BÝVALÝ ŠÉF ZAHRANIČNÍ ZPRAVODAJSKÉ AGENTURY HOVOŘÍ O AKTIVITĚ UFO VE SVĚTOVÝCH OCEÁNECH

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

02.04.2024 Ufo

Alain Juillet, bývalý šéf Generálního ředitelství pro vnější bezpečnost (DGSE), francouzské zahraniční zpravodajské služby, znovu promluvil o UFO. Juillet se o nelidských inteligencích vyjádřil již v dokumentárním filmu v roce 2020. S novináři hovořil o tom, že UFO není jen předmětem hypotézy o mimozemských návštěvnících, ale že existují i další teorie o povaze a původu tohoto jevu. V ufologii proto existuje proud, který se zabývá souvislostí mezi vědomím a fenoménem UFO. Čím více údajů z výzkumu je k dispozici, tím pravděpodobnější se stává možnost, že fenomén interaguje s lidským vědomím nebo vědomím svědků, kteří zažili blízké setkání. Zdá se, že fenomén UFO dokáže číst myšlenky svědků.

To je obtížně vysvětlitelné pomocí konvenční fyziky, a proto Alain Juillet tvrdí, že celý jev lépe pochopí kvantová fyzika než fyzika konvenční. Protože v kvantové mechanice hraje významnou roli vědomí pozorovatele, mohl by fenomén UFO záviset i na našem lidském vnímání. Hmyz a další živočichové vnímají svět jinak než my lidé díky svým diferencovaným smyslům. To znamená, že svými omezenými smysly nemůžeme vnímat vše, co se kolem nás děje. Z pohledu kvantové fyziky je v našem Vesmíru dokonce mnoho věcí, které nemůžeme vnímat, protože se nenacházejí v pro nás viditelné sféře. Čas od času některá z těchto věcí projde naším polem vnímání a pak zase zmizí. Naši piloti stíhaček ji nedokážou zachytit a ona unikne. Alain Juillet nakonec řekl, že UFO pravděpodobně pocházejí z paralelních světů k tomu našemu a že toto poznání bude za několik let všeobecně známé.

Zajímavý článek zmiňuje, že kvantoví fyzici, jako například doktor Jack Sarfatti, naznačují, že UFO nebo UAP, jak je natočili piloti amerického námořnictva, mohou ve vzduchu operovat pouze fyzikálně nemožnou rychlostí, protože jsou zkonstruovány z metamateriálů, které jim umožňují cestovat v čase. Toto chování také nejlépe vysvětluje kvantová fyzika. Dalším jménem, které se v těchto úvahách stále znovu objevuje, je jméno doktora Michaela P. Masterse, který představil novou knihu, v níž spekuluje o tom, že piloti UFO jsou vědci z budoucnosti našeho světa, kteří cestují ve futuristických kosmických lodích. To se překvapivě blíží myšlence paralelních světů. Juillet poukazuje na to, že podle fyzikálních zákonů by tyto pokročilé stroje neměly vůbec fungovat, protože na ně nepůsobí gravitační síla, a proto pracují s antigravitací. Problém je v tom, že naše současné pozemské armády na to nejsou oficiálně připraveny.

V novém exkluzivním rozhovoru pro portál UAP-Check-News nám Alain Juillet poskytuje nové poznatky o důležitých geopolitických záležitostech týkajících se aktivit UFO:

"Děsivé na neidentifikovaných objektech, ať už létajících nebo ne, je to, že se jedná o systémy, proti kterým naše armády nejsou schopny reagovat. Stojíme proti něčemu, co nemůžeme ovládat - a to je velmi vážné, protože to znamená, že protože je nemůžeme ovládat, mohly by námi projet jako máslem, kdyby se rozhodly zaútočit. Takže to je obrovský problém v každé zemi z hlediska národní bezpečnosti. Hned po II. světové válce jsme pravidelně dostávali informace o neidentifikovaných lodích a objektech, ale tehdy jsme si řekli - a tak tomu bylo vždycky - je to divné. Ale možná to byli svědci, kteří měli halucinace. V posledních 20 letech se stalo to, že naše systémy měření, identifikace a sledování se díky moderním prostředkům značně vyvinuly, a tak máme stále více identifikovaných a ověřených případů. Dnes máme stále více případů, kdy říkáme: ano, něco se skutečně stalo a toto jsou informace, které jsme o tom byli schopni shromáždit."

Pokud jde o záhadné balony sestřelené americkým letectvem loni v únoru 2023, je zvláštní, že USA přijaly rozhodnutí střílet na objekty, aniž by je předem identifikovaly. Navíc americké úřady doposud neposkytly žádný komentář o povaze těchto trosek nebo úlomků. Pokud by se jednalo o čínské špionážní balóny, jak se tvrdí, byla by tato informace okamžitě zveřejněna spolu s fotografiemi, aby si ji všichni mohli prohlédnout. To se však nikdy nestalo. Lze tedy konstatovat, že tyto takzvané balóny nebyly použity ke špionáži. Možná to nebyly meteorologické balóny, ale neznámé létající objekty.

Alain Juillet dále vysvětluje, že všechny významné země světa pozorovaly neznámé létající objekty. V mnoha případech se jedná o lodě s letovými vlastnostmi, které se liší od všeho, co známe. Nejzajímavějším aspektem tohoto jevu není klikatý let, ale jejich schopnost ponořit se do vody, aniž by zpomalily. Prakticky pokračují v letu pod vodou a poté se vynoří. O těchto podvodních setkáních s neidentifikovanými objekty, které jsou loděmi pohybujícími se pod vodou neuvěřitelnou rychlostí, existuje mnoho informací a svědectví. Taková plavidla byla monitorována a bylo zjištěno, že vystupují z vody a nejsou mokrá. Po vodě není ani stopy, jako by se nacházela uvnitř bubliny.

"Trochu nám to připomíná Rusy, kteří mají vysokorychlostní torpédo, které funguje právě takto: Vytváří kolem torpéda jakousi plazmovou bublinu, což znamená, že už necestuje vodou, ale bublinou, která není voda, ale plazma. Jsou jediní, kdo to v současnosti umí - a toto torpédo je obrovské. Ale to, o čem se tu bavíme, je mnohem rychlejší. Máme svědectví a víme, že dnes neexistuje žádná země, která by to dokázala."

V tomto rozhovoru dále zaznělo, že americké námořní síly o tom mají řadu svědectví a vědí, že UAP jsou aktivní při extrémních rychlostech pod vodou. O tom se však oficiálně nehovoří. Protože nevědí přesně, co jsou zač, nechtějí lidi děsit. Jsou to lodě křižující světové oceány a my nevíme, odkud přicházejí a kam míří. Možná je na světě kromě nás ještě někdo jiný. Zpanikařili by lidé při této zprávě? Proto padlo rozhodnutí to nezveřejňovat," vysvětluje Juillet. Tajné služby se rozhodly říci, že pozorují neznámé létající objekty, ale ne, že pocházejí z jiného světa nebo odjinud.

Alain Juillet se pak věnuje dalšímu aktuálnímu tématu, a sice tajným programům na vyprošťování havarovaných lodí. Ty buď selhaly, nebo byly zničeny. Některé také přistály, takže existuje technologie k záchraně a někdo musí jít a tyto části vyzvednout. V současné době mají všechny služby na světě zájem na vyzvedávání těchto trosek, a to z několika důvodů. Zaprvé by se tyto trosky analyzovaly, aby se zjistilo, z jakých slitin jsou vyrobeny, protože některé lodě překonaly problém gravitace nebo přitažlivosti. Jejich slitiny tedy zabraňují působení gravitace a vytvářejí antigravitaci.

"Pokud najdete části lodí, můžete studovat slitiny a možná zjistíte, že tyto slitiny mohou být vyrobeny z minerálů, které existují na Zemi - nebo že jsou to slitiny s věcmi, které neznáme. Podle nedávného svědectví informátora před americkým Kongresem se zdá, že Spojené státy po válce v Itálii získaly zpět části, možná dokonce celé lodě. Pokud to dělají oni, myslím, že Číňané dělají totéž, a Rusové musí dělat totéž. Číňané to uznali - mají úřad, který se tím zabývá. Sami Rusové o tom před několika lety mluvili a řekli: ano, pracujeme na tom, protože by to umožnilo zajímavý pokrok na průmyslové a technologické úrovni. Není třeba říkat, že je to pro hráče v obranném průmyslu velmi, velmi zajímavé."

Alain Juillet říká, že výrok amerického admirála ve výslužbě Tima Gallaudeta k tomuto fenoménu je výstižný:

"Navštěvuje nás nelidská inteligence s technologiemi, kterým opravdu nerozumíme, a s úmysly, kterým také nerozumíme."

Vysokým představitelům zpravodajských služeb je jasné, že potenciál takové vojenské platformy pro reverzní inženýrství ne-lidských technologií je na nejvyšší úrovni utajení. Čím více lidí je o ní informováno, tím větší je riziko úniku informací. Američtí politici se rozhodli hrát při zveřejňování takových informací hlavní roli. Odborníci budou pečlivě zkoumat, co lze říci a jaké zveřejněné informace představují pro budoucnost nejmenší problémy. Probíhá tedy pomalý a roztříštěný výběr informací, aby se vyhovělo tlaku společnosti ohledně odpovědi na otázku UFO.

V zákulisí probíhá závod o technologii UFO. Každý významný národ plánuje získat zpět části těchto technologií, aby mohl studovat jejich slitiny. Každý národ hledá možnost vyvinout ničivou zbraň, kterou by ostatní nedokázali zastavit. Každý národ, který by dokázal replikovat UFO nebo UAP, by měl pozoruhodnou výhodu, protože by tím ztratily smysl všechny ostatní konvenční létající objekty. Staly by se nepoužitelnými. Byla by to obrovská revoluce, říká Juillet. Dalším důležitým bodem je, že UFO obvykle nelze lokalizovat pomocí satelitních systémů ve Vesmíru, ačkoli oběžná dráha v blízkosti Země je neustále pečlivě monitorována. Takže se tyto plavidla nedaří dostatečně efektivně lokalizovat.