společnosti již dlouhou dobu není cosi v pořádku. Stále se množící agresivní a krvavé epizody dětí ve společnosti (především pak ve Spojených státech), jejíž nárůst můžeme v posledním období velmi zřetelně sledovat, by měl být pro nás všechny extrémně silným alarmem. Tento seriál by mohl být vnímán jako velmi smutná, ale zároveň důležitá sonda do nastíněné problematiky. Možná, že si někteří poví, co dělá takové téma by na alternativních stránkách. Osobně si myslím, že rozhodně patří do naší rubriky "SPOLEČNOST", ale je to samozřejmě věc názoru. Do budoucna připravuji ještě několik podobných projektů.

Kriss Grillová často říkala přátelům, že doufá, že bude mít se svým přítelem Mauricem Baileym děti. Až na to, že v Kristinině představě o této radostné budoucí události už s Mauricem vystudovali střední školu a žili spolu, možná se dokonce vzali. Nečekala, ani nechtěla, že by v patnácti letech otěhotněla. Teď byla Kristina šílená obavami. Ne všichni jejich mezirasový vztah přijímali a Mauricův otec byl obzvlášť proti. Jednou Mauricovi řekl, že ho zabije, jestli někdy otěhotní s "tou bílou holkou".

A tak Krissy stála před problémem, který byl pro nezralého teenagera příliš složitý. Měla by rodičům říct, že je těhotná? Měla by si dítě nechat, nebo jít na potrat? Už věděla, jak se k této otázce staví Maurice. Byl pevně přesvědčen, že musí těhotenství ukončit. Říkal, že jsou příliš mladí. Měli celý život před sebou. To samozřejmě dávalo smysl, ale Krissy se tím zabývala méně než pár minut, než to odsunula stranou. Byla rozhodnutá. Nechala si dítě, které počala s chlapcem, kterého milovala.

Zatímco Kriss Grillová dospěla k tomuto závažnému rozhodnutí ohledně dítěte, které v sobě nosila, její patnáctiletý přítel Maurice se potýkal s vlastními problémy. Dal Krissy jasně najevo, že se dítěte musí zbavit, ale neb

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Další díly