DĚTI ZABIJÁCI: JASMINE RICHARDSON (18)

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

17.05.2023 Společnost

Více jak co jiného platí rčení, které říká: "Děti jsou vizitkou fungování společnosti". Když vyjdeme z této premisy, pak rychle zjistíme, že se stavem lidské společnosti již dlouhou dobu není cosi v pořádku. Stále se množící agresivní a krvavé epizody dětí ve společnosti (především pak ve Spojených státech), jejíž nárůst můžeme v posledním období velmi zřetelně sledovat, by měl být pro nás všechny extrémně silným alarmem. Tento seriál by mohl být vnímán jako velmi smutná, ale zároveň důležitá sonda do nastíněné problematiky. Možná, že si někteří poví, co dělá takové téma by na alternativních stránkách. Osobně si myslím, že rozhodně patří do naší rubriky "SPOLEČNOST", ale je to samozřejmě věc názoru. Do budoucna připravuji ještě několik podobných projektů.

Jasmine Richardson

Marc a Debra Richardsonovi nebyli příliš nadšeni z muže, se kterým chtěla jejich dcera chodit. A kdo by se jim divil. Jasmíně bylo koneckonců pouhých dvanáct let, sice vyspělá dvanáctka, která vypadala starší než její léta, ale v podstatě stále ještě dítě. Muži, do kterého se zamilovala, bylo třiadvacet, nezaměstnaný středoškolák, který se rád oblékal celý v černém a líčil si oči. A nejen to, Jeremy Steinke o sobě tvrdil, že je tři sta let starý vlkodlak, a na krku nosil lahvičku s krví. Je snadné pochopit, proč Richardsonovi své dceři zakázali, aby s ním měla cokoli společného.

Toto rozhodnutí se však Jasmíně nelíbilo a navzdory varování rodičů se se Steinkem nadále stýkala. Marc a Debra nevěděli, že Steinke už požádal Jasmine o ruku, a krásná dvanáctiletá dívka souhlasila. Jak mladí milenci plánovali uzavřít svou nezletilou svatbu, není známo, ale zdá se, že přinejmenším součástí plánu bylo zbavit se všech, kteří stáli jejich vztahu v cestě. O svých záměrech mluvili dost otevřeně. Na populární kanadské sociální síti Nexopia v březnu 2006 Jasmine napsala:

"Nenávidím je. Takže mám plán, který začíná tím, že je zabiju, a končí tím, že budu žít s tebou." Steinke, píšící pod jméne

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Další díly