BILIONOVÁ ŽALOBA, KTERÁ MŮŽE UKONČIT FINANČNÍ TYRANII

Může to být největší, nejexplozivnější příběh moderní historie. Jen začínáme skládat kousky skládačky dohromady a chápat, co se děje na okultní finanční geopolitické scéně, a jak aliance 117ti národů pracuje na osvobození Země od finanční tyranie.


[Aktualizace 13. prosince: stejný den kdy vyšel tento článek (12. prosinec), Benjamin Fulford byl zadržen v hotelu proti své vůli skupinou „CIA-podobných“ … a jeho život může být v ohrožení.To způsobilo že minul své vystoupení v TV show, kde se měl objevit. Videa jsou na konci textu.

Aktualizace 13 prosince, 12:44: právě jsme zjistili, že Fulford je v pořádku. Možná byl držen v hotel pro jeho ochranu, zatím nevíme více.

Aktualizace 14. prosince 3:48: obdržel jsem velmi vážnou výhružku smrtí přes vysoce postaveného insidera, který mi řekl, že by „byl velmi moudrý nápad“, abych zveřejnil část dvě dnes v noci, protože už by pro mě nemuselo být "zítra". Budu na tom pracovat nonstop. Podle jejich slov je celká publicita jediná ochrana.

Aktualizace 14. prosince #2: Chodoin Daikaku v televizi řekl, že osobně vyjednal propuštění Fulforda, takže Ben byl skutečně unesen. Po rychle zorganizovaném vystoupení na AmericanFreedomRádio a pomoci od "Anonymous" je zdá se situace s výhružkou smrtí zažehnána.]


Může to být nejlepší věc, která se nám kdy stala


Jak píši tato slova, průměrný člověk se střetává s zneklidňujícími, pokud ne přímo apokalyptickými zprávami.

Nejen že katastrofální finanční krize z roku 2008 se chystá opakovat, ale může být ještě mnohem horší.

28.listopadu média oznámila, že můžeme být tak blízko jako 10 dní od kompletního kolapsu Eura – a s ním většiny světové ekonomiky, která by byla také stažena dolů.

Byl použit další grandiózní „bailout“ na získání nějakého času – ale dosáhlo to mála ve smyslu uklidnění veřejnosti, hlavně když řinčení zbraní na Blízkém východě dosahuje nových horečných proporcí.

To je přinejmenším pohled mainstreamových médií na to, co se děje – a naštěstí je kompletně nepodložen.

V klasických Orwellovských termínech – jako „Válka je Mír, Svoboda je Otroctví, Ignorance je Síla“ - tento nářek mainstreamových médií o „globálním finančním kolapsu“ může dost dobře být nejlepší věcí, která se nám kdy mohla stát.

Přinejmenším ve známé historii.

Chystáte se číst o příběhu, který po nějakou dobu nebyl nic než ohromně znějící idea – nádherné „co kdyby“. Téměř nic o tom nebylo k nalezení v mainstreamových médiích.

Nicméně bizarní epizoda tohoto příběhu si našla svou cestu na FOX do show Glenna Becka v roce 2009:


Všimněte si že Beck říká že FOX kontaktoval ministerstvo financí a dostal oficiální nicneříkající dopis v odpovědi – říkající, že těchto 134 miliard v dolarových bondech „nebudou komentovat“, protože to byl důkazní materiál v „probíhajícím případu“.  (Video)Beck poté ukáže země, které mají v držení takové množství dolarových bondů. Podle veřejně dostupných čísel mají 134.5 miliard dolarů v bondech jen čtyři země – Rusko, Anglie, Japonsko a Čína.

Joe Wiesenthal, redaktor BusinessInsider.com, řekl, že byť to byla vládní operace na zbavení se dolarových rezerv, nebo to byl podvod, bylo to rozsahem „gigantické“ a „nepodobné ničemu, co kdokoliv kdy zažil.“ - nejen v rozsahu, ale i v sofistikovanosti.

Podle Wiesenthala, aby bylo možné padělat takové bondy, byla by třeba technologie, které „má jen vláda.“ Wiesenthal také věří, že rok vydání na bondech, 1934, značí, že se jedná o propracované padělky.


Další články a zprávy a původním skandálu:

http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=newsarchive&sid=ayy1QKcwcGN0

http://www.dailykos.com/story/2009/06/13/742096/-Japan,Italy,and-US,-134-Billion-in-US-Bonds-Smuggling-Case

http://www.asianews.it/index.php?l=en&art=15456&size=A

http://www.theundergroundinvestor.com/2009/06/the-strange-inconsistencies-behind-the-134-5-billion-bearer-bond-mystery/

http://www.theundergroundinvestor.com/2009/07/possible-links-to-a-coming-bank-holiday-in-the-ongoing-134-5-billion-bearer-bond-mystery/Žaloba je nyní realitou, kterou si mohou všichni ověřit

Od té doby, co se tato bizarní událost stala (zadržení dvou Japonců s bondy v hodnotě 134.5 miliard dolarů na italské hranici), jediné další zprávy pocházely od Benjamina Fulforda ve formě množství „insider“ informací jím zveřejňovaných týden co týden na jeho stránkách.

Konečně se žaloba v epicentru tohoto výzkumu stala hmatatelnou realitou – potvrzujíc všechno, co Fulford říkal o tomto mysteriózním případu od začátku.

Celá kredibilita Fulforda hrozila zhroucením jako domeček z karet, když přišlo a zase odešlo ono superdůležité datum 15.listopadu 2011 a nic se nestalo, po letech fanfár a informací mířících k tomuto datu na jeho stránkách.

Ale 23. listopadu 2011 se to změnilo. Masivní, 111-stránková právní stížnost byla vyplněna a podána u Okresního soudu USA v jižním okrsku New Yorku. Tato stížnost (žaloba) je nyní fyzicky dokazatelná z veřejných (oficiálních) zdrojů... jak uvidíte dále.

Od té doby jsem objevil stovky stran komplexních materiálů k prostudování, svědky pro interview a oficiální dokumenty pro skrutinium. Pro ty, kdo se o to budou zajímat, není nedostatek materiálu pro „domácí úkol“.Podívejte se sami

Tohle je vyhledávací okno, které se objeví, pokud navštívíte pacer.gov a zaregistrujete se jako uživatel za osm centů za stránku. Tyto stránky jsou veřejná služba, která vám dovolí prohledat všechny právní případy, které byly v Americe podány:


Jakmile jste tam, napište „Keenan, Neil" do kolonky „Party Name“ a uvidíte toto:


Všimněte si páté položky odshora... 2011-cv-8500, podáno 23.listopadu 2011. To je ono. Můžete to pak otevřít a na první stránce uvidíte následující:


Všimli jste si seznamu obžalovaných?

Pokud množství peněz, o které jde, není omračující samo o sobě, seznam obžalovaných by měl přitáhnout velkou pozornost – protože obsahuje Italskou republiku, italskou finanční policii, italského premiéra Berlusconiho, Světové ekonomické fórum, Ban Ki-Moona (hlava OSN), a samotnou OSN a další.

Co se tady vlastně děje?

Pokud nechcete ať o vás vláda ví a nechcete platit 8 centů za stránku, zde je kompletní dokument v PDF formátu:

http://divinecosmos.com/media/Keenan_complaint_11-23-2011_SDNY.pdfMainstreamová média to zaregistrovala 5. prosince 2011

Dan McCue si začal klást podobné otázky, o jakých nyní asi přemýšlíte... a výsledkem je první článek v mainstreamových médiích – článek v Courthouse News Service, národní novinkové službě pro právníky a ostatní média. McCue není kompletně přesvědčen – článek je nadepsán „Bizarní požadavek na jeden bilion dolarů“ - ale protože to je skutečný případ, zaujalo ho to do té míry, že o tom napsal.Děláte si ze mě legraci...

Courthouse News Service neměli žaludek na to, citovat nejdůležitější odstavec v celé žalobě... ale já mám. Toto je místo, kde pro mě celý příběh začal nabírat jasné kontury:

Podle informací, tyto bondy (držené „Dragon Family“ - „Dračí rodina“) mají hodnotu počítající se na mnoho tisíc biliónů amerických dolarů, a jen jejich relativně malá část je zapojena do požadavků, které vznáší tato stížnost. Každá z těchto měn, jako např. DFFI [Dragon Family Financial Instruments] vystupující v této kauze, byla registrována Federálním rezervním systémem – a je přímo ověřitelná Federální rezervou skrze její účinný systém ověřování pravosti.


Tisíce biliónů ( = milióny miliard) dolarů? To si snad děláte legraci! Jakmile jsme to přečetl, musel jsem vědět více... protože jsem měl dostatek informací abych byl přesvědčen, že to není nějaký právnický vtip. Ihned jsem zavolal Fulfordovi a domluvil interview, aby to mohl vyjasnit.

Důležité jen, že Dragon Familiy plánovala, aby tyto bondy byly ukradeny. Představovaly jen malou část jejich celkových aktiv... všechny z nichž jsou tajně registrovány uvnitř Federální rezervy a Banky pro mezinárodní úrovnání (Bank of International Settlements - BIS)!

Fulford v tomto interview předal úvod do problematiky – a pak jsem našel mnohem s postupem času mnohem více.

Toto byl promyšlený tah (nechat kabalu ukrást bondy za 134.5 miliard USD) , který nás přivedl tam, kde jsme dnes – kde rozsáhlá mezinárodní aliance 117 zemí má nyní právní cestu, jak ukončit finanční tyranii Starého Světového Řádu (OWO - Old World Order).Ohromující množství informací

Pracoval jsem na tomto případu na naplno po uplynulé tři týdny – což v mém současném životě vypadá jako věčnost, s ohledem na všechny ostatní míče, se kterými zároveň žongluju.

Množství informací k asimilaci a analýze, komplexita všech do sebe zapadajících dílků je ohromující.

V poslední době jsem v intenzivním kontaku s Neilem Keenanem, zásadní žalující stranou v tomto případě, stejně jako s Keithem Scottem, který je v dokumentu také zmíněn. Scott je expert na naprosto tajný svět obchodovní mezi centrálními bankami – a je si dobře vědom obrovského bohatství na kterých sedí, které je kompletně drženo v naprosté tajnosti.

Keenan nikdy nepracoval pro jakoukoliv vládu nebo tajnou službu. Je obchodník který se nakonec dobře seznámil s Dragon Family – bývalou vládnoucí skupinou Číny, do příchodu komunismu – a získal jejich důvěru.

K dnešnímu dni jsem osobně prozkoumal přes 300 různých fotografií a tucty oddělených dokumentů které mi Keenan poslal, týkajících se této záležitosti – včetně nyní nechvalně proslulé Knihy Maklumat (Book of Maklumat). Jsou extrémně komplexní – a extrémně přesvědčivé. To vše se objevilo až poté, co jsem udělal interview s Fulfordem, jehož přepis je níže.

Celý příběh je pravdivý. Drtivě pravdivý.

Je to jednoznačně největší problém který Síly, které byly kdy měli. To znamená že je to extrémně dobrá zpráva pro všechny ostatní.Mnoho potvrzení

V jednom pozoruhodném případu osobního potvrzení jsem poslal emailem Keenanovi popis od jednoho z mých nejvýše postavených insiderů ohledně toho, jak vypadaly krabice (krabičky?), ve který ty ukradené bondy byly přechovávány. Nic z této informace nebylo nikdy zveřejněno.

Za méně než 15 minut mi Keenan poslal tucty fotografií krabic, které naprosto přesně odpovídaly popisu, který jsem mu poslal. Byl jsem absolutně v šoku. Není žádná cesta, jak by něco takového mohl během 15 minut zfalšovat.

Není ještě zřejmé, jestli uveřejním jakékoliv z těch fotek. Poslední věc kterou bych chtěl je poškodit tento případ jakoukouliv cestou, a také by to mohlo být porušení mezinárodních zákonů – vytvoření jednoduché cesty, jak by na mě mohli útočit.

Nicméně, mám jednu fotografii, kterou je bezpečné zveřejnit. Zde je, znovu, foto uvolněné italskými médii poté, co byly bondy zabaveny:

Neplýtvejme dalším časem. Tady je odkaz na předmětné 98mi minutové interview, následováno přepisem:

http://divinecosmos.com/podcasts/Wilcock_Fulford_2011-12-02.mp3Představení

DW: Zdravím, tady je David Wilcock a jsem zde s Benjaminem Fulfordem. Toto je další díl Divine Cosmos audio blogu. Dnes dělám rozhovor s Benjaminem Fulfordem, což podlé mého času v Los Angeles je pondělí 28. listopadu, ale pro Bena v Tokiu už je to úterý. Důvod proč děláme toto interview je ten, že Ben mluvil velmi dlouhou dobu o proti-povstání proti tomu, co já s radostí nazývám Starý Světový Řád. Toto proti-povstání začalo jako asijská tajná společnost.Fulfordova historie a kredibilita

DW: Pro ty co ještě nevědí, chtěl bych se zmínit o Fulfordově historii. Ben byl šéfredaktor asijsko-pacifické kanceláře Forbesu. Má dlouhou historii profesionální, uznávané finanční akademické žurnalistiky. Jak můžete zjistit z mnoha interview, dostal se do světa intrik když začal sledovat, kam plynou peníze z japonské ekonomiky. Uvědomil si že ekonomick stimul který mohl být vytvořen pro svět nebyl používán pro nic pozitivního – vypadalo, jako by se spousta peněz ztrácela. To vyšetřování mu přineslo hrozby smrti a vtáhlo ho do asijských tajných společností jako protiváze skupin prosazujících Starý Světová Řád („Síly, které byly“).

DW: [Starý Světová Řád] se také pokusil umlčet nabídkou – zapomněl jsem, Bene, byl to velvyslanecký post který ti nabídli?


BF (Benjamin Fulford): V jednom bodě mi nabídli pozici ministra financí Japonska.

BF: Taky, věř tomu nebo ne, mi nabídli General Electric a General Motors.


DW: Opravdu?

BF: AnoDW: Jako že bys byl CEO (generální ředitel) nebo tak něco?

BF: Ano, a tuším hlavní vlastník akcíí. Problém samozřejmě byl, že bych musel souhlasit s jejich plánem na zabití čtyřech miliard lidí. Je to klasická situace „prodat duši ďáblu“.DW: Ok. Oni chtějí „uvolnit zatížení“ a "zbavit se přebytků". To je způsob, jak o tom mluví.

BF: Nu, chtějí zachránit prostředí a zbavit se „zbytečných strávníků“.


DW: Přesně. Sledoval jsem tě na internetu, jakmile ses prvně objevil. Bylo to v roce 2007, je to tak?

BF: Ano, bylo to někdy v té době. Zkoumal jsem mnoho materiálu i předtím, ale necítil jsem že by bylo bezpečné s tím jít ven, protože jsem věděl že mě zabijí. Dokud jsem nezískal ochranu, nevyšel jsem veřejně a nic z těchto věcí jsem neříkal.DW: Je pravda že v rámci Japonska jsi uznávaný spisovatel? Kolik knih jsi publikoval, kolik kusů prodal?

BF: Nevím, více než třicet knih, a možná více než milion kusů celkem, nesleduji to.


DW: 30 knih je velmi úctyhodné číslo. Jsi plně dvojjazyčný. To nikdo nemůže popřít. Je mnoho videí kde mluvíš plynně japonsky. Viděl jsem nekonečné množství všech typů nenávistných poznámek, které na tebe lidé házejí. Nejfrekventovanější je, že prostě nemohou přijmout tvůj příběh. Myslí si že je to příliš nepravděpodobné, že by tě kontaktovaly asijské tajné spolky. Vidím že mluvíš více jazyky, jsi uznávaný finanční žurnalista a stal jsi se uznávaným autorem mnoha best-sellerů v Japonsku. Není žádný jiný Gaijin – to je termín který v Japonsku používají pro cizince – o kterém bych věděl, který by dokázal něco podobného. Takže koho jiného by si vybrali pro něco takového – pokus přemostit východní a západní svět?

BF: Jistě, podívej. Je několik důvodů, proč jsem se ocitl v této konkrétní pozici. Jeden je ten, že jsem napsal mnoho věcí, které kdyby napsal japonský žurnalista, tak by ho zabili.


DW: Skutečně?

BF: Ale protože jsem byl cizinec pracující pro Forbes, byl jsem mimo dosah.


DW: To byly věci které ohrožovaly vládu, věci které uráželi jap. císaře? O čem tady mluvíme?

BF: Mluvím v zásadě o tajné koloniální vládě Japonska.


[DW: později v interview Fulford řekl, že Japonsko bylo tajně řízeno Rithschildy – od éry Meiji, r.1868.]

BF: Používali síť Severokorejců a gangsterů a podplacených Japonců. Používali úplatky a vraždy, aby udrželi tuto zemi kolonií, která jen na povrchu působí jako nezávislá země


DW: K tomu bych se chtěl vrátit, ale krátce...

BF: Ok, nech mě v krátkosti říct, jak jsem se do toho dostal...


DW: OK.

BF: V zásadě jsem začal psát knihy v japonštině...


DW: který to byl zhruba rok?

BF: Myslím že ta, která způsobila potíže, vyšla kolem roku 2006. V zásadě jsem říkal věci o 9/11, které byly na Západě zjištěny mnoha výzkumníky.


DW: takže to bylo předtím než ses objevil na Rense.com nebo čemkoliv na Západě?

BF: Ano.DW: OK.

BF: Pak jsem měl knihu v japonštině, která poukázala na to, že SARS byla biologická zbraň která byla určena na zabíjení lidí.


DW: Připomenu, že SARS je asijská ptačí chřipka.

BF: Citoval jsem z dokumentů napsaných neokonzervativci, jako Projekt pro nové americké století (PNAC). Dokumenty velmi jasně poukazovaly na to, že na Západě je skupina elitistů která plánovala spuštění třetí světové války a redukci světové populace.  Argumentoval jsem v knize, že Asiaté by to mohli zastavit zastavením toku jejich peněz na Západ – protože tyhle skupiny potřebovaly japonské a čínské peníze, aby tenhle šílený projekt mohli financovat. V japonském podsvětí vyšel příkaz na mé zabití.


DW: To je pochopitelné, pokud začneš strkat nos tam, kam nemáš...

BF: Jihokorejská tajná policie to řekla Číně, a Číňané poslali tajnou společnost, aby mi nabídla ochranu. Tak jsem se stal účastníkem ve světě, o kterém jsem do té doby vůbec nevěděl, že existuje. Pokud bys mi řekl něco o zednářích před tímto okamžikem, obdržel bys nervózní úsměv a změnu tématu, to je tak vše. Další věc je, že číňané měli špeha na jednom setkání Bohemian Grove. Byli si naprosto jasně vědomi tohoto plánu spustit třetí světovou válku, a pokoušeli se to zastavit. Když si uvědomili, že jsem byl umístěn na seznam k zabití kvůli pokusu varovat je před něčím, co už sami věděli, tak se stalo, že jsem byl vtažen do dění.


DW: Koho přesně máš na mysli tím „Číňané“? Ok, jedna věc. Jeden zásadní zádrhel který myslím čtenáři a posluchači mají ohledně tvých ostatních interview je, že nemají jasno koho máš na mysli pod „Číňané“. Lidé si přirozeně vybaví represivní vládu.

BF: OK. Asi jsem udělal chybu, když jsem použil termín „Číňané“.


DW: Ok.

BF: Měl jsem říct Ásie. Překračuje to Čínu. Zahrnuje to Indonésii, Filipíny, Thajsko, Japonsko, Taiwan a Koreu. Ve skutečnosti to jde přímo ke skupině „neutrálních zemí“ - skupina 77 zemí, která zahrnuje i místa jako Jugoslávie. Udělal jsem chybu, když jsem to nazval Číňané. Je to asijská tajná společnost, ne čínská tajná společnost.


DW: OK. Jaký je vztah mezi tímto asijským tajným spolkem a současnou komunistickou čínskou vládou?

BF: Věř tomu nebo ne, staré královské rodiny Ásie se rozhodly, že komunismus bude nejlepší cesta, jak zmodernizovat Čínu. Za a nad komunistickou vládou Číny a vládou Taiwanu je stará skupina rodin, jejichž konexe sahají daleko za dočasné politické struktury.


DW: Teď mě oprav, jestli se mýlím, ale Čína byla pojmenována po císaři Qinovi, který pocházel z Dračí rodiny (Dragon Family). To byla první dynastie Číny, že?

BF: jo


DW: Takže tihle lidé... to je ten, co nechal postavit terakotovou armádu, kde vzal každého vojáka a koně v armádě, a nechal podle něj udělat sochu. Je spousta různých zajímavých informací o tom, jak se tato Dračí rodina objevila. V základě oni zničili všechny informace o tom, co bylo před nimi, což je nyní rekonstruováno některými badateli. Tyto asijské tajné spolky vypadají, že jsou dynastické. Z větší části byly vždy za oponou. Nashromáždily obrovská množství majektu.

BF: Je třeba mít na paměti, že je několik navzájem soupeřících skupin. V zásadě v Ásii existuje něco podobného jako na Západě. Jsou tajné spolky, spojené se starodávnými pokrevními liniemi. Na Západě to jsou Rothschildové, britská královská rodina, svobodní zednáři a lóže P2 v Římě. V Ásii by to byla Dračí rodina, myslím. Byli by rozmanité dynastie a klany založené na pokrevních vztazích. Ale na Západě je odlišná skupina. Je to matoucí, protože je několik skupin, které si říkají Ilumináti. Je skupina, která mě kontaktovala a dokázali mi, že jsou napojeni na různé agentury (zpravodajské služby atp.) a také různé mezinárodní skupiny pašující drogy. Tvrdí, že iniciovali francouskou, americkou a ruskou revoluci, a že jsou proti dynastické kontrole.[DW: už jsem Benovi říkal, že tohle zní jako rivalské frakce stejné skupiny, která se pokouší znovu-objevit. Řekl že tu skupinu nepodporuje, jen si vyslechl, co měli co říct]  Podobně v Ásii jsou tajné spolky, které jsou také založeny na meritokracii. Také jsou proti dynastické kontrole. Čínské Triády, japonská Yakuza a další asijské spolky mají přísná pravidla proti nepotismu. Syn vládce gangu nemůže nikdy nastoupit na jeho místo. Jsou napojeni na oblast bojových umění a také na obchodní komory.Není tam žádná jasná separace mezi obchodní komorou a gangstery, kteří jsou naháněni policií. Je to šedá zóna. Světle šedá a tmavě šedá. Jak na Západě tak na Východě jsou meritokratické tajné spolky a dynastické tajné spolky.

DW: mohl bys nás jen letmo seznámit... hodně lidí má husí kůži, jen co slyší názvy jako ilumináti. Jakmile něco takového řekneš, zafunguje paranoia, rozladění a odpor. Takže když mluvíš o těch dynastických spolcích v Ásii, o těch tajných společnostech – obětují děti? Pijí lidskou krev? Provádějí satanistické rituály? Kdo jsou tito lidé, co si myslí, jaká je jejich filozofie, co chtějí? Chtějí převzít kontrolu nad planetou? Bojují proti Iluminátům o kontrolu nad planetou? Jaká je jejich agenda?

BF: Mají za to, že kontrola nad budoucností planety by neměla nadále spočívat v rukou malé hrstky elit Západu. Viděli by ji raději v rukou lidí celé planety. Je tam skupina, pochopitelně, šovinistická skupina, která říká, že světu by měla vládnout Čína. Ale obecný konsenzus v Ásii jako celku je ten, že by kontrola měla být rovným dílem rozdělena mezi všechny lidi na světě – nejen Číňany nebo Chazary kontrolované rodinné korporace, které řídí planetu. Co říkají veřejně, myslím, je skutečně to, co nyní očekávají – což je multi-polární svět, ne takový, kontrolovaný jednou skupinou.DW: OK. Další otázka, která by myslím mohla trochu nahlodat skeptiky. Je možné, že vše, co jsi řekl o těchto čínských tajných společnostech je výsledek tvého setkání s jedním dvěma lidmi, kteří ti tyhle zamotané historky navykládali a občas ti řeknou něco nového?

BF: Poslyš. Byl jsem novinář. Byl jsem novinář více než dvacet pět let. Setkal jsem se s většinou poválečných premiérů Japonska. Setkával jsem se s ministry financí, hlavami největších korporací v Ásii. Byl jsem šéfredaktorem Forbesu, největšího světového business magazínu pro oblast Ásie a Pacifiku.


DW: Ale co to konkrétně znamená? Jakto, že ses setkával s premiéry? Proč by se s tebou bavili?

BF: Jezdil jsem na Taiwan, do Číny, do Ruska, do Vietnamu, do Austrálie a setkával jsem se s hlavami velkých korporací, kteří chtěli zviditelnit své společnosti.


DW: [skáče do řeči] Pokoušel ses jim prodat reklamu?

BF: [skáče do řeči] Co se pokouším říct je, že od té doby co jsem tam skončil, jsem doslova... mé zdroje se počítají na stovky lidí. Znám šéfy Triád, Yakuzy. Znám šéfy japonských rozvěděk a šéfy japonské policie. Znám šéfy společností bojových umění. Hovořil jsem se členy politbyra v Číně. Takže ne, nejedná se o jednoho dva „vodiče“, kteří by mě krmili dezinformacemi. Je nicméně pravda, že se mým směrem pokoušejí házet všechny druhy dezinformace, pokouší se zruinovat mou důvěryhodnost.


[DW: Fulford říká že NĚKTEŘÍ z jeho mnoha kontaktů to dělají, ne všichni. Řekl že se už během doby s několika zdroji rozločil. Veřejně řekl, že jakmile přistihne kterýkoliv zdroj při lhaní, ihned s ním končí.]

BF: Na konci dne jde o to, aby si lidé uvědomili, že já nepotřebuji toto dokazovat veřejnosti ve velkém. Právě teď se pokoušíme přesvědčit šéfy Pentagonu, CIA, NSA, KGB a zednářů. Jinými slovy, pokoušíme se přesvědčit lidi, kteří kontrolují vojensko průmyslový komplex a politiky, že toto je lepší plán než ten, který se realizuje nyní. Je mi líto, ale tolika lidem byl natolik vymyt mozek televizí, že vůbec nezáleží na tom, co si myslí – stačí změnit to, co se říká v televizi, aby kompletně změnili názor. Poskytl jsem nahrávky a fotografie a videozáznamy a různé další důkazy konkrétním policejním složkám a vyšetrovacím agenturám. Takže, ve skutečnosti nemám zapotřebí v tomto bodě nic dokazovat. Ale pokud se objeví legitimní kritika, rád odpovím.
 


DW: Oh, to chápu. Chtěl bych zde upozornit na jednu věc, Když vidíme videa tebe v Japonsku, na nejméně třech záznamech o kterých vím se objevuješ s nějakým mužem s hůlkou a takovým nakřáplým hlasem. Kdo je tento muž a jaké jsou jeho kontakty? Většina lidí nerozumí japonsky, takže nemají ani ponětí, o co jde.

BF: Jeho jméne je Chodoin Daikaku. Je hlavou světových asociací Karate a Aikido. Je taky několik organizací Judo a čínských bojových organizací jejichž hlavou není, ale zná se s lidmi, kteří je vedou. Je to velký hráč, ne nějaký poskok.


DW: OK. Když říkáš, že kontroluje asociace karate...

BF: No, je hlavou těch organizací.


DW: OK. Takže o kolika školách a lidech zde mluvíme?

BF: Myslím že celosvětově je 50 milionů lidí, kteří studují japonská bojová umění. Karate školy jsou v Mexiku, Íránu, všude.


DW: Jasně.

BF: Mluvíme o velmi velké organizaci.


DW: Nemůže si kdokoliv prostě otevřít karate školu bez akreditace? Nebo říkáš že akreditace musí být, a on je hlavou akreditační organizace?

BF: Pokud si někdo otevře karate školu, pravděpodobně má černý pásek. A ten získal u nějakého učitele, který je spojen s touto organizací.


DW: Chápu. Takže je nějaký druh centrální autority se kterou musíš být v kontaktu, pokud chceš provozovat karate školu.

BF: Pokud chceš získat pásek, musíš studovat v jedné z těchto akreditovaných škol, ano.


DW: Chápu. Takže nikdo nemůže jen tak vyvěsit ceduli a říct „Tady je moje karate škola a tady je černý pásek“ a být brán vážně, pokud chce jít na turnaj a doopravdy soutěžit?

BF: Je to meritokracie. Pokud si jen nasadíte černý pásek a půjdete na turnaj, a všechny porazíte, budou vás brát vážně.


DW: OK. Ale co se týká konkrétně Japonska, řekněme, tenhle chlápek o kterém mluvíš, Chodoin Daikaku, je to nějakého druhu boss všech skupin bojových umění v Japonsku?

BF: Jeden z hlavních, řekněme. Je také spojen s japonskými obrannými složkami. Je třeba pochopit, že většina lidí, se kterými mluvím, si nepřeje aby byla veřejně zmiňována a tohle všechno.


DW: Pochopitelně.

BF: Odmítají mi dovolit je jmenovat, nebo umístit jejich fotografii. Ale představil jsem druhu lidí z MI6, CIA – a na té úrovni nyní komunikují.


DW: Vím že je to těžké říct konkrétně, ale mohl bys popsat posluchačům, jak vypadá tvůj pracovní den? S kolika insidery mluvíš, s kolika skupinami?

BF: To je různé. Konkrétně nyní mluvím s lidmi, kteří jsou napojeni na velké organizace. Je tu jeden člověk, který má úzké vazby na Pentagon / CIA. Jsem v kontaktu také s jiným, který je bezpochyby napojen na Rotschildy, MI6 a britskou královskou rodinu. Ověřil jsem si nezávisle, skrze mnoho zdrojů, že tito lidé jsou skuteční. Pak je tu jiný člověk se kterým mluvím, který je napojen na japonské pravicové skupiny stejně jako asijské tajné společnosti. Pak je tady ten Chodoin, se kterým jsem nyní v kontaktu. Méně často například mluvím s vysoce postavenými lidmi v japonských ganzích – jako Yamaguchi-gumi nebo Inagawa-kai nebo Sumiyoshi. Pak je tu jeden typu KGP / Srbská rozvědka, se kterým mluvím pravidelně.


DW: Je z Ruska nebo ze Srbska?

BF: Původem ze Srbska, ale více v tento moment říkat nebudu.


DW: Ok, v pořádku.

BF: Například, šel jsem mnohokrát na skleničku s manželkou premiéra Kana Naoto. Bydlíme kousek od sebe.


DW: Wow.

BF: Byla nicméně, už jsem o tom mluvil, byla velmi intenzivní kampaň, abych působil jako magor.


DW: Ok.

BF: Mají na mě knihu tlustou jako telefonní seznam – to je moje složka. Nejprve se mě pokoušeli zabít. Když si uvědomili, že jsem pod ochranou, a kdokoliv nařídí mou vraždu, bude zabit na oplátku, pokusili se mě zbankrotovat – dali mě na černou listinu. Když nefungovalo ani to...


DW: Zůstaňme u toho. Co myslíš tou černou listinou?

BF: OK. Měl jsem v Japonsku pravidelný TV pořad.


DW: Oh, skutečně?

BF: Jojo. Velkoformátovou show v hlavním čase.


DW: Jako na NHK, nebo na jaké stanici? (NHK je nejpopulárnější kanál v Japonsku)

BF: NHK měla dvacetiminutový speciál se mnou, v hlavním vysílacím čase. Byl jsem ale i jinde. Pointa je, že jsem také byl schopen publikovat články v hlavních západních médiích. Ale pak jsem se dostal na seznam.


DW: Kdy to asi bylo, který rok?

BF: myslím že kolem roku 2005 nebo 2006. Bylo to v r. 2006, poté co jsem opustil Forbes a začal psát o 9/11.


DW: Takže kniha o 9/11 byla tvoje první kniha?

BF: Ne, byl to článek v časopise. Potom jsem měl tiskovou konferenci v klubu zahraničních korespondentů, kde jsem vysvětloval, co mě přimělo začít psát o 9/11. Pokoušel jsem se získat publicitu v západních médiích. Tehdy jsem si uvědomil že buďto se báli, že příjdou o práci, nebo pracovali pro nějakou agenturu a jen předstírali, že jsou žurnalisté – a že média byla kontrolována. To už jsem věděl, že jsou kontrolována, ale nevěděl jsem jak důkladně, dokud jsem neměl tiskovku ohledně 9/11 – a nepředstavil důkazy. Korespondent New York Times mi řekl, že kdyby o tom napsal, byl by vyhozen!
 


DW: Takže tvůj názor na 9/11 zjevně není „Arabové s nužkama“. Mohl bys shrnout, jaký je tvůj názor který tě dostal do takových problémů? Zjevně nezastáváš oficiální dogma ohledně 9/11.

BF: Myslím že nejlépe to shrnuje to heslo – „inside job“. Je obrovské množství důkazů, že to nebylo provedeno malou skupinou Saudských teroristů s nůžkami. Problém na který naráží většina lidí je ten, že pokud to nebyli oni, jsou implikace omračující. Zahrnuje to tak velkou skupinu lidí a tolik plánování, tolik insiderů, že se lidé dostávají do stavu popření. Taková konspirace je příliš velká na to, aby mohla být možná. A jejich vědomí to vytěsní.


DW: Můj předmět na univerzitě byla psychologie. Prošel jsem skrze praxi na lince pomoci sebevrahům. Probírali jsme, hlavně v krizovém poradenství, PSSP – post-traumatickou stresovou poruchu. Ukazuje se, že když je někdo těžce traumatizován, vytvoří se u nich v mysli disociativní část. Je to jako separátní osobnost, která řeší trauma. Začnou být velmi defenzivní. Typicky když jim řeknete informaci, která vyvolává PSSP, která spouští to trauma, zaútočí. Toto trauma je tak silné, že udělají cokoliv, aby ho nemuseli zažít znovu.

BF: Oni vždycky musí vytvořit falešné incidenty, aby lidi nastartovali pro válku. Například Španělsko-Americká válka byla spuštěna falešným incidentem. Vyhodili do vzduchu loď USS Maine a obvinili z toho Španělsko. A poté 70 let později řekli: „Vlastně jsme to udělali my!“ Ale kdyby byli v té době a řekli, že to udělali Američané, byli byste lynčováni davem!


DW: Zmínil jsi se o omračující informaci o Titaniku.

BF: Pamatuješ si na knihu, která vyšla rok před potopením Titaniku a byla o lodi jménem Titan, která se potopila na své první plavbě?


DW: Jo [DW: předtím, Ben řekl že tato kniha byla záměrně vydána aby se to „skrylo všem na očích“. To je klíčový aspect okultních věd těchto skupin. Pomáhá jim to cítit, že jsme si zvolili být jimi zotročeni. Technicky, kniha vyšla 14 let před potopením Titaniku. Můžete přečíst více zde: http://en.wikipedia.org/wiki/Futility,_or_the_Wreck_of_the_Titan.]

BF: zbavili se jedním tahem kolem šesti set průmyslníků, kteří byli proti FEDu. JP Morgan řekl: „Hej, pojďme se o tom pobavit při plavbě přes Atlantik.“ Pochopitelně to na poslední chvíli nestihl na loď. Ti průmyslníci byli před hlavněmi zbraní donuceni zůstat na Titaniku a nenalodit se na čluny.


[DW: Fulford také řekl, že na Titanik bylo záměrně dáno příliš málo člunů. Kapitán vědomě sabotoval loď. Pravidlo „ženy a děti první“ nadála zajistilo, že nikdo z průmyslníků nepřežil. To není jen Fulfordovo tvrzení – další výzkumníci přišli na stejnou věc Tragédie Titaniku 15 dubna 1912 zjevně inspirovala a vyděsila prezidenta Wilsona uvést jeho neslavný výrok v knize následující rok (viz níže)]

 

Byla Federální rezerva součástí apokalyptického plánu?

[DW: FED začal pracovat 23.prosince 1913 – přijetím zákona o Federální rezervě. Je to téměř přesně 99 let před datem 21.12.2012, což může být záměr. Aldrichův plán mohl zamýšlet vytvořit FED v roce 1912, ale selhal když Demokraté vzali Bílý dům a Kongres útokem v listopadu: http://en.wikipedia.org/wiki/Federal_reserve

Pokud by tato masivní politická porážka nenastala, Aldrichův zákon mohl vytvořit FED v důležité datum, den 21.12.1912 – přesně sto let přes „Koncem světa“ podle oklutních kruhů S ohledem na fascinaci Kabaly vyvolat Armageddon, jak Fulford bude probírat – a s ohledem na jejich lásku k rituálním datumům – není taková myšlenka složitá na přijmutí.
]


Citát Woodrova Wilsona

[DW: Ve Wilsonově knize z roku 1913 „Nová Svoboda“ řekl následující:

http://en.wikiquote.org/wiki/Woodrow_Wilson

“Od té doby co jsem vstoupil do politiky, mnoho významných lidí se mnou sdílelo privátní informace. Někteří z největších mužů ve Spojených státech, na poli obchodu a průmyslu, se něčeho bojí, se někoho bojí. Vědí, že někde je síla tak organizovaná, tak tajná, tak pozorující, tak propletená, tak kompletní, tak všepronikající, že raději ztišují hlas, pokud ji odsuzují.” To je jen jeden ze série odhalujících citátu na výše uvedeném odkazu, které ukazují jak moc byl Wilson vyděšen ohledně FEDu. Tento citát mohl být způsoben tím, že Wilson znal insidera, který mu řekl, že Titanik byl použit k zavraždění 600 protivníků Federální rezervy. Na obrázku níže, z doby zavedení FEDu, je Wilson hluboce znepokojen, ne-li vyděšen
.]

BF: Je hodně materiálu, který teď vychází na světlo. závěr ke kterému jsem došel, a je to skutečně celkem omračující, je toto:  Příběh jde zpět k Sabbatai Zanthovi, samoprohlášenému prorokovi Židů který žil v Turecku zhruba před tři sta lety. Řekl že je spasitel. Podle něj byla práce Židů zajistit, aby se proroctví v Tóře splnila, neměli čekat, až se splní sama. Turecký sultán ho zavolal a řekl mu: „Pokud jsi skutečně spasitel, udělej nějaké zázraky. Pokud neuděláš, přejdi na islám nebo tě popravíme.“ Nebyl schopen dělat žádné zázraky, tak předstíral, že přešel na islám. Pak pracoval na rozvrácení turecké vlády zevnitř. Nakonec z toho vzešlo hnutí „Mladí turci“.DW: Jedná se o Otomanskou říši, nebo to bylo něco jiného?

BF: To bylo to, co rozložilo Otomanskou říši. Ataturk byl jedním z jejich členů – zakladatel moderního Turecka. O tom o čem mluvím jsou stovky stran dokumentů. Jde o to, že Rothschildům se tahle myšlenka zalíbila. Máš tuhle skupinu – sektu kolem milionu členů – která věří, že proroctví jsou nevyhnutelná. Nemohou být zastavena. A oni aktivně pracují na tom, aby je uskutečnili! To je ta doopravdy šílená část toho všeho. Je to prostě příliš velké a příliš směšné pro většinu lidí, aby to pochopili. Ale důkazů je ohromné množství. Tato proroctví volají pro obrovské válce mezi dvěma velkými národy – Gog a Magog. Armageddon. 90 procent lidstva by v této válce bylo zabito.


DW: OK.

BF: Jsou izraelské noviny.... pokoušeli se vyvolat tuhle válku mezi SSSR a Západem. Téměř uspěli v kubánské raketové krizi. Tou dobou jsem žil na Kubě – jako dítě.


DW: Wow.

BF: Co se tehdy stalo – a tohle je místo, kde se dostáváme do jádra finanční historie, mezinárodních finančních smluv, tyhle věci jsou velmi dobře zdokumentovány v archivech.  Mnoho zemí světa řeklo, že je to šílené (kubánská jaderná krize). Chtěli něco jiného.  Začnu trochu v historii, aby lidé mohli pochopit co se nyní děje, a jaké konkrétní zákonné akce byli proti této skupině fanatiků podstoupeny.


DW: Prosím. Četl jsem celý 111-ti stránkový dokument skrz naskrz, jako by to byl kontrakt, který bych měl podepsat.

BF: Viděl jsem mnoho, mnoho dokumentů, které se k tomuto váže. V zásadě, ve třicátých letech Japonsko napadlo Čínu. Jejich cílem bylo zmocnit se zlata – zkonfiskovat čínské zlato. Byly tam konfliktní skupiny/zájmy. Není to monolitický příběh. Jsou tam různí činitelé a různé příběhy.


DW: Japonsko bylo na úrovni středověku do roku 1877, kdy Commodore Matthew Perry zaútočil na Japonské břeehy s dělovými loděmi a řekl: „přijměte západní hodnoty nebo zemřete“ Japonsko tehdy prošlo extrémně rychlým, téměř bezprecedentním průmyslovým rozvojem.

BF: Máš pravdu. Rothschildové vytvořili z Japonska vojenskou kolonii, aby dominovali Číně.


DW: Takže rodiny Meiji – byla to reforma Meiji, kde to vše začalo. Meiji byla zjevně mladá generace, správně? Byla to rebélie mladých. Říkáš že Rothchildové financovali tyto mladé a dosadili je k moci?

BF: Rothschildové převzali moc na jižními klany Satsuma a Choshu, potom jim dali moderní zbraně a použili je na dobytí Japonska.


[DW: Zajímavé je, že „Meiji“ znamená „osvícená vláda“. Meiji může tedy být vnímáno jako japonská verze slova „Ilumináti“] [crosstalk] Takže Japonsko bylo do té doby feudální

BF: [crosstalk] Jo, je to zajímavá věc, ale pojďme se věnovat tomu, co se děje dnes.


DW: OK.

BF: Musíme se vrátit do třicátých let. Pointa je v tom, že Japonsko provádělo invazi do Číny. Měli tyhle nájezdy band řízené člověkem jménem Kodama Yoshiyo. Přišli do města a sebrali všechno zlato a cenné věci. Pak se ukázala japonská armáda a řekla: „slyšeli jsme, že máte problém s bandity. Ochráníme vás!“ Tou dobou už bylo zlato dávno na cestě do Japonska a později na Filipíny. Kuomintang (čínská vláda) nechtěla, aby jejich zlato padlo do rukou Japoncům. V roce 1938 sedm amerických válečných lodí naplněných čínským zlatem a stříbrem odplulo do Ameriky. Hodně zlata bylo také posláno dříve, ve dvacátých a třicátých letech. USA daly Číňanům 60-ti leté bondy. Věnujme se jen těm z roku 1938. Dostali 60-ti leté dluhopisy výměnou za zlato, které předali Federální rezervě.


DW: Chci to trochu vyjasnit. Říkáš, že Rothschildové v nějakém stupni byli stále za touto kriminální akcí krádeže zlata?

BF: Americké rodiny za FEDem se pokoušeli dostat k tomuhle zlatu. Rothschildové se pokoušeli zmocnit se zlata. Byl to zábor zlata, s různými lidmi pokoušejícími se ukořistit to zlato pro ně a jejich skupiny.


DW: Takže Japonsko bylo v určitém smyslu použitou jako nástroj pro Federální rezervu a Británii

BF: Ano


DW: Ok. To je důležitý bod.

BF: Do USA bylo posláno mnoho zlata. Číňané dostali mnoho US dluhopisů na astronomické částky, výměnou za toto zlato.


DW: Zmínil jsi, že tou dobou byl u moci Kuomintang.

BF: To je národní (nacionalistická) čínská vláda, která byla tou dobou u moci. Čang-Kaj-Šek.


DW: Jsou tohle komunisté, nebo se jedná o něco jiného?

BF: Ne, nebyli to komunisté. Tohle jsou lidé, kteří po komunistickém převratu prchli na Taiwan.


DW: Ok, máme tady Taiwan – malou zemi s obrovskou ekonomickou silou. Proto se Čína vždy pokoušela dostat Taiwan zpět? Říkáš že tohle je bod, kdy to všechno začalo?

BF: Taiwanci vzali spoustu pokladu, když prchali z Číny. Na Taiwanu mají velmi slavné muzeum.


[DW: Taiwanské národní muzeum bylo založeno v roce 1908: http://en.wikipedia.org/wiki/National_Taiwan_Museum.] Za tímto muzeem jsou kopce. Každý rok vymění vystavené exponáty, dělají to už padesát let – a ještě ani nezačali vystavovat věci, které mají uložené v těch kopcích. Svatá dobroto. Říkáš, že tam jsou podzemní sklady v těch kopcích?

BF: Je to starodávný císařský poklad Číny.


DW: Wow!

BF: A to je jen jedna z mnoha kup pokladů, které existují.[DW: Jak budeme zkoumat v dílu 2, jeden z mých nejlepších insiderů osobně byl v tomto rozsáhlém podzemním komplexi – a tvrdí, že byl vykopán ručně za pomocí masivního počtu dělníků. Podle něj má rozlohu 50x40 mil a je několik pater hluboký. Jedna polovina komplexu byla naplněna zlatem – a druhá polovina císařským pokladem Číny.] Odkud všechen tento poklad pochází?

BF: OK. Například, pokud budeš zkoumat archivy a historické knihy, uvidíš, že Římané kupovali hedvábí, keramiku a koření od Číny... a platili za to zlatem.


DW: Ou.

BF: A stejně tak Španělé. Vzali všechno zlato, o které oloupili Aztéky a Inky – a utratili to za čínské a asijské věci!


DW: Oh.

BF: Kolem 85ti procent světového zlata skončilo v průběhu minulých tisíciletí v Ásii.


DW: Už to začínám chápat. To je ohromující! Pokračuj..

BF: Jeden z důvodů druhé světové byl zmocnit se tohoto zlata.


DW: Wow. Mají okolo těchto skladišť na Taiwanu vojenské opevnění? Zjevně to musí dobře hlídat, pokud říkáš že je tam tolik věcí.

BF: Jistě. Jejich velký plán pro okamžik, kdy tam vtrhne ČÍNA je pláchnout zadními vrátky s veškerým zlatem! Zpět k hlavnímu tématu...


DW: Takže Kuomintang prchl z Číny na Taiwan.

BF: Co se stalo bylo to, že Západ – západní oligarchové, říkejme jim takto – plánovali zmocnit se všeho zlata v privátním vlastnictví na světě.


DW: V jakém jsme teď čase? 1938?

BF: Tohle jsou 30. léta. Pamatuj, v roce 1934 Roosevelt zakázal v USA osobní vlastnictví zlata.


DW: Správně, údajně kvůli Velké hospodářské krizi a potřebě zachránit ekonomiku soukromým zlatem přesunutým do FEDu.

BF: Správně. Židé se nechtěli vzdát zlata, a taky Asiaté se nechtěli vzdát zlata. Proto poslali japonskou armádu, aby se ho zmocnila.


DW: S Federální rezervou, základní idea byla že Roosevelt řekl, „všichni se musí vzdát svého zlata“. Někteří lidé to dodnes neví – Federální rezerva zkonfiskovala všechno zlato. Dokonce když jste měli zlato ve schránce v bance, ukradli ho. Správně?

BF: Ano. A dnes se to děje zase.


DW: Skutečně?

BF: Pokud máte zlato ve schránce v bance a ještě vám ho neukradli, dostaňte ho co nejrychleji ven!


DW: Wow.

BF: Ale, vraťme se k historii. V roce 1944 byla dohoda Breton Woods. Na tomto summitu byl zaveden mezinárodní finanční systém podložený zlatem. Většina zlata, které nebylo kontrolováno Západem, bylo odebráno z trhu.


DW: Co myslíš tím „odebráno z trhu?“

BF: Bylo to dáno na černou listinu, schováno v jeskyních, nebo potopeno spolu s loděmi na dna oceánů.


DW: Wow. Takže říkáš, že tahle hodnota se nepočítala do těch měn, které byly celosvětově vytvořeny.

BF: Ne. Bylo to odebráno z trhu. Je to otázka kontroly. Například thajská královská rodina měla mnoho mnoho zlata. Není jim dovoleno to zpeněžit – ani do dnešního dne. To stejné platí pro perské zlato, které bylo odvezeno do Thajska poté, co padl Šáh. Ale znovu, zpět k tématu. K tomuhle se dostaneme později.


DW: Rozumím.

BF: V roce 1944 byla Británii, USA a Francii udělena 50-ti letá kontrola na globálním finančním systémem. Padesátiletý mandát. Měli za úkol modernizovat a rozvinout planetu. Ale Roosevelt byl otráven – zabit. Neumřel jen tak. Byl to fašistický převrat. Vojensko průmyslový komplex namísto rozvoje planety chtěl tuhle studenou válku mezi SSSR a Západem. Bylo to částí jejich Gog/Magog plánu.


DW: Ok.

BF: V roce 1955 neutrální národy – to je 77 národů včetně Číny, Indonésie, Jugoslávie, Indie – řekly že je to šílené. Že nechtějí být součástí téhle studené války. Měly historické právo na většinu asijského zlata.


DW: Byla v téhle skupině neutrálních zemí zastoupena většina asijských zemí?

BF: Jasně. Většina z nich.


DW: Co Jižní amerika?

BF: Taky. Je tam hodně zemí. Brazílie byla součástí téhle skupiny.


DW: Co Afrika?

BF: Afrika byla stále kolonie.


DW: Ok.

BF: Věc je v tom, že 77 národů – nemám před sebou teď celý seznam, ale zahrnovalo to většinu lidí na planetě. Jenom SSSR a Severní amerika a Evropa byly mimo. Oni [neutrální země] řekli že chtěji Marshallův plán pro Afriku a Ásii – modernizovat tyhle oblasti. Dali dohromady své poklady, aby to financovali. Je mezinárodní smlouva která se dá dohledat. Jmenuje se to Hilton Green Memorial. [The Hilton Green Memorial] byla smlouva, kde chtěli financovat Marshallův plán pro rozvoj Ásie a Afriky a zbytku světa.DW: A chtěli to financovat tím zakázaným zlatem, které bylo v Thajsku?

BF: Ano. A právo nakládat s tím dostal prezident Sukarno z Indonésie, který je pokrevně spřízněn s většinou královských rodin, přinejmenším v Ásii,


DW: Ou! Takže proto Indonésie. Měl pokrevní pouto ke většině těchhle lidí.

BF: Ano. Určili ho signatářem na to zlato. Když přišla kubánská raketová krize a svět se dostal na pokraj jaderné války, člověk jménem Benjamin Freedman vyšel se svědectvím na veřejnost. V kostce připustil, že tyhle šílené Gog-Magog plány byly skutečné.


[DW: klíčová řeč Freedamana byla v hotelu Willard ve Washingtonu DC v roce 1961. Kubánská raketová krize naplno vypukla až v roce 62, ale napětí bylo velké už v roce 61. Záznam jeho proslovu najdete zde: http://www.erichufschmid.net/TFC/Ben_Freedman.html. Kompletní přepis je zde: http://www.sweetliberty.org/issues/israel/freedman.htm.]

BF: Kennedy a mnoho dalších lidí ve vládě řeklo „OK, tohle je šílené. Nechceme už tuhle šílenost s tajnými spolky.“ Souhlasit spolupracovat se skupinou neutrálních zemí na ukončení studené války a financování rozvoje Afriky a Ásie. Aby udržel vojenskoprůmyslový komplex radostný, souhlasil s tím, že pošle člověka na měsíc a ten typ věcí.


DW: Prozradil Freedman taky věcí, které byly v pozadí kubánské krize? Proto o tom mluvíš?

BF: Řekl že se pokoušejí vytvořit tuto válku a převzít moc nad planetou. Je o tom hodně důkazů.  Kennedy dostal zlato z Indonésie. Vydal Keneddyho dluhopisy a bankovky – dolarové bankovky, které byly kontrolovány ministerstvem financí a ne Federální rezervou.


DW: To je ten prezidenstký výnos 11110, správně?

BF: Ano. Pak byl zabit. Poté byl Sukarno odstaven od moci.


DW: Kdo to provedl, kdo odstavil Sukarna?

BF: Západ. Vojenskoprůmyslový komplex. Kabala, jak jim říkám. Lidé co vlastní Federální rezervu. 


DW:
Mohly asijské tajné spolky určit nového signatáře, který by tohle zakázané zlato a prostředky použil na vytvoření nové měny, která by soupeřila s dolarem?

BF: No, neměli na to vojenskou moc.


DW: Oh.

BF: Udělali to, že se stáhli, stali se neviditelní. Ale teď je tu Sukarnův synovec. Ten nyní převedl dispoziční práva na nás. Ještě se k tomu dostanu. : Stalo se to, že v roce 1968 připravili falešného dědice. Falešného signatáře.


DW: “oni” jsou asijské tajné spolky?

BF: Ne ne. Byl to Kissinger, Rockefelleři a tihle lidi. Bushové. Lidé za vraždou Keneddyho. Členové téhle Sabbateánské kabaly.


DW: Představili falešného dědice, který údajně měl mít právo na co?

BF: Zfalšovali práva na použití těch aktiv (asijské zakázané zlato) jako základu pro vydávání měny. Vytváření dolarů. Neměli historické právo na 85 procent světového zlata, které bylo vlastněno Asiaty – ale zfalšovali tyhle práva. Zfalšovali dokumenty které tvrdily, že ty práva mají.


DW: Takže chtěli uzmout tohle zlato, které bylo postaveno mimo trh před Bretton Woods dohodou.

BF: Něco z toho bylo přepráno v BCCI, Chase Manhattan Bank, Black Eagle Trust a pár dalších organizací. Bylo to zlato které bylo ilegálně přepráno z těchto asijských zásob, které financovalo černé operace a různé tajné operace.


DW: Takže tohle jde zpět k třicátým letům, kdy japonské jednotky konfiskovaly zlato Kuomintangu.

BF: Správně. Bylo odvezeno buď do Japonska nebo na Filipíny. Prvně do Japonska, tam začalo být horko, tak ho převezli na Filipíny.


DW: Ale nebylo uchováváno v centrálních bankách těchto zemí. Bylo uchovávno v nějakém druhu privátním bunkrů, které byly naprosto mimo radar.

BF: Bylo schováno. Existuje kolem 125 míst, kde to zlato bylo skryto.


DW: Wow. David Guyatt, veterán investiční bankéř z Kabalou kontrolovaného City of London dal neuvěřitelné množství podpůrných důkazů pro vše, co zde Fulford říká: http://www.deepblacklies.co.uk/about.htm Mnoha způsoby Guyatt dává mnohem více detailů ohledně příběhu za tímto tajným zlatem, než dává zde Fulford. V jeho online knize „Tajná zlatá dohoda“ Guyattovi údaje naznačují, že těchto tajných úschoven s ukradeným zlatem je 172: http://www.deepblacklies.co.uk/secret_gold_treaty.htm Fulfordovi vlastní insideři, se kterými jsem od té doby mluvil mi řekli, že těch míst je dokonce ještě více než 172.]


DW: O kolika tunách zde mluvíme? Jak moc zlata to je?

BF: Bylo mi řečeno následující: Příběh o tom, jak veškeré dosud vytěžené zlato za celou historii lidstva by se vešlo do jednoho dvou olympijských plaveckých bazénů je … naprostá lež. Je nejméně desetkrát více „zakázaného“ zlata, které je mimo trh, než tohle oficiálně obchodovatelné zlato.


DW: Bože!

BF: Část ho byla jak jsem řekl přeprána CIA na financování různých věcí. Ale zase, chtěl bych udělat malou odbočku. Jedna z asijských tajných společností které jsem kontaktoval pracoval během Vietnamské války ve Zlatém trojúhelníku.


DW: To je kde?

BF: To je oblast mezi Čínou aVietnamem kde byl v té době produkován všechen heroin.


DW: Aha.

BF: A prodávali ten heroin CIA. CIA ho prodávala, aby financovala své černé operace.


DW: Takže měli celkem vývar oproti ceně, za kterou to kupovali.

BF: Byl to velký business, který byl naprosto mimo kontrolu vlád. Stalo se to, že tenhle asijský spolek kontaktoval své staré CIA kontakty. Řekli: „Co to sakra děláte? Proč šíříte nákazy a pokoušíte se vyvolat třetí světovou válku?“ Takže hodně z těchhle CIA „zlých hochů“ přešlo a začalo nám pomáhat. Bylo to celkem ironické, ale stále vítané. Uvědomili si, že byli taháni za nos tímhle falešným anti-komunismem, Nemají rádi, když je někdo využívá.


DW: Mluvil jsem s jedním člověkem který pracoval v CIA a ve skutečnosti pracoval z jedním z bývalých USA prezidentů v pašování kokainu. Vysvětlil mi, velmi detailně, všechnu racionalitu proč cítil, že bylo nutné kontrolovat obchod s kokainem. Mají spoustu různých zdůvodnění. „Nechceme, aby lidé umírali na nekvalitní kokain.“ „Pokud to kontrolujeme, víme přesně kam to míří.“.

BF: “Plus máme tyhle švýcarské konta a všechny ty peníze.“, co?


DW: Tak. Přesně!

BF:
…což pomáhá lubrikovat svědomí... ale stále. Ale vraťmě se k tématu. V roce 1944 vypršel mandát Bretton Woods.


DW: Tak. Řekl si že tento 60ti letý mandát začal v roce 44.

BF: 50ti letý mandát.


DW: Chci se zeptat na hloupou otázku. Řekl jsi rok 44, ale druhá světová skončila až v roce 45.

BF: Bretton Woods konference byla v roce 44. Už věděli, jak válka skončí. To je známá historie. Bretton Woods je veřejné tajemství.


DW: Takže tenhle mandát vypršel v roce 44 po době 50-ti let.

BF: Ano. Nebyl obnoven. Řekli - „Hej, Francie, USA a Británie. Nesplnili jste vaše sliby.“


DW: Kdo je „oni“?

BF: všechny ostatní země. Pamatuj, je tu kolem neutrálních 200 zemí..


DW: Takže oni by musely ratifikovat dohodu, aby byl mandát prodloužen. Musely by to podepsat.

BF: Tak. Takže od té doby není na vrcholu globálního finančního systému žádná skutečná dohoda.


DW: Takže jediný důvod, proč se věci nehývou rychleji je ten, že neutrální země nemají vojenskou sílu, aby s tím něco udělaly.

BF: To je část problému. Prezident Clinton, on začal... tihle chlápci přemýšleli: „K čertu s tím. Prostě vyvoláme třetí světovou a dostaneme se z tohohle zmatku tak, že všechny zabijeme.“ Clinton to uvedl do chodu tím, že umožnil ve financích leverage 100:1. Takže s jedním dolarem jste si mohli pořídit tikety v hodnotě sto dolarů. Proměnili finanční systém v jedno extrémní kasíno.[DW: je jasné že věděli, že to bude mít apokalyptické následky, ale to byl právě záměr... jak Fulford řekl.] Použili tohle zlato sebrané Kuomintnangu jako podkladové aktivum?

BF: Ano. Neměli už naprosto žádné legální právo, ale udělali to stejně. V roce 1998 se stalo to, že Čína podala žalobu na Federální rezervu. Řekli – „Hej, musíte nám vrátit naše zlato. Máme tyhle bondy. Dali jsme vám naše zlato. Šedesát let uběhlo. Dejte nám zlato zpět!”


DW: Proč čekali ty čtyři roky, proč 1998?

BF: Několik lodí naložených zlatem bylo posláno z Číny do USA v roce 1938.


DW: Oh!

BF: Bylo mnoho zásilek, ale v roce 38 sedm bojových lodí evakuovalo čínské zlato z Číny do USA, aby se zamezilo krádeži Japonci. USA daly Číně všechny tyhle bondy Federální rezervy se slibem, že jim za 60 let dají to zlato zpět.


DW: Jsou o tom nějaké záznamy?

BF: Jistě! Číňané mají detailní dokumentaci což je důvod, proč se celá tato žaloba (o trilion dolarů) uskutečnila.


DW: Jsou jakékoliv z těch dokumentů veřejně dostupné?

BF: Vše to bude součástí té žaloby, takže to bude veřejně dostupné jakmile bude ta žaloba podána. Viděl jsem mnoho fotek. Nevím, nejsem expert na historické bondy, ale...


DW: Ok, ale jako finanční žurnalista máš jistě kontakty na ekonomy. Věděl by průměrný západní ekonom o těchto dodávkách z roku 1938?

BF: Jsem si jistý že kdybys pátral v archivech, našel bys o tom novinové titulky z té doby.


DW: OK.

BF: Tohle je něco, co se dá najít. Jen jít do archivu. Jsem si jistý že zprávy o evakuaci čínského zlata najdeš.


[DW: na tohle je třeba další výzkum, ačkoliv jsem našel titulky o tom, že v roce 37-38 dosáhla japonská invaze vrcholu: http://www.san.beck.org/21-5-ChinaatWar1937-49.html] Takže tohle zařídila armáda USA, aby ochránila zlato Kuomintangu před japonskou armádou.

BF: Ano.


DW:Což byli ve skutečnosti Rothschildové.

BF: Nechme to teď bokem.


DW: Ok.

BF: Jde o to, že čínští vlastníci toho zlata soudili v roce 1998 Federální rezervu, aby to zlato dostali zpět. FED argumentoval, že jim to zlato vrátit nemusí. [řekli že už vrátili dost] protože dali hromadu zlata Maovi v roce 1970, když USA obnovovaly styky s komunistickou Čínou.


DW: Můžeš být více konktrétní, když říkáš „Hromada?“ O čem zde mluvíme?

BF: Dvě stě tisíc tun?


DW: Geez. Ale to není tolik, aby to naplnilo sedm lodí.

BF: O to jde.


DW: Ok.

BF: Mezinárodní soud řekl FEDu: „musíte to zlato vrátit“. Oni řekli – OK. První zásilka tohoto zlata se měla uskutečnit 12. září 2001.


DW: Jesus Christmas!

BF: A pochopitelně, jak všichni ví, 11. září šlo k zemi Světové obchodní centrum. Zlato které bylo pod ním zmizelo. Cantor Fitzgerald Securities, firma, která zařizovala papírování, byla zničena. Všech 600 jejích zaměstnanců ten den zahynulo.


DW: Byla to Budova 7?

BF: Ne, tohle bylo v jedné z věží. Budova 7, kde byla finanční policie a všichni tito lidé, byla odstřelena – a všechny dokumenty s ní. V kostce, tímhle řekli – To zlato vám nedáme!


DW: To je absolutně neuvěřitelný příběh, který ukazuje nejpravděpodobnější motiv, proč bylo odstřeleno WTC, který jsem zatím slyšel. Pod budovami WTC byla masivní úschovna zlata, a oni ho ukradli...

BF: Bylo převezeno do Kalifornie a pak do Paraguaye.


DW: Takže Čína musela vědět, o co jde. Když viděli WTC padat k zemi, museli něco ihned podezřívat!

BF: Jistě že věděli. Řekli: „Tihle zmetci nám nehodlají to zlato vrátit. Pokoušejí se vyvolat třetí světovou.“


DW: Holy cow!

BF: Pak se stalo to, že vojenský rozpočet USA se zečtyřnásobil falešnou Válkou proti terorismu.DW: Tak. A pak je tu Patriot Act, což je pět palců tlustý stoh papíru, který se jen tak spontánně objevil

BF: Jo, a je srovnatelný s ústavou nacistického Německa.


DW: Oh my God.

BF: Dále k věci, oni měli tenhle plán … a je mnoho zpráv insiderů o tom. Měli tenhle plán na spuštění celé Gog/Magog věci zase znovu. Tentokrát to zahrnovalo start omezené nukleární války mezi Íránem a Izraelem. Chystali se tu válku použít jako záminku aby zavedli v zemích G7 stanné právo.


DW: O jakém časovém úseku se teď bavíme?

BF: Pokoušeli se to realizovat celkem dlouhou dobu – od roku 2001.


DW: Takže nyní jsme v době po 9/11. Číňané vědí, že s nimi bylo vymeteno – že to zlato bylo zase ukradeno. Čína chce své zlato zpět. Mezitím frakce Rockefellerů v USA-

BF: Posilují armádu. Pokoušejí se militarizovat Západní země, aby je připravili na třetí světovou.


DW: A čeho chtějí dosáhnout? Chtějí zredukovat populaci a chtějí zničit Čínu?

BF: Nechtějí ztratit kontrolu. Nechtějí ztratit moc. Stále mají jejich mesiášský, fašistický okultní systém víry, že jsou předurčeni vládnout lidstvu. Izraelské noviny otevřeně hovoří o Číně, Rusku a Íránu jako o Magogovi, a o G5 a G7 jako o Gogovi. Pokoušeli se přimět všechny tyto země, aby se navzájem vyvraždily. Pokoušeli se spustit třetí světovou, Viděl jsem mapu, kde je Čína rozdělena na teritoria, do šesti nových zemí.


DW: Balkanizace.

BF: Svět po třetí světové. Stalo se to, že Pentagon si uvědomil, že skrze jejich scénář by se spustila třetí světová a zahynulo by 9/10 světové populace – včetně většiny z nich. Takže se tomu postavili. Konstantně zabraňovali útoku na Írán. Zastavili izraelské vzdušné nálety. Vtrhli do Gruzie, aby zastavili chystaný izraelský útok odtamtud. Nechtěli nechat vypuknout třetí světovou, protože si uvědomili, že to bylo šílené.


DW: Mluvíš teď o Jižní Osetii?

BF: Ano. Byla tam izraelská letecká základna, která byla určena k napadení Íránu, aby se to spustilo.


DW: Oh, wow.

BF: Je to skutečně šílené, ale důkazy jsou před našima očima. Jak jsem řekl, izraelské noviny o tom otevřeně hovořily – Haaretz a další. Co se stalo nyní je protitah. Asijské tajné spolky poslaly dva lidi, aby zpěněžili bondy v hodnotě triliónů dolarů, které jim dal FED v roce 34. [Kontrolují dost zlata, aby v případě repatriace dosáhlo hodnoty tisíců biliónů dolarů – to tvrdí ona žaloba...]


DW: Takže oni provedli operaci „žihadlo“...

BF: Ano, společně s někým z CIA, se kterým pracovali v Ásii.


DW: Kteří si nepřáli, aby stávající síly pokračovaly v kontrole planety.

BF: Ano. Uvědomili si, že jsou šílení a nekompetentní. Byli o jednu úroveň níže a věděli, že ti nad nimi zešíleli.


DW: Tihle lidé s bondy byli zadrženi na hranicích Itálie, věřím že to bylo 134.5 miliard dolarů v bondech z roku 1934, je to tak?

BF: Ano. Teď, tohle je velmi důležité. Je pár věcí které se lidé musí dozvědět, aby nepadli do léčky dezinformacím o téhle události.


DW: OK, dobře.

BF: Jména těch lidí... mluvil jsem s oběma. Yamaguchi a Watanabe. Byl jsem při tom, protože mě zavolali z P2 zednářské lóže. Mluvil jsem s italskou finanční policí, která je zatkla. Prvně, řekli, že ty bondy byly padělky – ale ani Yamaguchi ani Watanabe nebyli zatčeni. Byli puštěni na svobodu. Pak Italové řekli, že byl soud, ale není o něm žádný záznam. Není ani žádný záznam o bondech, které byly zkonfiskovány. Máme důkazy, že se je pokusil zpeněžit Berlusconi. Máme důkazy, že Ban Ki-Moon, hlava OSN, přišel a řekl: „Dáme vám 100 milionů dolarů, pokud zmizíte a na celou tuhle věc zapomete“


[DW: To je nepřesné. Keenan mi od té doby zavolal a upřesnil, že to byl Giancarlo Bruno kdo nabídl jednorázový úplatek 100 milionů]


DW: Jesus.

BF: Máme důkazy i proti ekonomickému fóru v Davosu. : Jinými slovy, můžeme dokázat, že hlava OSN, OSN, Davoské Světové Fórum a premiér Berlusconi mezi jinými, jsou v této krádeži zapleteni. Je do dokazatelné u soudu. Všichni tito lidé byli sledováni a natočeni. Je to dokazatelné u soudu – proto jsme přikročili k té žalobě.
 


DW: Ok, ujasněme si něco.Tyhle bondy byly vydány v roce 34 FEDem. Ale tehdy si pojistili, že kdyby se náhodou Čína pokusila tyhle bondy použít, budou vypadat jako padělky, když se je někdo pokusí nechat proplatit.

BF: Ano. Byly tam záměrné chyby. A čísla sama o sobě byla astronomická. Je třeba pochopit, že existují dva paralelní finanční systémy. Jeden je to co je v knihách, podle oficiálních statistik je HDP celého světa 63 biliónů dolarů.


DW: Mm hm.

BF: A tyhle bondy mají souhrnou denominace 371 biliónů dolarů.


DW: Které bondy mají cenu 371 biliónů?

BF: To je souhrn všech, které jsou v držení Dračí rodinou. 85 procent světového zlata a pokladu. Na tolik to bylo ohodnoceno.


DW: OK. Takže tyhle aktiva byly dány na černou listinu, před dohodou Bretton Woods.

BF: Ano. A k tomuto nám Sukarnům synovec dal zplnomocnění.


DW: A ta plná moc byla specificky dána Neilu Keenanovi, jak je psáno v dokumentu.

BF: Ano, a Keithu Scottovi.


[DW: Zjevně jsou aktiva v ceně jeden bilion dolarů jen velmi malé procento celkových aktiv Dračí rodiny / Kuomintangu. Později Fulford ujasňuje, že účel není dosadit Keenan nebo Scotta k velení... je to jen zamýšleno k otevření dveří. Je však pravda že Keenan a Scott mají plné dispoziční právo nad ukradenými bondy až do roku 2020.]

BF: Co ohledně téhle žaloby tak moc děsí lidi, kteří řídí finanční systém, je to, že dává legální právo prozkoumat záležitost, která je známa jako „černá obrazovka“. Je to esoterická záležitost. Je třeba mít na paměti, že 95 procent peněžní zásoby na světě existuje jen ve formě čísel v počítači.


DW: To platí i o většině účtů, co mají lidé v bankách, správně? Dokud peníze nevyberete, je to jen číslo v počítači.

BF: Ano. Ale jinak taky může být kniha s čísly.


DW: Ok.

BF: existují tajné kódy, které dovolují proniknout dovnitř. Natypujete kód, dostanete se skrz tajné věci a můžete napsat cokoliv – napíšete miliardu a bingo – najednou existuje miliarda dolarů navíc. Je pochopitelné, proč se toho ti lidé nechtějí vzdát.


DW: Máš na mysli síly Západu.

BF: Ne síly Západu, ale Sabbateány, kteří jsou za a nad silami Západu. Mluvím o Rockefellerech, Rothschildech a tomto spolku.


DW: Takže tyto černé obrazovky jsou součástí stejného finančního systému, který byl vytvořen v Bretton Woods.

BF: Je to současná verze. Ultimátní hi-tech počítačová síť, kde přebývá 95 procent peněz.. Problém je, že protože tomu nikdo nevelel na vrcholu, nebyla žádná dohoda, různé skupiny začly vpisovat dovnitř směšně vysoká čísla. Slyšel jsem, že nyní existuje quintillion dolarů, který se takto pokusili vepsat do systému.


DW: To jsem slyšel taky.

BF: To je jako 33 řádů nad tím, než existuje reálných statků ve světě. Takže systém je porouchaný. Je matematicky porouchaný na nejvyšší úrovni.


DW: Jedna z věcí kterou jsem slyšel od insiderů je, a to jsem neřekl dříve nikdy veřejně, ale je to důležité. Podle mého pochopení bylo výsledkem Bretton Woods to, že centrální banky nemohly spolu obchodovat přímo. Musely mít civilní prostředníky, kteří byli ve skutečnosti držitely bondů – kteří je drželi na privátních účtech. Částí Bretton Woods bylo, že tito lidé měli 80 procent výnosů bondů věnovat na humanitární účely, protože tyhle peníze byly vytvářeny z ničeho. Řekl bys že je to přesné?


BF: slyšel jsem něco podobého. A znám nejméně pár lidí, kteří se v tomhle obchodování mezi vládami angažují. [I know] znám jednoho z dvaceti lidí v BIS (Bank of International Settlements), kteří mají autorizaci dělat tuhle věc. Mluvím s nimi přímo.


DW: Ok.

BF: Problém je, že když otevřou tyhle obrazovky (černé obrazovky) – a my nyní máme kódy – vyjde najevo, že ty výnosy nebyly použity na humanitární účely. Byly ukradeny a použity pro vojenskoprůmyslový komplex.


DW: Když říkáš „otevření černých obrazovek“, je to ekvivalent toho co jsi nazval Kniha Maklumat, která pochází od Suharta z Indonésie?

BF: Kniha Maklumat je jeden z několika fyzických záznamů, který lidem dovolí otevřít a prozkoumat tuhle plechovku červů a dokázat, že byly ukradeny peníze.


DW: Je jenom jedna kopie?

BF: Ne, je hodně kopií ukryto všude možně, pochopitelně, protože je to tak citlivá věc.


[DW: Po interview jsem byl schopen vidět digitální kopii Knihy Maklumat. Definitivně na mě nepůsobila jako padělek. Většina z ní je velmi detailní účetnictví ohromujícího množství aktiv, vše s číselnými kódy a popisy.] Kdo má jurisdikci, aby tyto lidi stíhal? To je zřejmě jeden z problémů s touto záleitostí.


BF: To je problém! Jsme na nezmapovaném území. Neexistují pro to správné struktury nyní. OSN řídí skupina gangsterů. Spousta světových činitelů a vůdců bylo podplaceno a vydíráno, aby tyhle lidi poslouchali. Takže vstupujeme do svého druhu vákua. Potřebujeme ustanovit nové struktury, nový systém, novou cestu řízení planety.


DW: Ale když euro a dolar zkolabují, lidé se doopravdy naštvou – a tyhle události mohou nastat velmi rychle.

BF: Euro již zbankrotovalo. Můžeš sledovat jak MMF, což je údajně nejvyšší finanční orgán na Zemi, říká že nemá žádné peníze.


DW: To je děsivé.

BF: Když bylo bankrot Rusko, MMF jim dalo peníze. A nyní tzv. MMF nemá nic. Je to proto že nemají legální mandát. Vypršel v roce 94. Je to jen skupina lidí co říká že mají právo. Ale nikdo jim ho nedal.


DW: To znamená že skupina neutrálních národů, o kterých jsi mluvil, už nadále neakceptuje virtuální peníze, které jsou natypovány do počítače? Už neakceptují tuhle likviditu?

BF: Správně. Odstavili to ze systému, je to na černé listině. Proto v USA ještě nenastala hyperinflace. Ty peníze se nedostávají do oběhu. Jinak by to obrovské nové množství peněz, které FED vytvořil způsobilo hyperinflaci. Jednoduchá matematika. ytváření peněz je svého druhu proces rozhodování o tom, co jako druh budeme dělat v budoucnosti. Nyní je to kontrolováno náboženskými fanatiky, kteří chtějí uskutečnit starozákonní proroctví. Je to po pravdě strašidelné a děsivé. Většina normálních lidí, by řekla „Ukončit chudobu, zastavit ničení přírody, udělat každého přiměřeně bohatého a šťastného“. Věci jako tohle. Není to raketová věda. Ale co my chceme v budoucnosti není to, co si přejí současní vůdcové. Chtějí třetí světovou válku a zabít čtyři miliardy lidí, a vládu elity nad zotročenou populací. To nechceme!


DW: V tomhle interview jsme odhalili věc, kterou jsem tě nikdy neslyšel veřejně říct. Že je spousta zlata, mnohem víc než je oficiálně přiznáno – většina zlata nashromážděného Římskou říší, stejně jako Španěly-konkvistadory, a tohle zlato se v průběhu dějin dostalo do Ásie za hedvábí a tyhle věci, a opium.

BF: [crosstalk] Koření, keramika, hedvábí...


DW: Tak. Takže je obrovské množství zlata které by nám umožnilo znovu zavést zlatý standart, kde by byla měna vázána na něco reálného.

BF: Problém se zlatým standartem, pokud mluvíš s lidmi... a jedna skupina která nás podporovala jsou lidé, kteří v minulosti kontrolovali zlato. Co se jich týká, „zlaté pravidlo“ je rovno pravidlu „Kdo má zlato, dělá pravidla“. Takže to není moc dobrá alternativa, pokud by ses zeptal mě.DW: Pravda.

BF: Odobně podporuju to, že potřebujeme různé skupiny, které budou zastávat určitou plánovací funkci ohledně budoucnosti. Cokoliv udělají musí být zakotveno v reálných věcech, které existují v reálném světě. V realitě je disciplína, které nejde uniknout. Pokud vypěstuješ obilí, to obilí existuje. A pak můžeš vydat poukaz který říká „Tenhle poukaz je na obilí.“ Ale když jen vydáš poukaz který není ničím krytý, neexistuje. Co já podporuju... přišel jsem do Japonska v 80. letech, když bylo Japonsko světová jednička. Byla to země budoucnosti. Měli systém, který je nejlepší ze všech, co jsem kdy viděl na téhle planetě. Měli tzv. ekonomickou plánovací agenturu. Navrhli myšlenku, kde by chtěli být jako země za pět let. Konzultovali spoustu lidí. Lidé řekli že chtějí více cest, více kanalizace, více škol, cokoliv. Pak udělali plány. Bank of Japan si to promyslela a zjistila, kolik by to asi tak stálo, kolik nových peněz mohou vytvořit, aby to bylo podloženo reálnými statky, aniž by vznikla inflace. Reálné statky znamená nemovistosti, zlato, rýže, cokoliv reálného. Pak ten plán soukromé firmy realizovaly. Měli tak vysoký hospodářský růst, kolem deseti procent ročně po dekády. Měli nejmenší rozdíl mezi bohatými a chudými na celém světě. Ale pak přišli Američané a donutili je tento systém opustit. Od té doby mají stagnaci, 23 let. Čína má stále podobný model, což je důvod, proč mají takový růst.


DW: Wow. Ok.

BF: říkám tedy že potřebuješ nějaké lidi, kteří jsou vybraní protože jsou hodně chytří, protože prošli dobrými zkouškami, kterým je svěřen úkol realizovat přání lidí realistickým způsobem. Takže každý řekne – takhle bychom chtěli, aby svět vypadal za 5 let. Pak se tihle lidé pokusí to realizovat s ohledem na čísla a na to, co může být zvládnuto. Neříkám že by měla být jedna plánovací agentura pro celý svět. Mělo by jich být hodně, soutěžících mezi sebou pokoušejíce se vytvořit nové projekty pro budoucnost. CIA typy a tito lidé se kterými mluvím, a frakce Rothschildů která nám pomáhá, ti chtějí svůj vlastní prostor, kde by mohli realizovat své vlastní plány pro planetu A to je v pořádku.


[DW: Jinde Fulford jasně říká, že tohle by bylo povoleno jen tehdy, pokud by pracovali na projektech které nikomu neškodí – byli by přísně monitorováni]

BF: Nemyslím že chceme centralizovaně řízenou síť. Ale potřebuju zajistit, že všechno co existuje je disciplinováno realitou. Musí to být založeno na něčem reálném. Systém by měl být takový, že pokud někdo vezme kmen a vyřeže z něj totem, stvořil hodnotu peníze.


DW: Jasně.

BF: Neměl by to být nějaký chlápek u počítače, nějaký oligarcha co píše čísla do počítače, které nemají nic společného s realitou. Další věc je, že když se podíváš na realitu dnes, faktem je že všechny evropské země, Amerika a Austrálie dostávají od zbytku světa více, než dávají.


DW: správně. Jediné co exportují jsou „finanční produkty“, což jsou v podstatě bublinové peníze.

BF: A zbraně. USA mají stále nejlepší univerzity na světě. Mají inteligentní, vzdělaný a pracovitý lid. A mají všechny tyhle hi-tech věci které byly z důvodů tzv. národní bezpečnosti utajovány a potlačovány. Takže když bychom odstranili tu špínu co řídí FED od moci a osvobodili lidi, je tam potenciál pro boom jaký nemá obdoby. Je to připraveno! Ale prvně musíme nechat starý systém zkolabovat. Tihle lidé se nehodlají tiše vzdát a odejít. Stále vyhrožují válkou. Stále se pokouší napadnout Írán. Mám zprávy, že nyní mají v plánu umístit nukleární bomby do podloží kolem Japonska, aby mohli vytvořit další tsunami.


DW: Ježíši.

BF: Mají v plánu mnoho hnusných věcí. Musíme je zastavit.


DW: Předtím jsi řekl, že jedna složka ozbrojených složek která může vstoupit do hry, nyní když je ve hře ta žaloba, je Pentagon. Dobří hoši v Pentagonu mohou v nějakém okamžiku provést masové zatčení většiny kongresu a senátu, jak jsi řekl. To je proto že většina z nich má soukromá konta ve Vatikánské bance a byli uplaceni, je to tak?


BF: Ano.


DW: Také jsi zmiňoval hlavy pěti největších mediálních společností, které kontrolovaly média a propagovaly tuto agenda. Tihle lidé v Pentagonu se teď připravují k zásahu v určitém okamžiku, je to tak?

BF: Nejsou si tak úplně jistí, co dělat dále. To je ten problém. Je hodně zmatení. Jedna věc je říct „dejme tyhle lidi pod zámek“, ale pak přichází otázka - „ok, a co dále?“ Neexistuje žádný koherentní plán co dělat dále. Keenan a jeho lidé mají nějaké myšlenky. Já mám své. Jiní mají vlastní plány, které prosazují. Čemu věřím je, že ano – je třeba dostat ty zločince od moci. Dát je do domácího vězení. Není třeba je zavírat do věznic.: Většina z nich... je to jeden z těch systémů. Nevím jestli jsi viděl film Král škorpionů. Je to jeden z těch filmů kde se dostaneš na vrchol pyramidy, porazíš stávajícího na vrcholu v souboji, a najednou tě všichni oslavují, jsi vládce. Většina těch lidí je navyklá na pyramidový systém. Pokud vyměníš vrcholek, automaticky se přizpůsobí novému programu. Řeknou – Hej, jen jsem následoval Faraona“...


DW: Jo.

BF: Takže to může být systém, kde dokonce ani nebude třeba nikoho zavírat do vězení. Pokud řekneš „Ok, změna plánu. Máme nový plán. Nyní budeme místo pyramid budovat univerzity“. A oni řeknou „Ok, jdeme do toho.“ Ale je třeba mít na paměti, že je tam i mnoho nekompetentních zločinců v nejvyšších patrech moci, kteří by tam neměli být. Neví jak řídit zemi ani planetu. Nepatří tam. Myslím mezi jimými Obamu. Jeho akce to dokazují!DW: Myslím že se příliš mnohokrát poslušně předklonil před vlivovými skupinami okolo něj.

BF: Je jen loutka. To je to, na čem záleží. : Co potřebujeme co nejrychleji je otevřená debata. Chceme tam všechny, abychom se mohli zabývat otázkou – co uděláme nyní? Jedna věc je zbavit se starého systému, ale pokud nemáš připraveného nic nového, nastane chaos. Byla by to ztráta civilizace. Kolaps. To je jedna věc na které se všichni shodnou a co nechceme. Musí nastat přesun k lepšímu způsobu řízení planety, který nebude ničit, ale tvořit.


DW: Nechci zde hrát ďáblova advokáta, ale jak jsi řekl, asijské tajné spolky a skupina neutrálních zemí vyvolala současný tlak na západní ekonimiky. Nyní se ve zprávách mluví o tom, že Euro nevydrží ani deset dní:
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2068138/Britain-joins-multi-billion-pound-global-bailout-key-banks-face-new-credit-crunch.html To znamená že není moc času na rozhodnutí. Lidé začnou trpět, když k tomuhle kolapsu konečně dojde, což jste vy zjevně pomohli urychlit.


BF: Naneštěstí, protože lidé u moci v USA, Washingtonu, na Wall Street a v Evropě jsou velmi tvrdohlaví, chovají se jako Hitler v posledních dnech války: “Nechám dříve Německo zkolabovat, než bych odstoupil“ Bude skutečně tvrdá zima v USA a Evropě, jak to nyní vypadá. Tito lidé se nevzdají bez boje. Neakceptují, že chceme zásadní změny v tom, jak je svět řízen. Proto bude tvrdá zima, pokud tito lidé nebudou odstaveni od moci.


DW: Nu, bezesporu aktivují obrovky intenzivní dezinfrmační kampaně a udělají všechno co bude v jejich silách, aby z tebe udělali hlupáka, a aby všechno co říkáš působilo jako lež.

BF: Jistě!


[DW: Tyhle skupiny vědí že válka se vede o mínění veřejnosti – takže jsou aplikovány silné snahy, které mají za cíl působit, jako by je tvořili nezávislí bloggeři a lidé diskutující na fórech. Dva vědci z kanadské univerzity ve Victorii zkoumali problém „placených armád“ falešných komentátorů v Číně. Vytvořili software, který má 85ti procentní úspěšnost v jejich odhalování: http://www.technologyreview.com/blog/arxiv/27357/?p1=blogs India Daily publikovala článek, který jasně naznačuje, že Čína není jediná skupina „zaplavující“ touto cestou internet – odtud jméno „Armáda síťové záplavy“: http://indiadaily.com/editorial/22740.asp ] budou silně argumentovat že pokud tahle (asijská) skupina uspěje, bude to Nový Světový Řád, Ilumináti, fašizmus, stanné právo, FEMA koncentrační tábory atd. a všechny tyhle věci, kterými se snaží vystrašit lidi. Jak se k tomu plánuješ postavit?

BF: realita situace je silnější než propaganda. Můžou hulákat jak jen chtějí. Říkají: „Teď mám quadrilion dolarů. Vidíš, je to v mém počítači!“ Pokusí se to utratit. Sledujte, co se stane! Jak daleko se s tím dostanou! Bush se pokusil utéct do Paraguaye, a byl zastaven. Sledujte co se stane až vezme svou černou kartu, nebo cokoliv má, a půjde do obchodu, a tam řeknou - „Sorry, ale nic vám neprodáme“. Tihle lidé budou jen pouliční smetí, jakmile budou jejich peníze zmraženy. A budou zmraženy.


DW: Teď tvrdíš, že v Pentagonu není ve skutečnosti žádná dohoda, kdy provést ty tzv. masová zatčení.

BF: Nevím. Co vím je, že lidé z Pentagonu mi vždy říkali, že čekají na tuto žalobu jako na signál, spouštěcí mechanismus. Nyní je tam mnoho „Ok, tak je to tady. Chápeme že systém je prohnilý a nefunkční, ale nejsme si jisti, co dělat dále.“ Odehrává se mnoho zákulisních jednání a pobíhání kolem. Jak věci stojí, naneštěstí to vypadá že to bude více chaotické, než se tito lidé dostatečně zkoncentrují, aby byli schopni začít budovat nový systém, novou dohodu o sdílení této planety.


DW: Základní myšlenka kterou vyjádřil jako operační princip je ta, že Západ a asijské civilizace potřebují začít s dohodou přesně 50-50, která podmíní jakoukoliv dohodu nebo aktiva, na kterých se začne stavět nový systém. Nechceme, aby najednou Evropané nebo Američané brali rozkazy od Asiatů. A Asiaté jsou unaveni aby jim zápaďané říkali, co mají dělat. Potřebujeme fórum, kde dosáhneme konsenzu. Obě strany budou souhlasit – „to je dobrý nápad.“ Postavit kolonii ve vesmíru? „To je dobrý nápad“. Na které straně těch 50/50 by byly islámské země?

BF: Islámské země jsou povětšinou s námi, kromě pár výjimek které jsou stále pod kontrolou okultistů předstírajících, že jsou muslimové. V zásadě jsou jen ve strachu z toho že skončí tak, jako Kaddáfí, takže drží hlavu dole – ale v jádru jsou s námi.DW: Jedna věc kterou bych chtěl pokrýt před koncem interview je prezentace tohoto právního dokumentu. Právnická firma, který je uvedena na dokumentu je Bleakley, Platt and Schmidt LLP, White Plains, New York. Hlavní právník za tímto dokumentem je William H. Mulligan, Jr. Byl jsem na jejich stránkách. Jsou definitivně firma s velmi dobrou pověstí. Ještě jsem jim nevolal, ale plánuji Mulliganovi zavolat a zeptat se ho, aby pravost tohoto dokumentu potvrdil.

[DW: Už jsem mu volal. Prosím neobtěžujte ho. Vydal oficiální oznámení skrze mou kolegyni Kimberley Jaeger kde potvrzuje, že žaloba a dokument jsou skutečné.] Tento dokument by měl pomoci přesvědčit skeptiky Je to super-komplexní právnický dokument. Je nabit čísly, dokumentací, jmény. Stále se na mě valí tuny nenávistných poznámek, které lidé míří tvým směrem. Doufám že tento dokument výrazně omezí pochybnosti – protože je velmi vyčerpávající.

BF: Řeknu ti toto: lidé za tou žalobou jsou důležitá skupina v rámci Západu, která podporuje posun k více normálnímu finančnímu systému – ale nejsou jedinou skupinou. Hodně lidí si uvědomuje, že se něco musí změnit. Moje pochopení je, že chaos je nejlepší slovo jak popsat co se právě teď děje uvnitř vládnoucích kruhů Západu. Dokonce bych do toho zahrnul i Japonsko. Tam je taky hodně zmatení. Lidé neví, co dělat dále. Je důležité mít intenzivní otevřenou debatu a zveřejnění pravdy, aby lidé mohli udělat informované rozhodnutí. Nemyslím si že by to mělo být řešeno za zavřenými dvěřmi. Mělo by to být vše otevřeno veřejnosti. Pokud lidé mají konkrétní názor kde se mýlím nebo jsem zešílel, s radostí na to budu reagovat. Pokud budou lidé mít smysluplné argumenty, rád si je vyslechnu.


DW: Když jsem dělal vlastní zkoumání toho právního dokumentu, moje největší obava byla ohledně toho co je tam psáno o Ekonomickém fóru v Davosu, sekce 33, kde je série osmi vět, která je okopírovaná z Wikipedie. Věty na Wikipedii jsou téměř přesně stejné jako ty věty v tom dokumentu.

BF: Jistě! Člověk co psal ten dokument řekl - „Dobrá. Víme, že Světové ekonomické fórum je zapleteno, protože máme nahrávky rozhovoru mezi Giancarlem Brunem, což je šéf finančních služeb v Ekonomickém fóru.“ Takže máme důkazy, forenzní důkazy, že jsou zapleteni. Ale pak jsme se zamysleli – Ok, co je to přesně to Světové ekonomické fórum v Davosu? akže právník jde na Wikipedii a okopíruje osm vět. To lidé dělají. I právníci, kteří sepisují právní dokumenty.


DW: Další chyba kterou jsem udělal veřejně, což bych chtěl napravit, k tvému prospěchu, je ohledně Office of International Treasury Control („Kancelář mezinárodní kontroly financí“). Nepřečetl jsem dokument dostatečně pečlivě, když jsem psal své výhrady, abych si všiml, že v tom dokumentu je legitimita OITC a její údajný mandát OSN napaden. Jinými slovy, dokument útočí na OITC. Pokud se podíváš na stránky OITC, jsou neuvěřitelně amatérské. Videa jsou dělána v Powerpointu. Je tam spousta gramatických chyb. Je to vtip!

BF: Jo, je to směšné. Ten člověk, R.C.Dam, kterého údajně určili jako člověka který tomu velí, je nějaký Kambodžan... nyní je na útěku. Neví se, kde je. Byl vychován CIA. Byl to jen bílý kůň.


DW: Pokud se podíváš na OITC na Wikipedii, dočteš se o masivním podvodu, kteří tihle lidé – vydávajíc se za OITC, což bylo údajně místo, kde byla uložena aktiva světových bank – provedli na Fidži. Údajně měli financovat Fidži miliardami dolarů, ale zjevně k tomu nedošlo. Jakýkoliv běžný podvodník by musel mít koule ze železa, aby se pokusil takhle podvést celou zemi!

BF: Ti lidé si pravděpodobně uvědomili, že lidé co doopravdy řídí finanční systém ho sami založili na podvodu. Takže chtěli něco urvat pro sebe. To je můj dojem z té věci. Potřebujeme otevřenou diskusi, které se zůčastní hodně lidí. Ta diskuse se bude konat na setkání 117 národů v Monaco Accords, které se dohodly na tom založit nový finanční systém. Potřebujeme dostat G5 země a jejich satelity do účasti, abychom mohli co nejrychleji, jak je možné, přijít s novými globálními strukturami které nahradí prohnilé a zkorumpované OSN, Světovou banku, BIS, MMF něčím co je víc hodno lidstva. Nemám na mysli světovou vládu. Mám na mysli obecnou sadu pravidel pro planetu, kterou všichni sdílíme, vzduch který dýcháme a oceány které všichni používáme. Ne nějaký centralizovaný Nový Světový Řád, ok?


DW: Absolutně! Nedávno malajsijský tribunál shledal Bushe a Blaira válečnými zločinci, je to nějak spojeno s aliancí 117ti zemí?

BF: Ne. Je to jen další znamení, že lidstvo se probouzí, a je unaveno být kontrolováno touto zločinnou kabalou. Ale stále nebyl dosažen žádný konsenzus ohledně toho, co dělat dále. Můžu však říct toto. Je hodně podpory pro mou ideu nového mezinárodního ekonomického plánovacího orgánu, aby dělal věci jako změnu pouští v oázy zeleně a obnovení ryb v oceánech, zastavení destrukce životního prostředí. Ne formou světové vlády, ale jednoduše jako nějaká skupina, která se bude zabývat velkými dlouhodobými projekty pro dobro lidstva a živých organismů na planetě.


DW: ok.. a myslím že hodně lidí v takové skupině nebude chtít pracovat pro špatné hochy. Chtějí si zachovat tvář.

BF: Přesně! Chtějí zachránit planetu, tak to udělejme! Poslyš, musím jít, ale díky za rozhovor.


DW: Vážím si ho. Tohle bylo skvělé interview. Máte mou podporu. Je tu ještě jedna věc které jsem se chtěl dotknout, ohledně Office of International Treasury Control. A jedná se o to, že jsem veřejně uvedl nepravdivou informaci. Když jsem se k tomu vrátil a přečetl dokument znovu, jasně tam stojí že OITC je podvodná organizace, ale na vině je OSN, protože téhle organizaci dovolili prosperovat, aniž by jedinkrát veřejně odmítli jejich údajný mandát.

BF: To protože Ban Ki-Moon sám, hlava OSN, používá falešné dokumenty aby se pokusil zmocnit afrických zemí, nyní, jak tady spolu mluvíme – stejně jako se pokoušejí použít podobně falešné dokumenty k tomu, aby ovládli Evropu.


DW: My God.

BF: Cituje „sedm rodin“ jako jeho autoritu. To je těch sedm rodin, které ustavily Federální rezervu. Nemají žádnou autoritu! Je to spolek gangsterů a banksterů! A potřebujeme tenhle póvl co nejrychleji vykopnout pryč!


DW: Díky moc, Bene.

BF: Nechci končit negativní věcí. Co doopravdy potřebujeme je ukončit chudobu, zastavit ničení životního prostředí, vytvořit nádhernou novou budoucnost pro planetu a všechno živé na ní.


DW: Tedy, máš naši podporu a těšíme se na další zprávy od tebe. Díky za rozhovor.

BF: Také díky.

[Konec interview]

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Část dvě bude brzy!

Co jste právě četli je celkem ohromující... ale ukázalo se, že je to stále jen začátek příběhu.

Byl jsem schopen grilovat Fulforda trochu více a dostat z něj mnohem více informací, než jsem od něj kdy v životě zažil. Nicméně, když jsem zkontaktoval lidi zapojené v tétoo žalobě, zjistil jsem že je toho ještě mnohem více, než Fulford dosud řekl.

V části dvě udělám odpovídající historický přehled jak a proč byla tato ohromná aktiva ukradena a držena Federální rezervou a Bankou pro mezinárodní urovnání (BIS - Bank of International Settlements) … počínaje rokem 1921 a cestou císaře Hirohita do Anglie.

Toto interview bylo doopravdy jen začátek – a mnoho z toho co mě zdrželo od dřívějšího vydání byl dodatečný výzkum. Rozhodl jsem se rozdělit materiál na dvě části, aby čekání bylo kratší.

Od posledního interview se časový plán urychlil.

Je také důležité uvést kousek z Fulfordova posledního vstupu na jeho blogu – kdy poslední akce vlády USA urychlily plán do té míry, že „masové zatčení“ může proběhnout:

Prohlášení Senátu USA a Obamy o tom, že mají právo zavražit a uvěznit americké občany bez soudu a bez obvinění byla fatální chyba (5. prosince)

http://benjaminfulford.net/2011/12/05/the-us-senate-and-obama-claiming-the-right-to-murder-and-imprison-americans-without-trial-was-a-fatal-mistake/

šeptá se že Pentagon, některé agentury a ozbrojené složky jsou na hraně provedení násilné akce proti prezidentu Obamovi a senátorům, kteří si přisvojili právo zabít nebo uvěznit na neomezeně dlouhou dobu jakéhokoliv Američana, bez soudu.

[DW: "násilná akce" může znít trochu přehnaně, vše o čem zde mluví je zatčení – pravděpodobně bez toho, aby nějaký výstřel vůbec musel padnout.]

Zločinná kabala ve Washingtonu DC a Wall Streetu může být schopná předstírat o něco déle, že vytvořila v USA fašistickou/totalitní diktaturu, ale žádná důležitá skupina ozbrojených složek za nimi nestojí.

To samé platí pro Evropu, kde Bilderbergové a zednářská lóže P2 nejspíše udělá tento týden tah podobným směrem, ale ve výsledku selžou.

Jednoduchý základní fakt zde je ten, že tito fašisté jednoduše nemají žádnou oporu v realitě pro svá čísla která píšou do počítačů finančního systému, aby uplatili lidi a najali tvrdé hochy.

Matematicky jsou odsouzeni k zániku.

Uvědomění v přemýšlející části západní spoleřnosti dosáhlo kritické úrovně. Část, která sedí před TV obrazovkami s vymytým mozkem je irelevantní, protože změní uvažování jakmile policie a vojáci odstraní zločince nyní ovládající korporátní média.

Každý kdo stále věří že v informování korporátních médií je zrnko pravdy nebo slušnosti by se měl zeptat sám sebe, proč tyto organizace nepíší pravdu o 9/11 nebo o vraždě dvou milionů IRÁČANŮ, nebo o obrovských úplatcích které dostávájí vysocí vládní činitelé ve Washingtonu.

Měl by se zeptat, proč jsou lidé tlačeni k agendě války proti Íránu jako předehře ke třetí světové válce.

Více než cokoliv jiného, potřebují se zeptat proč takzvané vlády Západu nemají žádné skutečné plány pro budoucnost planety, kromě vyvolávání válek.

Ve znamení iminentní revoluce, senátoři kteří hlasovali pro zabíjení a věznění Američanů bez soudu jsou ve svých kancelářích konfrontováni s rozzuřenými voliči. Armáda řekla Obamovi ať se pakuje, což je přesně to co udělal o utekl na Havaj...Oficiální prohlášení Neila Keenana, 13. prosince 2011

Drahý pane Wilcocku

Mám velkou starost o Benovu bezpečnost. Byl mým přítelem přes dva roky a viděl jsem ho cestovat a riskovat život, aby zajistil informace pro své čtenáře. Vím více než řeknu, ale on je velmi starostlivá osoba – a skutečně chce vidět pouště zelené.

Bojím se že je Benjamin držen kvůli jeho zmínce Knihy Kódů a Maklumat (Book of Codes and Maklumat).

To jednoduše není pravda. Ani já je nemám – ale jsou v bezpečných rukou.


[DW: vše co jsem viděl já byly JPEG obrázky s nízkým rozlišením, takže kódy nešlo ani popřádně přečíst. Nebudu ty obrázky uveřejňovat, ani jsem to nikdy neplánoval. Nechci se dostat do problémů... jenom informovat a veřejné události. Ti, kteří jsou jmenováni v žalobě by měli být dost chytří na to, aby věděli že když vytvoří mučedníky, získají jen mnohem vážnější problém. Je vám nabízena dohoda, přijměte ji.]

------------------------------------------------------------------------------------

Zde končí oficiální překlad ze stránek http://leva-net.webnode.cz

Jde o to, že když jsem byl zhruba v polovině svého vlastního překladu, zjistil jsem, že na výše uvedených stránkách už je přeložená podstatná část materiálu, takže jsem překlad převzal a prezentuji ho ve volně přístupném režimu. Ovšem David Wilcock ve svém materiálu pokračuje. Rozhodl jsem se pro čtenáře Matrixu výtah podstatných informací z této původně nepřeložené pasáže dokumentu jaksi dopřeložit. Editor v diskuzi na "leva-net" sděluje svůj skepticismus ohledně tohoto materiálu, byť ho shledává zajímavým. Uporňuje přitom na protipohled pana "Cliffa" z net stránek "webbot" s tím, že prý údajně Wilcocka využívají Illumináti/NWO/parazité. Bohužel se mi nepodařilo uvedený materiál pana Cliffa dohledat, neboť by byl zajímavou protiváhou k tomuto materiálu. Pokud by se to někomu podařilo, určitě by to stálo za přeložení. Můj osobní názor je někde uprostřed. Nic není černé, nebo bílé. Je třeba vždy udržovat nadhled a to speciálně o tomto materiálu platí dvojnásob.

J.CH.


Nyní následuje překlad zbývajícího materiálu, který je součástí první části dokumentu Davida Wilcocka

Věci jsou neustále v pohybu a Benjamin Fulford přináší aktuálně nové informace. Zde je malý úryvek z jeho placeného blogu, který vychází z materiálu, který vyšel pod názvem: "Skupina Cabal zoufale bojuje o vytvoření fašistické světové vlády, ale již existuje několik vyšetřujících aktivit její činnosti."

Fašistické kliky známé jako Bilderberg, CFR nebo Committe 300 se zoufale a beznadějně snaží začít třetí světovou válku a nainstalovat fašistickou světovou vládu ve snaze zabránit blížícímu se vyšetřování. Jejich úsilí selže, protože Pentagon a další agentury se připravují na odstranění moci včetně CIA a dalších tajných služeb. Například v současné době existzuje několik vyšetřujících aktivit směřujících k prezidentu Obamovi v souvislosti s nelegálním vyhlášením války v Lybii. V dalším šetření jsou korupční aktivity a další formy nelegální vládní manipulace, které jsou kompilovány ze strany Georga Sorose. Pod pokličkou je také spousta událostí v Evropě, Japonsku a na Blízkém Východě.

Před nedávnou dobou Obamův režim zlegalizoval právo vraždit a věznit Američany bez řádného soudního procesu, což znamená, že vyhlásil v USA fašistickou diktaturu. Naštěstí pro zbytek lidstva fašistické uchopení moci je opravdu jen znamením zoufalství. Problém spočívá v tom, že téměř celá vedoucí struktura ve Washingtonu je narušená, deformovaná, avšak lidé v Pentagonu si stále jasněji uvědomují, že se dostávají do patové situace, když jejich vůdci se stávají evidentně nefunkčními a nekompetentními. Údajně existuje dostatek hlasů v americkém Kongresu a Senátu pro obvinění Obamy, potíží ovšem je, že neexistuje shoda na výměně. Probíhají různé vyšetřující aktivity korupce postavené proti Obamově režimu, které deklarují takové důkazní prostředky, které by mohly hlavu státu odstranit, ale problémem je, že nikdo neví co dělat potom.

Zřejmě jedinou možností bude armádou ustanovit dočasnou vládu v čele se sborem náčelníků štábu. Armáda zcela jistě oprávněně tvrdí, že je nekompetentní k řízení státu, což je zcela jistě pravda, ale umí zároveň uklidit nepořádek a obnovit ústavní pořádek.......

Tolik úryvek z blogu Benjamina Fulforda.

Zde je poslední aktualizace materiálu Davida Wilcocka, která vyšla před několika hodinami:


David Wilcock: Aktualizácia 2:08: Všetko je v poriadku

Včera som zostal hore pekne dlho ale (druhý) článok som ešte nedokončil. Zobral som SAMa a GABA aby mi pomohli zaspať a zobudil som sa na telefón o 1 poobede od niekoho kto sa pýtal či som v poriadku.  Takže všetko je v poriadku a budem pokračovať na tejto ceste vrátenia sa k článku čo najskôr aby mohol byť vydaný. Našťastie Kerryna ponuka účinkovať v rádiu mi dovolila dostať hneď von najdôležitejšie informácie  Tak isto som bol kontaktovaný zástupcami Dračej rodiny ktorý sú spojení so žalobou a ako výsledok tejto hrozby mi bolo povedané aby som vydal následovné: Ak sa čokoľvek ďalšie stane Davidovi Wilcockovi alebo komukoľvek inému čo sa týka tohoto prípadu, otvoríme Knihu Kódov a Knihu Makulat aby sme pomohli verejnosti a vaše zadky pôjdu za mreže. Okamžite odstúpte Tak isto mi bolo povedané že celá sieť medzinárodnej ochrany obklopujúca tento prípad bola rozšírená aj na mňa. Pre všetkých ktorý pomáhajú na týchto rôznych úrovniach, ďakujem vám.


První poznámka závěrem: Buďto zítra, nebo v nejbližších dnech zveřejníme další doplňující fakta k tomuto materiálu, ale již v placeném režimu magazínu.

Druhá poznámka: Pokud je v textu zmíněna poznámka o tzv. "Dragons Family" (Dračí rodina), pak se v žádném případě nejdená o reptiloidní formy bytostí nebo nějaké spojení na tuto formu existence. Ve zdejším smyslu se jedná symbolismus v názvu asijské královské rodiny.
 

Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.