DĚJE SE COSI VELKÉHO. A VY TO VNÍMÁTE!

Wilcock dr. David

Wilcock dr. David

autor

05.02.2019 Esoterika

Solární systém míří do oblasti s mnohem vyššími vibracemi. To přinese změny ve vlastnostech planety, kterým se musíme přizpůsobit. Rozsah změn odpovídá formování nových pohoří. Zároveň bude docházet i ke změnám fyzických těl. Vibrace planety se zvyšují, pokud zde chceme existovat, je nutné své vibrace zvyšovat také, což lze realizovat pouze svým myšlením. Změny jsou skutečně biblické. Ve fázi zvyšování vibrací existuje řada oken. Pokud nebudete schopni procházet jednotlivými stupni, kterými planeta projde, budete mít možnost bezbolestně využít portálů na jiné planety.

Zlý hoši zde více nebudou moci zůstat, dokonce budou vyčištěni. V evangeliu podle Matouše je to nazváno "spasení" (od významu sežrat), ovšem je to míněno spíše jako probírka. Je nutné uvažovat o transformaci jako o stavu transformace do světelného těla, jako v případě Ježíše, či tibetských mnichů. Ke změně stačí být na 50% dobrým a milujícím. Je nutné tvořit s lepšími a více duchovními myšlenkami. To vyzvedne pozemšťany z temnoty. Na základě svobodné vůle se můžete rozhodnou nezměnit se a zničit sám sebe. Poté se znovu reinkarnujete na 3D svět, kde budete pokračovat ve svých lekcích. Bezpečnější je být dobrý.

Na základě zákona jednoty proběhne přesun do 4 hustoty i v biologických tělech obyvatel planety, i vzhledem ke klimatickým změnám. Podzemní základny nepomohou. To se stalo SE šediváky - greys,  jak podle práce Dr. Dana Burische sdělili vládě USA. Jsou potomky lidí, kteří žili v podzemí a po 20.000 letech se museli přestěhovat, protože to již nefungovalo. Vrátili se sem, aby zkusili prostřednictvím naší DNA omladit tu jejich.

V důsledku zničení povrchu Země zbyl jen malý genofond a nyní trpí degenerativní neuropatií, při které se jim rozpadá tělo. Proto se vracejí a přivádí na svět hybridní děti. Až do dospělosti je udržují v jakési zkumavce, proto mají velké hlavy, hubená těla a malé oči. Nyní je zřejmé, proč se chrání před sluncem. Šediví ukrývající se v podzemních základnách jsou potomky rodin iluminátů. Dává to smysl i jejich archontí technologii na ovládnutí slunce. Jako důkaz mám k dispozici 200 datových záznamů.

Zároveň dokáží odstranit Duši z těla. Nukleární exploze je v podstatě multidimenzionální exploze, která devastuje Duše, proto v Hirošimě a Nagasaki byly Duše odděleny těsně před výbuchem. Takto Duše nemohla být zničena – bez důkazů, ovšem podle zákona jednoty. Šediví vlastně sdělují, že změny na Zemi nedokáží přežít. Nyní je na Zemi čas absolvovat a užít si období, kdy se Země stane rájem Zlatého věku. Federální rezervní systém, vojensko-průmyslový komplex a ilumináti, podzemní základny a jejich technologie vyžadují vnější zásah. To se právě děje a má to šťastné konce, jak potvrzují ET. Fukushima tu byla pro náš vzrůst a probuzení, stejně jako ostatní špatné věci. Stres přináší evoluci. Bez stresu nebudeme mít duhová těla a nebudeme hledat lásku. Pokud nevěříte a netvoříte harmonii, budete jednoduše přestěhováni na jinou planetu. Naši planetu je nutné stabilizovat stejně jako celý solární systém. Zatím jsou mnozí zcela ve starých vzorcích.

Indiáni se zmiňují o hvězdných branách v knize ‚Road in the sky‘ opakovaně vydávané již od roku 1959. Náš solární systém se nyní dostává do oblaku intenzivní kosmické radioaktivity. První známkou je zvláštní počasí, navíc ovlivňované technologií HAARP. Negativní síly s pomocí ‚Konfederace Orionu‘ se ještě na poslední chvíli pokouší zvýšit chaos a škodit, dokud podle zákona jednoty nedosáhne planeta bodu společenské paměti, kdy potřebné množství lidí začne myslet laskavě. Poté padne závoj. Změny energií začínají způsobovat nárůst zemětřesení a tání ledu, záření ovlivňuje biologii, radiové signály, změny se objeví i v náboženství, technice a ekonomii monetárním systémem. Tajné programy to zkoumají již od 50. let. Vzdělání přestane být děleno na stupně.

atlantských dob se našly donucovací energetické "U obojky", dnes pohřbené ve skladech oblasti 51. Lidé žijí ve svých krabicích s TV krabicemi. Já začínám být víc orientovaný na komunitu. Farmacie je staré paradigma, které také nebude zapotřebí. Léčení bude energetické povahy. Potraviny jsou nyní zmanipulované proti lidem, nejvíce pšenice. Obsahuje gliadin, který simuluje hormon štítné žlázy jako její hormon. To znamená, že nemáte žádnou energii, a jste stále unaveni, tělo si myslí, že potřebuje více jídla -  ovlivňuje hormon leptin a ghrelin. Další zbraň je rafinovaný cukr, je stejně nebezpečný jako kokain. A opravdu byste neměli jíst cukr vůbec, pokud to nejsou přírodní věci jako hnědý rýžový sirup, melasa, med, třtinová šťáva, stevia je skvělá, agáve nektar je na hraně.    

Sítě rychlého občerstvení zneužívají látky vyvolávající závislost, a proto tyto řetězce používají i k manipulaci v rozvojových zemích. Velkochovy zvířat mají problém s antibiotiky, nemocemi, hormony, zprostředkovaně s jejich vlastní manipulovanou potravou. Problémy vedou k nemocem srdce, obezitě, cholesterolu a dalším chorobám.  Nejím mléčné výrobky, z masa jen buvolí steaky a ryby. Přírodní strava, přírodní maso, oleje a tuky naopak zdraví zlepšují.

V bibli (Korintští 15:45) je psáno, že první Adam byl živá Duše, poslední Adam je uvolněný Duch. Všichni jsme Adam – lidská rasa, nyní jsme biologičtí, další Adam je poslední ve zlatém věku uvolněný Duch, staneme se bytostmi světla, duchovními bytostmi. V Tibetu se někdy v extázi, někdy spontánně transformujete do světelného těla, jako Budha, Ježíš. Maso je zkorumpovatelné a shnije, duše je věčná. DNA nemá informaci o Duši, DNA je informační kanál. Zvuky trubek jsou metaforou pro vibrační změny. Závoj spadne – budeme mít přístup k větší matrici univerzální mysli – telekinezi, telepatii, levitaci, teleportaci, stačí jen se snažit. Zkuste vyzkoušet lucidní snění. Bude to tak velká změna, že si ani nevzpomeneme, jak to bylo předtím.

budhismu, druhý Budha neměl otce a matku a kolem roku 700 přišel ve "vejci z oblohy", po svém příchodu levitoval a dokázal uvést do levitace i skupiny lidí a využíval i další psychické schopnosti. Jeho jméno Padmasambhava znamená "zrozen z lotosu" (-UFO-).  Odešel v duhovém (světelném) těle. Zanechal zde své učení, ke kterému patří jantrajóga . Dnes mám zdokumentováno 60.000 případů lidí, kteří díky tomuto učení a meditacím dosahují "světla". Budhismus zachoval nejvíce původních informací o tom, jak lze meditacemi dosáhnout podmínek čistého prvotního stavu bytí. Světlo je povaha všech bytostí, definující povaha vesmíru.

Tento prostor a čas jsou emanace geometrické formy světla - hologram. Vše je vaším zrcadlemvlastní originalitou. Stav "rigpa" - nejrychlejší cesta k vědomí. Je nutné se odstřihnout od všech pout, vrátit se k lásce a  odpuštění. Jakmile začnete stoupat, zvládnete umění kontemplace a vizualizace a budete ve stavu jednoty vědomí. Využít lze i zvuk a tóny, např. óhm, ah. Stejná základní idea v budhismu a sanskrtu. Schopnost udržet vizuální obraz v mysli v různých vrstvách meditace je tím, co nakonec umožňuje vytvořit své energetické tělo v jakékoliv sféře vesmíru.

Antropolog z "Univerzity Wisconsin"Dr. John Hawks studoval lidskou DNA od dob mumií a potvrdil, že DNA se za posledních 5.000 let změnila natolik, že to z pohledu darwinismu ani není možné. Způsobuje to energetický nárůst. DNA z období před 3.000 let je více podobná DNA staré 40.000 let, než dnešní. Rozdíl představuje rozdíl za posledních 5.000 let nějakých 7%, což je skutečně 100násobné zvýšení rychlosti vývoje za pouhých 5000 let. Díky těmto informacím uvažuje "Encyklopedie Britanica" o přepsání.

Růst hodnot IQ a ovlivňuje nárůst velikosti lebek (Flynn efekt). Průměrný nárůst jsou 3 procentní body za desetiletí ve více než 20-ti zemích, z nichž některé byly dříve negramotné. Změny pokračují již více než století. Zvyšuje se schopnost rozpoznat abstraktní non-verbální vzory. Tvořivost je spiritualita, která přináší kulturní renesanci. Geologové  Dr. James Ralph a Dr. David Sepkoski z Chicagské univerzity prošli nejobsáhlejší sbírku mořských fosilií (3300 druhů) a zjistili, že evoluce není náhodná a prochází i vývojovými skoky, jak se ukazuje počtu nových druhů. Od boomu nových druhů před 250 miliony lety existuje cyklus zhruba 26 milionů let, kdy dochází k druhovým změnám.

Další vědci šli až do období exploze druhů v období kambria před 542 miliony let a definovali cyklus zhruba 62 milionů let, násobek cca. 248 milionů let odpovídá galaktickému roku. Nyní procházíme jednímdeseti kvantových zrychlení DNA v rámci cyklu 250 milionů let. Přirozená povaha našeho vesmíru je geometrická, vibrace je geometrie (3D pohled na vibraci). Geometrie dává instrukce pro další program. Při pohybu galaxie jsme narazili na okraje oktadronu, další bude následovat icosahedron, takže nastane evoluční skok, který prožijeme.

V roce 2009 jsem se setkal s nejvyšší úrovní vesmírného programu. Bylo mi řečeno, že to, co bylo očekáváno pro rok 2012, se nestane až do roku 2017. Mám obrovské množství materiálů, že se v galaxii dostáváme do zóny vyšší energie. Všechny planety v našem okolí se stávají jasnějšími a magnetičtějšími. Vykazují známky velmi rychlé energetické transformace. Se zvýšením teplot se zvyšuje aktivita DNA a tím i psychických jevů. David Wallace shrnul ve své knize, že naše sluneční soustava je v tranzitu ze třetí do čtvrté hustoty, doslova do nové oblasti a éry prostoru. Mění se vibrační úroveň jádra atomu, což má obrovský vliv na vnější životní formy rostlin a zvířat na planetě a vědomí lidstva.

Duchovní vývoj lidstva je zatím za planetou ve skluzu a nejsme na změnu kvality života připraveni. Z různých zdrojů se objevují informace o významných změnách v orientaci planet. V naši sluneční soustavě se objeví Vulcan, nejbližší planeta směrem ke Slunci, nacházející se standardně mimo pásmo viditelnosti. Je to planeta druhé hustoty, která bude absorbována do Slunce. Pluto opustí naší sluneční soustavu, Měsíc opustí oběžnou dráhu Země a stane se samostatnou planetou. Dojde k významným změnám v orbitách zbývajících planet, k nové rovnováze, která bude mít řadu výhod pro vyjádření duchovnějšího života očima uvnitř naší sluneční soustavy. Sluneční záření nového slunce změní náš nervový systém, senzitivitu a naše schopnosti.

Každý má možnost změny svou vlastní rychlostí. Vše směřuje k vzestupu, stačí si poskládat série jednotlivých událostí. To, co se právě děje, je kolektivní iniciace, kterou musíme projít. Temná noc duše jako planety. A vy jste s velkou pravděpodobností prožili svou vlastní temnou noc duše před mnoha lety, proto jste nyní připraveni pomáhat ostatním pochopit, co se děje. Pracuji ve kosmickém  programu přímo s Aliancí. Mají různé cíle. Chtějí odejít od modelu peněz, materializací si budeme schopni věci přímo vytvářet. Budeme galaktickými občany ala StarTrek.

Naše jednání má přímé důsledky v metafyzické kausalitě. Karma jako zákon, je velmi inteligentní, administrativně náročná a jisté bytosti jsou jejími administrátoři. Naše planeta by jím měla projít. Dosud žije planeta v temnotě, nukleární zbraně, chemtrails, znečistěné ovzduší, terorismus, těžba ropy. Vnějším zásahem se některé věci začínají odstraňovat a počíná se manifestovat synchronicita. Vesmírné bytosti snižují tlak v atmosféře a udržují naši teplotu. Stále se tak můžeme držet své iluze. Jediné, na co upozorňují je nezapomenout být milý k ostatním.

Namkhai Norbu Rinpočhe jezdil po světě a pomáhal lidem odhalovat tajemství duhového (světelného) těla. Při meditacích se koncentroval na zvuk OM a jeho tvar. V sanskrtu se využívá slovo TIG Li TIG, kde základní vibraci stvoření vesmíru dává tvar samohlásky "li". Nejdůležitější je soustředění se na zvuk a vizualizaci tvaru, barvy, která harmonizuje s vaší skutečnou identitou. Nejste oddělená bytost, naše identita je tento inteligentní vesmír. Jakmile se zharmonizujete se svou skutečnou identitou, budete schopni vizualizovat vaší kreativitu a duhové tělo.

Otec Francis V. Tiso, PhD zkoumal manifestaci duhového tělaTibetu. Zde byl svědkem manifestace duhového těla u mnicha Khenpo A Chö. Na konci svého života přestal dýchat, během 7 dnů se jeho tělo zmenšilo na 20 centimetrů vysokou figurku z popela. Svým přátelům se pak objevoval v duhovém těle nad místem svého vzestoupení. V Tibetu je záznam o 160 tisících podobných případech, objevují se i v Indii a Číně. Jediné, co pro to musíte udělat, naplnit svou mysl milujícími myšlenkami.

Existuje přání a idea iluminátů a jejich struktur ohledně kataklysmatu. Ale to není cesta, kterou se vzestup bude ubírat. Tvůrce vede solární systém zpátky do rovnováhy. Základem naší existence je láska k bližnímu a tvůrci, život v míru a harmonii a dokonalosti. Tyhle věci se musíme naučit, pokud zde chceme přežít a mít své místo. Neuvěřitelné množství práce shromáždilo stejná proroctví a příběhy 35-ti různých kultur v průběhu tísíců let o této době. Zároveň s ET nás připravují na epickou změnu toho, co znamená být lidskou bytostí.

V pokusu ruského vědce dr. Petera Garjaeva prosvícením speciálně upraveného světla  mločích vajec na žabí dokázal změnit DNA. Místo žab se narodili životaschopní mloci. Díky světlu se přepsala původní DNA. To se nám nyní děje. Světlo aktivuje naší DNA. Dramaticky (o velikost pěsti) se za posledních 150 let změnila velikost mozku průměrného člověka. To ukazuje rychlost, jakou dochází ke změnám. DNA je cosi jako univerzální plán, či konstanta vesmíru.

Velmi pozoruhodným faktorem je problematika plasmatických koulí transformující Zemi. Jsou klíčem k nové fyzice. Je nutné si uvědomit, že planetární klimatické změny nejsou způsobeny pouze tím, že se Země dostává do oblaku s vysokou energií. Tato energie zvyšuje množství solární energie, statické energie, elektromagnetické jevy a objevují se multidimenzionální fenomény jako prekurzor solárního záblesku. Fenomén plasmatických koulí, které jsou viditelné v infračerveném spektru, lze přiřadit k mnoha přírodně luminiscenčním objektům. Oproti kulovému blesku ale polární záře trávu nespálí.

Další zvláštní fenomén se objevuje i u tornád, během kterých dokáže sláma projít sklem bez jeho poškození, jehličí se zapíchne do kovu a spoustu dalších divných věcí. Jako by při průniku došlo ke zkapalnění. V tornádu se vytváří vakuum, v němž se vyskytuje antigravitační efekt vyvolaný vírem. Světelné a zvukové jevy a elektrické výboje se objevují uvnitř i vně tornád. A další atmosférické jevy se objevují v ionosféře - záře spojená se zemětřesením, vulkanickou činností, atmosférické trhliny apod. Ve spojení s aktivním Sluncem jde o rozsáhlou škálu jevů.  

Někdy je možné zaznamenat exploze vycházekící z hloubi. V těch lokalitách se následně najdou tzv. kimberlitové trubice s diamanty. Krystaly jako by vyrostly během okamžiku a následně byly vytlačeny na povrch. Něco jako deformační časový jev. V časovém poli dojde ke zrychlení a dramaticky se v něm změní tok času, krystal vyroste díky podivným fenoménům nové fyziky. Čas se zdá díky vakuu či plasmatickým objektům změněn. Pokud dokáže naše slunce vytvářet množství podobných jevů, můžeme se připravit na úplnou změnu toku času.

Dr. William Tift se věnuje studiu galaktických zón vlnících se naší galaxií. Je čas na změnu, protože Slunce bude zasaženo touto vlnou.  Zapadá to do dalších výsledků výzkumů, které jsem s nejlepší snahou poskládal. Doufám, že čím dál více lidí bude všemu lépe rozumět. Reuters zveřejnila, že "Evropská vesmírná agentura SOHO" zjistila ve výšce  900.000 km nad Sluncem  poblíž severního pólu, asi tucet tornád o velosti Země. Dvouleté studium slunečního jižního pólu pomohlo lépe pochopit fenomén solárních bouří způsobující na Zemi magnetické poruchy.

Gary D. Goodwin, zakladatel "Millennium Group" a David Pike z "Rutherford Appleton Laboratory", se domnívají, že Slunce má přímý vliv na vznik tornád na Zemi. Vakuový efekt v tornádech nějak dokáže způsobit změny reality, věci se stávají neviditelnými, prostupnými, nebo dematerializovanými, energie je transdimenzionální. Pokud tedy Slunce aktivuje "solární záblesk", půjde s největší pravděpodobností o dimenzionální skok. Zatím se objevují plasmatické koule, které naší planetu transfomují. Podle Dr. Alexeje Dmitrijeva nejde o fyzický stav vakua, ale o naši Zemi a život (viz https://www.matrix-2001.cz/clanek/planetofyzikalni-stav-zeme-a-pozemskeho-zivota-2-6288).

Změny na celé planetě vytváří nové termodynamické podmínky pro celé oblasti, zvláště když se pozemské oceány této tepelné nerovnováhy začnou účastnit. Je nutné zvážit náhlé ochlazení Evropy a severoamerického kontinentu. Zhroucení konvekčních proudůAtlantském oceánu by mohlo nastat velmi náhle. Takovým ochlazením zřejmě prošla Británie před 10.000 lety. Může se to stát znovu.

Počet globálních katastrof se od roku 1963 do roku 1993 zvýšil o 410%, padají rekordy v počtu hurikánů. V Antarktidě bylo v roce 1964 identifikováno 700 druhů vegetace, nyní 18 tisíc. Van Allenův pás nad východním pobřežím USA poklesl z výšky 300 km na 10 km. Přesunují se magnetické poledníky. Naše elektrická přenosová síť využívající kmitočet 60 Hz se náhodně spojuje s ionosférou a přitahuje Van Allenovy pásy. Dostáváme se do magnetických anomálií. Brazilská magnetická anomálie kolísá shodně s hydroelektrárnouQuebecu. Počet úmrtí v Petrohradě na kardiovaskulární choroby byl průkazně ovlivněn elektřinou. Jsme elektromagneticky propojeni. Čím více elektřiny proteče dráty, tím více lidí zemře kvůli elektromagnetickému smogu. Blízkost vysokonapěťového vedení ovlivňuje zdraví. Jaké množství elektromagnetické energie dokáže způsobit rakovinu?