"COVID-19" A SÍTĚ 5G - TRANSMUTACE VIRU A LIDSKÁ IMUNITA (12)

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

24.03.2020 Exkluzivně

Stále probíhají intenzivní diskuze ohledně skutečného původu patogenu „SARS-CoV-2“

Podle stávajících oficiálně přijímaných hypotéz, je původ nového typu koronaviru spojován se zvířaty (netopýři, luskouni apod.) i když s podivným chováním tohoto patogenu, se i v oficiálně vědecké komunitě začínají objevovat názory ohledně jeho umělého původu.88 Jak si ale vysvětlit obsah a význam varování americké vlády, která bylo zveřejněno již před pěti lety, konkrétně 21.12.2015 pod názvem „Klastr cirkulujících netopýřích koronavirů podobný SARS vykazuje potenciál infikovat člověka“89 Když si pozorně tento materiál přečtete, zjistíte velmi alarmující skutečnost. V jedné části dokumentu elitní tým amerických vědců totiž popisuje, jak vytvořili nový typ koronaviru, který vykazuje pozorně shodné rysy onemocnění jako je tomu u „COVID-19“. Zde je citace klíčové části textu:

„Výskyt těžkého akutního respiračního syndromu koronaviru – „SARS-CoV“ a respiračního syndromu typu „MERS – CoV“ podtrhuje nebezpečí mezidruhových přenosových událostí s vazbou na lidskou civilizaci. Zde zkoumáme potencionální onemocnění viru podobného „SARS“, který nese pracovní označení „SHC014-CoV“, který v současné době cirkuluje v čínské populaci netopýrů.  Prostřednictvím reverzního genetického systému „SARS-CoV“ JSME VYTVOŘILI chimérický virus, který je genovou expresí netopýřího koronaviru „SHC 014“ do podoby „SARS-CoV“ s adaptací na myší populaci. Výsledky naznačují, že viry skupiny „2b“ kódující parametry „SHC014“ přenášené ve vybrané zvířecí páteřní linii mohou účinným způsobem používat mnohačetnou orthologii „SARS“ receptoru lidského angiotensinu konvertujícího enzymu „ACE2“ se schopností efektivně se replikovat v plicních buňkách s ekvivalencí epidemie/pandemie koronavirového kmenu typu „SARS-CoV“.

Kromě těchto experimentů „in vivo“ dochází k demonstraci replikace chimérického viru v plicích myší s pozoruhodnou patogenezí. Hodnocení dostupných imunoterapeutických a profylaktických modalit založ

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Další díly