BYTOST ZVANÁ YETTI A TAJEMSTVÍ ALMŮ (4)

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

19.09.2022 Fenomenologie

Záhadný původ Yettiho

Když se podíváte na evoluci a falešné pravěké a rané lidi, které se věda tak fanaticky snaží falzifikovat, aby vytvořila chybějící článek, vyvstává také otázka, proč tito vědci ze svého výzkumu důsledně vylučují typ tvora zvaného Yetti, nebo Sasquatch, kterému se v jiných částech světa říká také Almas. Proč evolucionisté a vědci hlavního proudu obvykle toto téma opomíjejí? Mělo by být v jejich zájmu přijít tomu na kloub, ne? Jak uvidíme, tyto druhy představují pro evoluci další velký problém. Na rozdíl od vymyšlených a zfalšovaných lidoopů je Yetti pro badatele více než nežádoucí a zcela narušuje celou evoluční teorii, protože by ji mohl dokonce zcela zničit, pokud by se jasně prokázalo, že tito tvorové jsou příbuzní člověku. Zdá se však, že k tomu již došlo.

Zprávy o těchto divokých lidech se objevují již po staletí a vyskytují se v odlehlých oblastech po celém světě, většinou v horách. Dávní indiáni z různých kmenů uváděli, že tyto bytosti viděli dávno před příchodem prvních osadníků do Ameriky, a podle jejich legend docházelo k častým setkáním a interakcím se sněžnými muži. Za posledních 200 let bylo v Americe pozorováno mnoho Yettiů, mnoho lovců hlásilo jejich zabití, ale neexistuje žádný jednoznačný vědecký důkaz o jejich existenci. Zdá se, že vláda se snaží tomu zabránit a všechny zprávy o setkáních včetně důkazů o nich ututlat nebo zesměšnit. To znamená, že vlády přesně vědí, s čím mají co do činění, a že by to mělo zůstat utajeno.

Opakovaně se objevují výmluvy a vysvětlení pozorování Yettiho, které jsou prý chybnou interpretací medvědů, projevy strachu, paranormálními jevy, UFO nebo případy masové hysterie. Někteří badatelé hovoří také o lidoopech. Gigantopithecus je vyhynulý druh obřího lidoopa a antropologové a primatologové vysvětlují pozorování bigfootů tím, že se domnívají, že bigfooti jsou přeživší příbuzní tohoto pravěkého obřího lidoopa. Z nálezů fosilních kostí gigantopitéka nebylo možné určit, zda chodil vzpřímeně, či

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.