ČERNÉ SLUNCE VYCHÁZÍ (12)

Heart Jack

Heart Jack

publikováno: 03.10.2017 kategorie: Exkluzivně

Byl tam Aleister Crowley, tajné podzemní základny, nacistická okultní věda, Grays a cestování v čase. Trilogie Illuminatus, je "zlověstná" kabala, která stále vládne a dokáže pracovat v alternativních realitách, aby tuto realitou manipulovala. Podle Nicholse se v lokalitě Montauk nachází podzemní komplex, který je ústředím tajné armády super-vojáků jejichž mysl je řízena na dálku.  Jsou vyškolení nacisty a umí cestovat časem a prostorem. Působí jako transdimenzionální vrazi měnící historii, dle toho jak si to Cabal žádá.

Mezi Nicholsovým kruhem přátel byl příběh přijat tak vážně, že John Ford, prezident Long Island U.F.O. Network a tři jeho přátelé dostali dlouhé tresty odnětí svobody poté, co byli v roce 1996 obvinění z pokusu otrávit republikánského předsedu Suffolk County - Johna Powella, zákonodárce Suffolku - Freda Towleho a šéfa konzervativní strany v Brookhavenu - Anthony Gazzola tím, že je vystavili působení radia. Po zatčení jsem s Fordem strávil pár hutných dní v nápravném zařízení Long Island's Riverhead. Tehdy jsem se znal s Prestonem Nicholsem4 roky.

Náčrtek Crowleyho bytosti "LAM"

Nicholsovo a Moonovo vyprávění popisuje tzv. "Babylonské vzývání" (soubor magických rituálů a ceramoníí prováděných od ledna do března v roce 1946 pozn. překl.) jako raison d’être (důvod existence pozn. překl.) Cabal. Hodně z toho, co se děje v Montauku, se točí kolem dosažení tohoto magnum opus  (vrcholného díla pozn. překl.) všech okultních obřadů. V jejich podáni je "Babylonské vzývání" určeno k vyvolání inkarnace Měsíční bohyně. Je to vyvrcholení tajemného a archaického obřadu, který Aleister Crowley nazval "Amalantra". Crowley provedl Amalantru na jaře 1918 na ostrově Esopus na řece Hudson ve státě New York. Trávil to léto v oblasti Montauk na Long Islandu.

Crowleyho sexuální vodič nebo sexuální partnerka, kterou nazýval "Šarlatová žena", byla osoba jménem Roddie Minorová. Crowley ji přezdíval velbloud dle kabalistického významu třetího hebrejského písmene Gi

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 500 hodinám videa a 10.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Diskuze není aktivní, nelze do ní vkládat příspěvky.

Další díly