!!!!!! ARCHEOLOGICKÝ OBJEV NEJSTARŠÍ PYRAMIDY NA SVĚTĚ - BOSENSKÁ PYRAMIDA SLUNCE !!!!! AKTUALIZACE

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

08.11.2005 Exkluzivně

       Tak jak už je zvykem nezávislý internetový deník Matrix-2001.cz pro své příznivce přichází s další aktualizací bosenské pyramidy Slunce. Jaroslav Chvátal se usiluje upevnit kontakt na skupinu archeologů a geologů, kteří se nachází v místě nálezu. Překladatelka začala s překladem tzv. Osmé kapitoly, která se váže přímo na problematiku objevu bosenské pyramidy Světla. Rýsuje expedice Matrixu přímo na místo (Jaroslav Chvátal má předběžně přislíbenou účast profesionální fotografky a kameramana). V současné době se zjišťují organizační podrobnosti a zajišťují další důležité náležitosti. Jde o to, že bezvízový styk s tímto regionem je možný pouze v turistické sezóně. To, že narůstá zájem světových sdělovacích prostředků nemusíme snad ani zdůrazňovat, přesto se pan Chvátal snaží zajistit exkluzivní rozhovor speciálně pro náš magazín. Podle posledních informací, které redakce obdržela byla ukončena druhá fáze archeologických výkopů pod kopcem Visočica nedaleko městečka Visoko. Výsledky velmi přesvědčivým způsobem potvrzují původní hypotézu s ohledem na první pyramidu v Evropě zcela kolosálních proporcí s charakteristikou mayských pyramid v Mexiku.

      Nejen letecké snímky a geodetické mapy, ale i fotografie  ze satelitu ukazují velmi pravidelný geometrický tvar kopce Visočiva. Strany pyramidy se shodují s profilem světových stran. Aktuální archeologické výkopy z měsíce září a října odhalily následující:

      1)  Vstupní monumentální plošina pyramidy je mozaikového stylu o délce 420 metrů. Jde o kamenné pláty leštěného povrchu o průměrné šířce 10 až 12 centimetrů. Zatím neznámou technologií jsou jednotlivé pláty velmi precizním způsobem seříznuté. Je nepochybné, že máme co do činění s unikátní lidskou aktivitou

      2) Zdi pyramidy jsou stavěné z bloků užitkového kamene v místním nářečí (breča) přičemž jde o velmi přirozený materiál. Jednotlivé bloky jsou zajímavým způsobem seříznuté do menších útvarů o délce 1 až 3 metry. Je zřetelně viditelné spojení mezi nimi, přičemž podle prvních analýz zde byla použita zcela odlišná technologie k párování a zarovnání jednotlivých segmentů než je tomu u  známých pyramid v jiných lokalitách na světě. Také se zjišťuje, že díky mnoho tisíců let trvajícímu erozivnímu vlivu půdy a dalších chemických mechanismů většina megalitů ztratila svůj původní tvar.

      3) Konstrukce pyramidy je téměř totožná s designem pyramid v Teotihuacanu (Toto fascinující zjištění je zdrojem rozsáhlého inspirativního obohacení. Potvrdí-li se pouze tento jediný fakt, můžeme počítat s totální revolucí v oblasti klasické archeologie a mnoha dalších disciplín související s lidskou historií).

     4) Na některých sondách při pokusném naříznutí nosného materiálu pyramidy byla zjištěna nezvykle vysoká koncentrace železa na povrchu pak s ozdobnými kruhovými fragmenty.

     5) Bylo zaznamenáno prohlášení občanů žijících v nedaleké lokalitě, které naznačuje přítomnost podzemního tunelového labyrintního systému chodeb. Na základě zjištěných indicií byla ustanovena experimentální skupina speleologů, která vstoupila do jednoho z odhalených tunelů v oblasti Ravno asi 3 km od kopce Visočica. Průměrná výška tunelu se pohybovala okolo 2,5 metrů přičemž bylo evidentní že zdi tunelu byly formované rukou člověka a nikoliv přírodními procesy. Některé části tunely byly díky rozsáhlé půdní erozi snížené až na 0,5 metrů. Po 220 metrech byla zajištěna křižovatka chodeb (křížení čtyř chodeb) pod úhlem zhruba 25 stupňů. Jeden z tunelů této křižovatky vede k podzemnímu jezeru - nachází se po levé straně lezce při vstupu do křížení chodeb z lokality Ravno. Chodba na pravé straně vede k pyramidě. Již tyto první exaktní skutečnosti naznačují existenci komplexního podzemního systému tunelů, který odpovídá podobným komplexům v Egyptě, Mexiku a Peru.

     6) Ředitel výzkumného projektu Semir Osmanagič opakovaně naráží na problém s údajným vlastníkem pozemku kde probíhá výzkum, který se snaží archeologické práce zastavit. Pan Osmanagič se nyní usiluje o to, aby předmětný pozemek byl vyhlášen za oblast národního zájmu.

    7) Na některých místech v tisku se ozvaly prohlášení kritizující informace ohledně nálezu pyramidy v Bosně s tím, že jde pouze o trik jak přilákat pozornost veřejnosti ke knihám Semira Osmanagiče. Ten argumentuje aktuálními archeologickými nálezy, které jednoznačně potvrzují existenci této pyramidy.

    8) Další fáze výzkumu by měla začít v dubnu roku 2006. Tým archeologů a geologů zainteresovaný do výzkumu by chtěl očistit celou oblast od keřů a začít s opatrným otevřením šesti širokých sekcí tak aby jasně zřetelný pyramidální charakter megalitických bloků pro každého laika. Paralelně s tím druhý tým ve spolupráci se speleology a geology začne se systematickým průzkumem podzemního komplexu tunelů. Budou se také dále sbírat informace od místních občanů takového charakteru, které by pomohly s plánovým průzkumem dalších míst lokality.


       Pro naše čtenáře jsme vybrali další aktuální snímky z oblasti.  Jde o sérii fotografií, které jsme obdrželi elektronickou poštou:

 


 


 


 


 


 

       A následuje strojový překlad jednotlivých velmi zajímavých pasáží vybraných z diskuzního serveru, který se věnuje problematice bosenské pyramidy Slunce. Věříme, že i když jde o umělý, strojový překlad, si čtenář podchytí logický sled myšlenek a námětů u jednotlivých příspěvků:

 

Také:
Co jestliže...
"Evoluce"
My tvrdíme, že přijde z primátů takový jako chimps..whatever.
NOW...if toto je pravdivé, co být naděje na evoluci vzít účinek na další druh od minulosti mnohem více rychlejší a spíše než to dělalo na lidech. Proč lidstvo tvrdí, že je nejpokročilejší, inteligentní, se vyvinul, beings to někdy prošlo povrch země? Co nutí vás myslet si, že tam nebyl další druh, který byl více pokročilý, silnější, více civilizovaný, více všechno, než my jsme byli, být, a někdy bude? Ale nějak) zničil sebe, b) zničený dramatickými změnami v zemského klimatu/státem, C)vacated země kvůli kousku od trhe sloupec), a trochu od sloupce b):)?
Je toto cesta, kterou my vedeme u?
A jsou opice další "lidstvo " vzít obrat ve slávě zrychleného vývoje?

Země stále mění.. a každý nyní a pak tato změna je gigantických proporcí. Cesta taht dinosaurs disapperaed.. tak smět mít civilizace země přes a přes znovu.


Myslet na to. 

U 02:47, Anonymní řekl...

To možná should být si pamatoval to tam je přinejmenším jeden archeologically přiznal precedens pro Evropana "pyramida " - jmenovitě Silbury kopec v jižní Anglii. Toto je postaveno z křídy a země spíše než kámen a nemá základ čtverce "klasický " pyramidy. Ale to nevypadá, že má beeen používal jako pohřební mohyla, a jeden může jen předpokládat, že to je faktický účel byl stejný jako všechny jiné pyramidy, i.e., pokusit se přiblížit se k v nebi. Toto vypadá, že je obyčejné nutkání vyjádřil prostřednictvím prehistorický a časný historická náboženství (q.v. také ziggurats a [mýtický?] "Věž Babel"), tak, jestliže v Anglii, proč ne v Bosně?

 
U 05:15, Anonymní řekl...


Schválit ok. Já znám co u myslet. Bosnians výroba pyiramid před 27000 roky. Cool huh. Ale dělal u vidět, že skvělý film volal AVP. Tam je kde pravda leží. Mr. Osmanagic bude zacházet pyiramid a bude hledán by kyselina blooded , idiotské dívající se bestie, které budou používat mr. osmanagic's tělo jako prodloužené narození orgán. A pak, ti skvělí vypadající černí kluci budou skákat ot tem lodě a provozovat vnitřek da pyiramid před osmanagic dostává jejich zbraně. Nyní když thats konflikt tam. Oni budou hrát kočku a myš na chvíli do okamžiku než osmanagic a jeho extremly horký assistent (kdo dostane mě velký) číst jiberish nich zdi a prozradit to velký proslavený a zabíjení a bomby.

Nyní i znát u'll ptají se ur self jak on ví to.
Dobře nechat mě říct ya abt má self.
Já mohu cestovat po čase. Im ten velký osmanagic chlap sebe.
Já jsem z prostoru ere.
Anyways, můj tatínek řekl mně to tento stejný sh&7 byl hapenin 4 1000's yers. ( thats působit i cestování sklonu baq jen ffw)
rychlost.

 
U 14:04, Anonymní řekl...

Já žiji 500m se blížit k tomuto hill!!! :D

 
U 14:34, Anonymní řekl...

Sta ima bosanci zovem se mustafa

Já jsem od bosnia a i být velmi ohromený nyní když je nějaký jeden zeptá se mě kde peklo je bosnia oni budou vědět to. Ale pravděpodobně american gov. pokusí se jít tam a mít to z nás jako theytook mnoho věcí tak zůstat vyspat se se z bosna keř

 
U 20:47, Doug Weller říkal...

Další anonymní pisatel psal "Každý vypadá, že připustí, že pokročilá kultura najednou skočila do existence podél nile právě před několik roky tisíce, doplněný rozsáhlou znalostí medicíny, architektura, politika, právo a náboženství."
Někoho kdo má vážně studoval Egyptology ví, že toto není případ. Tam byl, jako jeden by čekal, postupný vývoj všech těchto oblastí znalostí.

 
U 04:29, Anonymní řekl...

Mé jméno je růže, já bydlím v Mexiku, země slavná pro pyramidy. Poté, co přečetl všechny zprávy poslal, jakmile poznámka upoutala mou mysl, jestliže ta věc v Bosně je vlastně pyramida, proč bylo to pojistil? Jeden čas, do kterého já jsem cestoval Cholula, prehispanic místo blízko u města Puebla, jako tři hodiny pryč od mexického města. Zvláštně dost, pyramida tam je obrovský, a to je umístěné uvnitř komplexu chrámů, to není jako známý jako slunce a pyramidy měsíce nebo to jiných míst jako Chichen-Itza. Co dělá to zajímavý je to locals vždy věděl, že zvláštní kopec byl posvátný. Jestliže vy jste hrabali se to malý vy jste mohli najít důkaz lidské stavební aktivity. Na kopci je kostel, ale když vážná archeologická práce začínala tam oni zjistili kopec byl obrovská pyramida, Já znamenám obrovský. Lidé říkají, že to byl díl náboženského komplexu, a že když conquistadors byl veden jejich cesta lidé rozhodli se skrýt pyramidu se vyhnout jeho ničení nebo znesvěcení, tak oni prakticky pohřbil to pod tunu země nutit to vypadat jako kopec. Španělsko conquistadors nikdy dal tomu druhý pohled ale kněze si všiml toho i když domorodci byli školení jako křesťané, oni často šli do tohoto kopce a vykonal nějaký druh ceremonie, diskrétně samozřejmě, ale ne dost k pitomým bystrozrakým kněžím. Oni rozhodli nejlepší místo budovat se kostel byl přesně na vrcholu, protože lidé byli pravidelně viděni tam pro jejich pohanské ceremonie, co lepší místo pro dům křesťanského boha? Tak domorodci byli se pustil do toho a oni včlenili jejich rodné symboly do kostela sebe který dělal to přijatelný pro ně a zničil obě náboženství. Pyramida nemůže být odkryta kvůli církvi na špici, ale jen částečná struktura je působivá dost. Cesta bere vy spravujete přes kopec, přes tunel se vydal kopcem sebe a kde vy můžete vidět části pyramidy, hlavně výzdoba a schodiště. Příběh se odehrává ten domorodci dělali to všude schovat jejich památníky, nebo že dobyvatelé dělali to a stavěl na vrcholu nich řídit jejich domov zprávy. Mexiko je plné míst čekat, že je zkoumaný, ale tak mnoho věcí zastaví toto, fondy hlavně, zkaženost, hmotná zainteresovanost, jako když je toto místo snadné dostat se do? můžeme dělat peníze mimo toto, bude to být turistická atrakce. My známe některé lidi ve stavu Tabasco že vlastní obrovské rozlohy země, vy můžete jen dostat se tam na koňském hřbetě a jednom z těchto má sedm kopců kolem ústřední oblasti. Jestliže vy kopete málo kolem nich vy najdete všechny druhy věcí, malé figuríny, střepy hrnčířské hlíny, korálky, a takové. Já jsem žádal o vlastníka jestliže on měl nějaký zájem na otevření místo k vážné archeologické práci a on říkal ne, jestliže vláda stává se zaujatá tímto pozemkem, oni odnesou to od mě a zaplatit mně zlomek jeho ceny, já budu vyšetřován a nějaké objekty našly bude zabaven. Já mohu dokonce skončit v vězení protože oni mohou nutit mě prodat hrozící právní akcí proti mně pro prodávat nějaké objekty v černém trhu, které já dělám ne.
Satelitové obrazy mají jistě určil mnoho takových míst v Mexiku, jen čekat, že je zkoumaný, ale oni nejsou zralí na shromažďování zatím. Od Teotihuacan kde slunce a pyramidy měsíce se nalézají, arecheologie byla zastavena pro velmi dlouhý čas, jen nedávno to začalo znovu a najde jen jít do přehlídky tam je stále množství práce být hotový tam. To je turistická atrakce tak to dostane více pozornosti a fondů. Stejný se vztahuje na Chichen Itza, kde kopání pokračovalo v a více věcí nalézalo se. Chichen je také atraktivní turistické místo. Jestliže Bosna má pyramidu a to posílí hospodářství místa, převzít i'ts správný.

 
U 09:01, Anonymní řekl...

Toto je poprvé já jsem posílal poznámku se vytahovat k nějakému předmětu, ale poté, co četl všechny jiné poznámky, já jsem cítil, že já musím vložit mé dojmy.
Fistly, nikdo může být jistá, jedna cesta nebo jiného, zda pod půdou je pyramida nebo ne. Být to nespokojený bosenský vědec, nebo idiot předstírat, že je zemědělský dělník. Nejlépe my můžeme udělat je čekat na výzkum být dokončen a nálezy vydaly.
Secondly, to je pravdivé to nové objevy jsou occuring po celou dobu, ale to dává si na delší čas pro lidi k úplně rozumět/ chápat důsledky těchto objevů.
Thirdly, nejlepší věc o všech tato diskuse je to toto dá Bosnu na mapě v pozitivní cestě. Země, která nedávno prošla všemi třídí pekla.
Osobně, já doufám, že toto se ukáže být skutečná dohoda jen protože já rád houpám loď. Ale více důležitě, já doufám, že to vyvolá zájem v zemi, která mohla používat několik dolarů turisty to my mohli by všichni žít bez.
Doufat, že vy všichni přimějete legraci táhnout sebe nápady odděleně. Není lidská povaha zajímat. Anthony

 
U 15:08, Anonymní řekl...

Já jsem od Visoko, ale žili v Melbourne-Australia pro posledních 12 roků. Já jsem četl každého a každý jeden z poznámek poslal a ke mně, to zní jako by každý soutěží s sebou sdílet jejich znalost informací, kdo ví jak hodně z toho je pravdivý. My žijeme v 21. století, a my bychom neměli se vzdát naděje a otázky každý nález nebo "archeologický " objev. Jít s tokem a úsměvem pro lepší zítra.
Děkovat vám,
Visocanka.

 
U 16:52, Anonymní řekl...

Dobře, já jsem od Visoko a i vždy věděl to tam je somethin specialita o tomto citiy. To není jen královské město, ale také velmi specialita o každé věci. Já věřím v to,'způsobit i měl příležitost vidět to.

 
U 01:32, Anonymní řekl...

Jeden z položek ta dobrá věda potřebuje je nějaká data, nějaké konkrétní svědectví a některé prodávané závěry, které jsou ověřitelné. Věda sám má velké množství tuhosti pro to byl podveden, conjoured a scammed. Někdo si pamatovat Piltdown muže?

Dříve než jeden se dohaduje o realitě najít, jestliže to je najít, dát mně nějaký důkaz. Protože tam být parta pseudo "whatevers " kdo být absolutně jistý tento velmi moment to cizinci vysadili pyramidu v středu těchto hor a vrátí se protože to je signál pro příští svět. Dobří lidé jsou připravení věřit něčemu (vidět nad).

Já jen prohlížím si filmový klip bungee získávání svetru jeho hlava ukousla aligátorem. To nebylo skutečné ale polovina mé kanceláře myslí si jeho skutečný. Tak staré pořekadlo věřit ničemu čeho vy slyšíte a polovina čeho vy vidíte sílu ne být dostatečný pracovat v této moderní době.


Zpracoval: Matrix-2001.cz

Vydavatel:
Jaroslav Chvátal
Matrix Consulting s.r.o.
Švabinského 1700/4
Ostrava, Moravská Ostrava
e-mail: chvatal@matrix-2001.cz

Spoluvydavatel:
Gaia Inc.
833 W So. Boulder Rd. Louisville
Co. 80027, USA

Webináře:
Matrix Consulting Slovakia s.r.o.
Palárikova 76
022 01 Čadca

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky).

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku.