DALŠÍ ZÁHADA NA OBZORU: "VÁŽKY ANEB DÁLKOVĚ ŘÍZENÉ MONITORUJÍCÍ SONDY." TAJNÁ VOJENSKÁ TECHNOLOGIE, NEBO MIMOZEMSKÝ PRVEK PŘÍMO MEZI NÁMI? (1)

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

08.07.2011 Exkluzivně

Před čtyřmi lety v měsíci květnu roku 2007 se stalo cosi velmi zvláštního. Řada očitých svědků po celém světě zažila velmi intenzivní kontakt s technologií ve tvaru vážky. Mnohá z těchto setkání probíhala na velmi krátkou vzdálenost, což oproti klasickým „ufo“ pozorování bylo cosi neuvěřitelného (viz obr. níže). K velmi podivuhodným setkáním došlo v červnu roku 2007 v Kalifornii, USA. Je zvláštní, že ale i v našem případě šlo v podstatě o setkání s „ufo“ objekty, neboť dodnes se nepodařilo zjistit nejen původ těchto objektů, ale i jejich zjevné poslání a hlavně jejich tvůrce. Celá řada dosavadních indicií nahrává myšlence, že se jedná o mimozemskou technologii. Jaká inteligence se ale za ní nachází? Možná, že bližší vysvětlení přinese právě tato reportáž.

Před čtyřmi lety těsně před východem slunce dne 25. června 2007 kontroloval infračervené kamery specialista na zabezpečení subdodavatele pro vnitřní bezpečnost v objektu, který se nachází asi šest kilometrů od základny Maxwell AFB a Gunter AFB nedaleko Montgomery v Alabamě. Vzhledem k tomu, že se uvedený člověk nachází na poměrně exponovaném pracovišti, bylo rozhodnuto pro následující informace změnit jeho jméno a příjmení na pseudonym „Ted Connors“.

Původní kontakt sdělovacích prostředků s Tedem proběhl několik dní po události dne 29. června 2007. Před několika týdny však Ted Connors přišel se zcela novými informacemi. Tento muž je totiž přesvědčen, že se mu podařilo zjistit, jaká inteligence se za dálkově řízenými inteligentními moduly v podobě „vážky“ skrývá. Dne 6. 10. 2010 totiž prošel velmi překvapujícím zážitkem. Nejdříve bychom si však měli krátce přiblížit onu první událost z roku 2007, neboť jedno navazuje na druhé. Zde jsou tedy výňatky z toho, co Ted Connors v době mezi 05:1505:45 hodin dne 25. června 2007 viděl:

„Nejdříve jsem si všiml, že se vedle žluté borovice nachází cosi, co vypadalo jako prstenec. Nejdříve jsem si pomyslel, že někdo h

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.

Další díly