CESTA SKRZE MULTIVERSUM (25)

Penre Wes

Penre Wes

autor

19.05.2023 Exkluzivně

5. Adapa, genetické vylepšení

Ea shledal ženské hybridy velmi přitažlivými a začal po nich toužit. Dvě z nich tedy oplodnil a jedna z nich mu porodila syna, kterému dali jméno Adapa. Druhá mu porodila dceru Titi. Damkina/Ninki cítil k Titi zvláštní náklonnost a učil ji všemožným řemeslům. Ea a Ninki tyto dvě děti tajili a tajně je převezli zpět do Edinu v Mezopotámii, aniž by o tom Nammur věděl, protože chápali, že budou inteligentnější než dřívější Adami, a to díky tomu, že jejich rodiče oplodnil přímo sám Ea, který byl jedním z Nefilim. Ea manipuloval s počasím pomocí technologie podobné dnešnímu HAARP, čímž způsobil změnu větrů, aby mohl nastavit plachty pro Edin a ukrýt své nové stvoření na tomto rozsáhlém území.  

Ea strávil mnoho času tajným vzděláváním Adapa a ke svému velkému nadšení zjistil, že je geniální a rychle se učí. Vznikl tak nový, vylepšený druh, který byl civilizovanější a mnohem inteligentnější. Ea a Ninki nechali Adapu a Titiho spářit a narodila se jim dvojčata, která pojmenovali Ka-in a Abael, první pozemšťané tohoto nového druhu, zrozeného ze dvou kříženců. Adapa se od svého otce Enkiho naučil spoustu důležitých věcí, a jak se nová rasa rozrůstala, Adapa nad nimi dostal velení, dohlížel na pekaře, rybáře, zemědělce a tak dále. Nakonec se zprávy o této nové, geniální hybridní rase brzy dostaly k pozornosti krále Anua na Nibiru. Ea pak poslal na Nibiru své dva pozemské, svobodné syny Ningišiddu a Dumuziho, kteří s sebou přivedli i Adapu. Přinesli s sebou také zapečetěnou tabulku od Ea, v níž žádal Anua, aby novému druhu odepřel "elixír", který by je učinil nesmrtelnými (Strom života). Anu si uvědomil, co jeho syn udělal; nezákonně vytvořil nový, civilizovaný druh. Důvodem, proč jim chtěl Ea odepřít nesmrtelnost, bylo, aby mohli zůstat na Zemi dlouho v karanténě.   

Anu si také uvědomil, že Adapa a všichni jeho potomci jsou také jeho potomci, ať se mu to líbí, nebo ne, a rozhodl se přijmout, co se stalo. Proto nechal Dumuziho zůstat na Nibi

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Další díly