BRAZILSKÁ ZÁHADA: OČITÍ SVĚDCI OZNAMUJÍ, ŽE 12. KVĚTNA 2020 VOJENSKÉ VRTULNÍKY PRONÁSLEDOVALY ČERVENĚ ZÁŘÍCÍ "UFO" - PRŮBĚŽNĚ DOSTÁVÁME DALŠÍ AKTUÁLNÍ INFORMACE (2)

Howe Linda Moulton

Howe Linda Moulton

autor

19.06.2020 Ufo

„Když americká armáda dorazila na místo, kde objekt spadl, zjistili, že v poškozené lodi se nachází tři „vetřelci “… s humanoidními charakteristikami přibližně o výšce 2 metrů. K incidentu došlo v oblasti Chacara dos Entrerios v obci Guapimirim – RJ, poblíž řeky Soberbo, Brazílie. “ - 20. května 2020, dopis od „E. B.“

------------------------------------------------------

Dne 20. května 2020 Arthur Trajan (viz. předcházející část tohoto materiálu), obdržel od anonymního armádního insidera níže uvedený dopis, který se poprvé objevil v brazilských internetových sociálních sítích dne 18. května 2020. Po jeho prostudování ho v příloze e-mailu přeposlal americké badatelce a publicistce Lindě Hoowe. Podívejte se tedy na další nové informace k tomuto případu.

 

20. května 2020 – první a druhá strana dopisu od údajného brazilského vojenského informátora

Ahoj Lindo!

Doufám, že je vše v pořádku. Pokud to ještě nemáte, zde je překlad od Jettera vztahující se k informacím, jež se před dvěma dny objevily v brazilských sociálních médiích ohledně incidentu v Magé nedaleko Rio de Janeiro. Informace by měly pocházet přímo od informátora z prostředí brazilské armády, který se prozatím rozhodl zůstat v anonymitě. I když to musí být ještě ověřeno, jde o velmi zajímavé čtení.

Trajan

 

Zdravím!

Jsem důstojník brazilské armády. Po jistém váhání jsem se rozhodl vám poslat aktualizované informace, tak aby se obyvatelé zde v Brazilii mohly připojit k nevysvětlitelným událostem, jež se objevily v regionu „TBC“. Jde mi o to, aby všichni obyvatelé měli přístup k pravdivé skutečnosti, jež se odehrála v katastru města Magé nedaleko Rio de Janeira. Aby každý pochopil, k čemu došlo, soustředím se nejprve na časovou osu události. Dne 20. dubna 2020 vojenské satelity ve Spojených státech zachytily výraznou aktivitu nevysvětlitelných atmosférických jevů (tak se nyní nazývají aktivity vztahující ke klasické zlratce „UFO“), v některých státech Brazilie - Paraná, Sao Pau

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Další díly