CESTA SKRZE MULTIVERSUM (35)

Penre Wes

Penre Wes

autor

28.02.2024 Exkluzivně

POZORUHODNÝ PŘÍPAD MICHAELA LEE HILLA

1. Úvod

Krátce poté, co se se mnou Michael Lee Hill, 39letý hudebník a filmař[199] z Ohia, spojil, se o něm psalo ve všech zprávách. Stanice Fox 8 s ním chtěla udělat rozhovor, byl v "The Daily Mail", jedněch z největších britských internetových novin, Wikileaks vytáhly jeho případ a pořad "Coast to Coast" se ho ujal, "Cleveland Scene Magazine" s ním udělal rozhovor, Whitley Strieber  v "Unknown Country" zveřejnil jeho příběh a právě teď byl vybrán do nové knihy "Kent State University" v Ohiu - "Cleveland Stories- True Until Proven Otherwise"[200] a mnoho dalšího... Kdo je tedy tento muž; proč ten náhlý zájem o něj a proč ho zde vytahuji a píši o něm v tomto materiálu?

Michael Lee Hill

No, všechno to začalo v létě roku 2006,jeho pozorováním UFO nad jezerem Eire, jedním z Velkých jezer. Pro nadšence do UFO se to zpočátku může zdát jako jen další případ UFO mezi tisícovkami jiných a poměrně brzy bude uložen k ledu. Jak se však ukázalo, nebylo pochyb o tom, že tato pozorování UFO jsou skutečná. Především, jezero Eire je oblastí "bezletové zóny", protože se tam nachází jaderná elektrárna a od 11. září platí 7,5 kilometrů široká bezletová zóna kolem elektráren, ať už jaderných nebo uhelných (v Michaelově rodném městě se nachází elektrárna CEI a jaderná elektrárna Perry je asi 27 kilometrů východně a také leží přímo u jezera Erie).[201]

Přesto se Hillovi podařilo pořídit jasné videozáznamy UFO vznášejících se nad jezerem v jeho obvyklých nepravidelných letových vzorcích, které žádné známé lidské letadlo nedokáže. A navíc Michael říká, že jako by věděli, že je natáčí, a že mu pózují! To je docela neobvyklé, ale stejně by se na to po dni nebo dvou zapomnělo, kdyby v tom nebylo mnohem víc. Podivné věci začaly, když ho kontaktoval Bill Birnes ze skupiny "Lovci UFO"[202] a ještě jeden mladý muž z Virginie, bývalý voják, nyní propuštěný z velmi specifických důvodů. Myslím, že to je dobré místo pro začátek našeho příběhu.

 

2. D

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Další díly