DĚJINY NÁRODA HOPIŮ - HI TECH KLANOVÉ VÁLKY V AMERICE (2)

Technologická válka mezi Klanem Hada (Yucatán) a Klanem Luku (Tikal)

Jak jsem již řekl, mezi duchovními vůdci došlo k rozkolu. Někteří z nich chtěli pokračovat ve výuce a  ve výchově mladých lidí v harmonii s naším významným duchovním dědictvím. Patřil k nim Klan Hada, ale jiní, jako Klan Luku, tímto způsobem, již nechtěli pokračovat. Ten klan se již choval jinak, když se zúčastnil aktivit, vedoucích ke zničení Třetího světa.  Hopiové tato fakta znají. Také známe typ energie, která byla v těch bojích použita. Vědci mnoha zemí teď na vývoji takových zbraní pracují. Klan Luku prohlásil, že tento způsob žití učiní jeho příslušníky silnějšími a vyzvali Klan Hada a další klany. Klan Hada výzvu přijal. Náčelníci obou stran se setkali, aby projednali způsob boje. Byla to důležitá jednání, podobně jak to dnes vidíme mezi hlavami států.  Shodli se na tom, že souboj začne dva dny po skončení jejich setkání a že každá strana se během následujících čtyř dnů pokusí dobýt město nepřítele. Klan Luku chtěl, aby s nepřátelskou činností začal Klan Hada, ale ten s tím nesouhlasil. „Ne, to vy jste nás vyzvali na souboj. Proto musíte začít vy“, a tak ta dohoda vstoupila v platnost.

Souboj měl začít každý den o svítání a skončit, když se Slunce dotkne obzoru. Nebyla to válka, v níž by bojovali muži proti sobě obušky či luky a šípy. Města dělila od sebe vzdálenost 80 až 100 km a byla to vědecká válka mezi dvěma velmi mocnými skupinami. Proto ty dva klany nechtějí o tom mluvit dokonce ani dneska. V průběhu dvou následujících dnů probíhaly přípravy a třetího dne souboj začal. Klan Luku bombardoval město Klanu Hada nejsilnějšími a nejničivějšími zbraněmi, jaké měl. Použili to, co se dnes podobá elektřině, je to podobné blesku. Klan Hada se na to připravil. Lidé odešli do podzemí, aby se chránili pomocí silného elektrického štítu. Z času na čas se během dne objevili náčelníci, a setkali se pod štítem, aby se podívali na postavení Slunce. Bylo to těžké a každý pocítil úlevu, když Slunce

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Další díly