Brutální vražda dvou mladých vědců v Londýně otřásla světem --- Do současné doby prý bylo zabito přes 80 vědců zabývající se výzkumem ptačí chřipky---- Kdo tahá za nitky?

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

07.07.2008 Exkluzivně

         Francouzské ředitelství pro vnější bezpečnost "DGSE" před několika dny oznámilo, že byl v Londýně velmi krutým způsobem zavražděn Laurent Bonomo. Jde o špičkového vědce, který se intenzivně zabýval výzkumem ptačí chřipky spolu s ním byl zavražděn i jeho francouzský spolubydlící Gabriel Ferez.  Podrobnosti o této fatální události přinesla anglická tisková agentura Times Online News Service: "Dva velmi nadaní studenti biochemie a blízcí přátelé, Laurento Bonomo a Gabriel Ferez přišli do Londýna získat důležitou praxi jako specialisté na infekční onemocnění a ekologické inženýrství. Místo toho se oba dva stali oběťmi neuvěřitelně brutálního útoku, jehož charakter otřásl celým městem. Těla obou dvou nešťastníků byla nalezena pozdě večer v neděli, svázaná s mnoha bodnými poraněními a jednoznačnými stopami po dlouhém a krutém mučení, kdy jim byly opakovaně drceny různé části těla nějakým tupým nástrojem.

      

        Policejní důstojníci, kteří se nacházeli na místě činu nezávisle na sobě sdělili, že se s něčím takovým hrůzným za celou dobu své kariéry ještě nesetkali. K činu došlo v Bonomově bytu v jihovýchodní části Londýna. Bonomo byl student, který se specializoval a postupně odborně připravoval na výzkum choroby známé jako ptačí chřipka. V jeho těle se mimo stop po mučení našlo neuvěřitelných 196 bodných zranění. Jeho kolega Ferez který doufal, že se stane expertem na ekologická paliva měl na těle celkem 47 různých zranění."

       Na celé věci je ovšem zajímavá jedna důležitá okolnost. Laurento Bonomo, který byl zavražděn velmi brutálním způsobem se aktivně zapojil do vědecké činnosti v Londýnském "Imperial Collage". Jde o první vědeckou instituci, která se zabývá velmi sofistikovaným výzkumem viru "H5N1" - tzv. "ptačího chřipkového viru". Při této příležitosti bych měl připomenout, že indonéská vláda začala oficiální cestou uplatňovat blíže nespecifikované nároky s tím, že tento smrtící virus byl "zosnován" Spojenými Státy".

       Indonéský ministr zdravotnictví Siti Fadillah Supari se přidal k rychle rostoucímu seznamu členů vlády dožadující se "okamžitého" uzavření námořní lékařské výzkumné skupiny Spojených Států "NAMRU-2", která se nachází přímo na území jejich státu. Ministr doslova sdělil:

       "Tato laboratoř se nacházela bez povolení na území Indonésie přes 40 let a byla určená pro výzkum nemocí. Šlo především o různé druhy virů ze Srí Lanky, Vietnamu a Indonésie. Tušil jsem, že výsledky výzkumu mohou být použité pro zcela konkrétní a nebezpečný cíl. Byl jsem zároveň velmi znepokojený nad tím, že vláda byla neschopná zabránit tomu, aby naše zem nebyla vystavena hrozbám cizích mocností".

       Indonésie je stát, který byl nejvíce postižen virem ptačí chřipky. Tomu zde doposud podlehlo celkem 109 postižených osob. Přesto všechno Indonésie odmítla vydat vzorky ptačí chřipky Spojeným Státům a místo toho je zaslala prestižnímu francouzskému "Insem Medical Institut" a právě v tomto vědeckém zařízení studoval zavražděný Bonomo před tím než byl vyslán do "Imperial Collage" v Londýně aby zde podpořil výzkum.

      Výše uvedené skutečnosti podporují spekulace, že síly, které stály za brutálním zavražděním Laurenta Bonoma a Gabriela Fereze měly prsty v krádeži Bonomova přenosného počítače jenž mu byl odcizen týden před jeho smrtí.

       Špičkoví vědci světa stále znovu a znovu vydávají další a další varování v tom smyslu, že našemu světu hrozí reálné nebezpečí pandemie ptačí chřipky. Vražda Bonoma a jeho přítele ale nemusí být pro zasvěceného čtenáře vůbec žádným překvapením. Proč? V posledních čtyřech letech bylo zavražděno přes 80 špičkových výzkumníků, kteří se významným způsobem angažovali ve výzkumu ptačí chřipky.

       Mnozí naznačují, že v současné době stále neexistuje účinná ochrana před tímto virem. Jeden z posledních experimentů ve kterém se testovaly nové látky proti této chorobě skončil absolutní katastrofou. Experiment skončil smrtí asi dvaceti polských bezdomovců.

      Přesto všechno vláda Spojených Států plánuje použití "Tamiflu", který je znám svými poměrně nebezpečnými vedlejšími účinky. V tomto případě nebude jistě od věci zmínit, že takové Japonsko používání tohoto přípravu výslovně zakázalo. Byla totiž zjištěna souvislost mezi jeho použitím a sebevraždami dospívajících dětí.

     Nu což, konec konců proč se neopičit po Státech. Pokud mám správné informace tak vláda České republiky schválila nákup celkem 1 000 000 jednotek Tamiflu za neuvěřitelné peníze. Jsem osobně přesvědčen, že dneska tento prostředek leží ve skladech prakticky nevyužit (což je zřejmě asi pořad ta lepší varianta) a v klidu odtikává jeho respirační doba. Naše společnost má asi jiné starosti než, aby řádným způsobem vyšetřila tento exces nehrubšího zrna. Konečně peníze šly jistě z kapes daňových poplatníků.

     A tak Spojené Státy utratily za nákup "spásného" Tamiflu" miliardy dolarů a naše republika možná stamilióny stamilióny korun. Ovšem nevím jak dalece si je naše společnost vědomá toho, do čí kapsy tyto peníze vlastně šly. Není to zase až tak těžké uhodnout. Hlavní investorem ve společnosti, která vyrábí tento silně pofiderní "lék" je bývalý americký ministr obrany Donald Rumsfeld.

     Lidé přemýšlejme o tom jaká hra se tu ve skutečnosti s námi všemi hraje??.


Poznámka editora: Před dvěma dny proběhla i v našich sdělovacích prostředcích krátká informace o tom, že londýnská policie prý zatkla vraha Laurenta Bonoma a Gabriela Fereze. Nic víc a nic míň. Bez dalších informací k případu.


Hlavní zdroj: www.whatdoesitmean.com

Další zdroje: www.timesonline.co.uk/tol/news/uk/crime/article4265622.ece

                   www.nmrc.navy.mil/namru_2.htm

                   www.antara.co.id/en/arc/2008/6/28/call-for-closure-of-namru-2-in-indonesia-increasing/

                   www.msnbc.msn.com/id/24984596/

                   www.inserm.fr/en/inserm/presentation/histoire/

                   www.stevequayle.com/dead_scientists/UpdatedDeadScientists.html

                   www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/poland/2235676/Homeless-people-die-after-bird-flu-vaccine-trial-in-Poland.html

                   www.snopes.com/politics/medical/tamiflu.asp