CESTA SKRZE MULTIVERSUM (21)

Penre Wes

Penre Wes

autor

11.03.2023 Exkluzivně

ANUNNAKI NEFILIM

1. Sitchinova verze

Vy, kteří jste četli Sitchinovy "Kroniky Země", již znáte termín Anunnaki (ANU.NA.KI.), "Ti, kteří z nebe na Zemi přišli". Zacharia Sitchin (1920-2010) byl ruský lingvista a spisovatel (později žijící v New Yorku), který si vzal za své životní poslání přeložit staré sumerské hliněné tabulky. Nebudu zde zabíhat do podrobností o tom, jak Sitchin dospěl ke svým závěrům, protože to lze nastudovat jinde, ale obecně zjistil, že asi před 450 000 lety přišla na Zemi vyspělá rasa bohů stvořitelů ze své domovské planety Nibiru (NI.BI.RU.) neboli Ša.A.M.e.[1] Podle Sitchinových překladů sem původně nepřišli jako osadníci, ale kvůli rýžování zlata a nerostů, na něž byla (a stále je) Země bohatá.

Časem se tato kosmická rasa bojovníků rozhodla využít stávající primáty jako otroky ve svých dolech a zahájila další genetickou manipulaci prvních lidí. Sumerové, kteří zanechali zprávy o svém mýtu zapsané na klínopisných tabulkách asi před 5 000 lety, vyprávějí velkolepý příběh o těchto "bozích", kteří sestoupili a vládli jim. Tyto tabulky vyprávějí nejen jejich příběh ze současnosti, ale také příběh o jejich vlastním stvoření a o tom, jak bohové přišli na Zemi a manipulovali s DNA prvních lidí. Tyto příběhy zřejmě naučila Sumery tato rasa bojovníků a sahají asi 450 000 let do minulosti. I dnes jsou tyto příběhy (a nejen ty) předávány několika zasvěcencům do mysteriózních škola tajných společností po celém světě. Jak uvidíme, tento druh je ekvivalentem biblických Padlých andělů a Nefilim.

Zecharia Sitchin byl obviňován z mnoha věcí, od toho, že je naprostý podvodník, který si vše vymýšlí, nebo že je vládním dezinformačním agentem, reptiliánem měnícím podobu atp. Samozřejmě, byl to člověk a neměl vždycky pravdu (kdo ji má?), ale odvedl dobrou práci, aby nám pomohl pochopit naši minulost. A nejenže dnes můžeme vidět důsledky toho, co Sumerové napsali na své hliněné tabulky, a tak vidíme, že nejde o žádnou báchorku, ale existují, jak jsem j

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Další díly