CESTA SKRZE MULTIVERSUM (34)

Penre Wes

Penre Wes

autor

09.02.2024 Exkluzivně

Pokud ano, pak už víme, jaký je účel postavy Supriema - odvést pozornost a přitáhnout pozornost, ve snaze jeho manipulátorů odvést naši pozornost od skutečné věci. Jaký však bude Supriemův konečný cíl?

Pokud budeme poslouchat, co říká na veřejnosti, stane se Světovým vůdcem, Maitréjou, Mesiášem, na kterého svět čekal. Je druhým příchodem, židovským Mesiášem, ale v novém hávu, což znamená, že nyní chce sjednotit všechny rasy a náboženství v jedno. A propaguje knihu "Urantia" jako odkaz na to, jak je uspořádán Vesmír (podobně jako Tvůrci Křídel, kteří také hovoří o 7 nadvesmírech), a zvláštní důraz klade na kapitolu o Luciferově vzpouře, která je metaforou Mardukovy vzpoury proti bohu (bohům); těm z Nibiru. Dále podporuje obnovu Šalamounova chrámu, což je další část biblického proroctví o konci časů, a to bude jeho chrám, kde bude vládnout sjednocenému světu. Vize SDR se do značné míry shoduje s vizí skutečného Marduka Ra, že?  

Samozřejmě víme, že Supriem je dobře sečtělý v oblasti okultismu, starověkých dějin (zejména o Sumeru, starém Babylonu a Egyptě, přičemž poslední dvě jmenované země jsou Mardukovými starými doménami), ale proč ta posedlost Mardukem? Protože na tom samozřejmě něco je. Poté co jsem stáhl svou druhou e-knihu o něm, Supriem řekl, že svět brzy uvidí, jak se dostane k moci. Pochyboval jsem o tom, a samozřejmě o tom pochybuji dodnes (to se nestane), ale byl jsem zvědavý, jaké kroky podnikne. Stalo se to, že začal intenzivně cestovat po světě. Docela zvláštní věc na chudáka, jak ho někteří lidé vykreslují. Viděl jsem také fotografie (nikoliv photoshopové), na nichž je SDR společně s několika významnými lidmi z mocenské elity, které jsem slíbil, že v tuto chvíli nebudu zveřejňovat.

Přesto se o jejich existenci mohu zmínit a jsem si jist, že budou zveřejněny v pravý čas. Není tedy nevinným mystifikátorem, i když také není tím, za koho se vydává. Není ani přicházejícím Mesiášem, ani AnitKristem; tyto epitety jsou vyhrazeny Nibiruanu Ša.A.M.i., re

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Další díly