Contrails versus chemtrails (2x video)

Anonym

Anonym

autor

25.10.2009 Tajné projekty

Někteří lidé hovoří o neobvyklém dění na obloze – tvrdí, že vídávají letadla zanechávající stopy nezvykle nízko, která navíc vytvářejí na nebi útvary připomínající písmena X, A a také řady paralelních čar, které se následně rozplývají a na nebi tak vzniká jakási mlha či opar. Hovoří se rovněž o neobvyklých zápaších, chutích a dokonce i o nemocech, které mají s chemtrails souviset.

V minulosti byl viděn i červeno-hnědý gel padající z nízko letících letadel. Ten dokonce zdokumentoval televizní pořad Unsolved Mysteries. Margareta-Erminia Cassini údajně tuto substanci analyzovala a zjistila přítomnost biologických organismů. Podle dalších testů obsahují chemtrails více než trojnásobek povoleného (netoxického) množství baria. Chemtrails také nejspíš přispívají i k celosvětovému syndromu kolapsu včelích kolonií.

Albert Einstein si byl zřejmě významu včel vědom, prohlásil totiž:

„Jestliže včely zmizí ze zemského povrchu, nezbývá lidem více než čtyři roky života.“

V současnosti existují tři hlavní hypotézy ohledně účelu sprejování oblohy. Může jít o:

(1) umělé ovlivňování počasí

(2) populační politiku

(3) testování biologických prostředků na běžném obyvatelstvu.

Ale i pokud budeme předpokládat, že tyto čáry nesouvisejí s eugenikou nebo s pozměňováním počasí, nemůžeme ignorovat skutečnost, že emise z letecké dopravy způsobují znečištění, které přispívá k celé řadě zdravotních problémů.

Pokud vím, fungují motory letadel na kerosin. Až do devadesátých let jezdila většina benzínových dopravních prostředků na olovnatý benzín. Ten nejenže škodil životnímu prostředí, ale znečištění rovněž způsobovalo astma a snižování IQ. Tetra-ethyl (olovo) v palivech letadel a následné produkty spalování těchto paliv představují silné neurotoxiny, o nichž se prokázalo, že negativně ovlivňují vývoj mozku u dětí. Olovnatý benzín byl pro motorová vozidla zakázán. Z nějakého důvodu však tento zákaz neplatí pro leteckou dopravu.

První, pětiminutové video má sloužit jen jako úvod do fenoménu chemtrails. Doporučuji vám prozkoumat problém hlouběji a získat tak ucelenější obrázek o složení chemtrails, o dopadu na životní prostředí a o jejich historii v mnoha zemích světa.

Druhé video ukazuje, že fenomén chemtrails potvrdil i History Channel. Co více potřebujete? Už dlouho upozorňují „konspirační teoretici“ na propojení chemtrails a HAARPu. A přesto existují lidé, kteří popírají dokonce i existenci HAARPu.

Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.