!!!!!! ARCHEOLOGICKÝ OBJEV NEJSTARŠÍ PYRAMIDY NA SVĚTĚ - BOSENSKÁ PYRAMIDA SLUNCE !!!!! AKTUALIZACE

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

03.11.2005 Exkluzivně

       Je po půlnoci a za normálních podmínek v redakci bych byl pěkný lajdák. Proč? Teprve nyní začínám psát další aktualizaci k "Bosenské Pyramidě Světla". Přijde mi že poslední tři dny jsou snad měsíc. Tolik rozhovorů, tolik e-mailů, tolik telefonů?.. A vše se točí kolem archeologického výzkumu Samira Osmanagiče. Vidíte znovu a znovu musím poděkovat za podporu Vás - čtenářů a příznivců Matrixu. Moc toho nyní nenaspím a musím upřímně sdělit, že každé povzbuzení do další práce je nejen pro mne, ale všechny mé spolupracovníky obrovským dopingem. Takže co je nového. Pídili jsme se po dalších informacích kolem Samira. Zjistili jsme, že je to velmi otevřený člověk, velmi pokorný, velkého Ducha a Srdce. A hlavně, na hony vzdálený jakékoliv ortodoxii ve vědě archeologické. Svým způsobem je průkopník, který se rozhodl lámat ledy tam, kde je toho nejvíce potřeba. Máme k dispozici další novinky. Především se nám podařilo získat komplexní materiál ze Samirových webových stránek a ještě něco navíc. Udržujeme kontakt s jeho skupinou, tak abychom byli schopni monitorovat ty nejčerstvější události. Konečně se nám podařilo sehnat překladatele z chorvatštiny do českého jazyka, takže i v této oblasti se ledy hnuly.  A jedna žhavá novinka nakonec. Rýsuje cesta redakčního štábu přímo do jádra dění, tedy cesta k "Pyramidě Světla". Vše je zatím v jednání. Hlavní překážkou je vízum, které se snad podaří vyřešit. Pakliže vše v dobré dopadne vezmeme rádi sebou kohokoliv kdo by chtěl s námi chtěl vyrazit. Cesta je samozřejmě závislá a doslova podmíněná na další strategii archeologické mise, počasí a mnoho jiných faktorů.  Takže pojďme na reportáž, tuším že tam budeme mít další porci zajímavých diskusních příspěvků.

    

    Jak jsme již naznačili v předchozích vstupech, jádro archeologických vykopávek je soustředěno na kopci Visočica nedaleko středověkého královského městečka Visoki. Cílem této operace je prokázat existenci monumentálního pyramidálního komplexu v této lokalitě.

    Samir Osmanagič ve středu pro agenturu "Fena" sdělil, že celý komplex začíná jakousi nástupní plošinou, která je zhruba 40 metrů široká a 200 metrů dlouhá. Je vybudována z velmi přesně vypracovaných obrovských talířů kamene. Přístupová plošina komplexně má charakter obřího schodiště, které vede k pyramidě.

    Východiskem pro toto tvrzení, je objev prapodivných kamenných staveb, které byly odhaleny během výzkumu v srpnu letošního roku. Tyto anomálie jednoznačně ukazují na to, že kopec není dílem přírody, nýbrž umělým výtvorem pravěkém lidské aktivity.

    Osmanagič je přesvědčen, že vedle "Pyramidy Slunce" od vedlejším kopcem se nachází duální artefakt, který byl pracovně označen jako "Pyramida Měsíce". "Již jsme se vykopávkami dostali k jednomu schodišti, a nyní budeme pokračovat ke druhému, které je již zaměřeno", říká archeolog Osmanagič. Na otázku, kdy svět uvidí na samotnou "Pyramidu Světla" však není schopen odpovědět s tím, že další fáze vykopávek jsou závislé na peněžních fondech.

    Podle posledních zpráv z místa se nechali místní obyvatelé slyšet, že podle starobylých legend byli již dávno mnozí přesvědčeni, že se něco podobného musí v dané lokalitě nacházet.

    Osmanagič začal svou křížovou bosenskou pyramidální křížovou výpravu proti dogmatům klasické archeologie v dubnu roku 2004. Podle jeho tvrzení je bosenský komplex neuvěřitelnou kopií středoamerických pyramid, které se vždy stavěly do páry (Slunce - Měsíc), proto onen název "Pyramida Slunce". Archeolog je přesvědčen, že tento komplex bude mít stejnou stupňovitou strukturu vybudovanou z obrovských kamenných bloků. Podle předběžných výpočtů by forma "Bosenské Pyramidy Světla" měla být vysoký zhruba 100 metrů o základně 220 x 220 metrů.

    Počáteční geologické sondy hluboké zhruba 17 metrů odhalily četné podzemní anomálie. Tuto skutečnost potvrdil další člen expedice - geolog Nadja Nukič.

    Na stranu Osmanagiče se začínají přiklánět další a další vědecké autority. Tak například ředitel zemského muzea ve Visoki pan Senad Hodovič připouští, že navrhnutá teorie pyramid bude správná. Sdělovacím prostředkům připomněl, že před několika desítkami let se tu prováděl archeologický průzkum okolí během, kterého byly objeveny důležité středověké artefakty města. Ji tenkrát se v odborných kruzích vědělo, že s kopcem Visočica něco není v pořádku.

    S enormním nárůstem zájmu sdělovacích prostředků bude narůstat tlak na pracovní vědeckou skupinu. Zcela jistě lze očekávat velmi překvapivý průběh další mise. Nezávislý internetový deník Matrix-2001.cz se bude snažit být u toho.


 


 


 


        Následuje strojový překlad některých dalších zajímavých aktuálních linků z diskuzního webu, který je zaměřen mimo jiné i na problematiku "Bosenské Pyramidy Světla". Věříme, že za použití logiky to nejdůležitější z prezentovaných názorů čtenář jistě pochytí.

 

U 16:23, Dr. Anne říkal...

Je tam nějaké právo proti rezervující mínění až do více důkazu je nebo není dělán dostupný? V centrální a jižní Americe mnoho pyramid bylo zakryté zemí pro důvody nikdo nyní moci představit si; také, pyramidy jsou stavěny přes menší pyramidy a pak větší pyramidy jsou stavěny přes druhou vrstvu a tak dále inzerát infinitum.

U 17:01, Doug Weller říkal...

Pokud jde o čekání, my jsme čekali na roky pro důkaz o Yonaguni, který dokonce Robert Schoch myslí si je přirozená formace ačkoli možná změnil se mužem (když není jasný).

Jihoamerické míče - já předpokládám, že tito jsou Costa Rican kámen míče, další předurčený člověk'geofact'.
http://www.ku.edu/~hoopes/balls/errors.htm

Doposud, důkaz o tomto, včetně zahrnutých lidí, navrhne, že my bychom měli být velmi skeptičtí do okamžiku než tam je velmi přesvědčivý důkaz.

U 17:29, Anonymní řekl...

Míče skály jsou katapultová munice, a být rozptýlen na celém světě.
"tunel " on byl vnitřek je poblíž (předurčený člověk!) jeskyně se ukázala k němu by locals. Nyní, Indiana Jones nasadí si jeho klobouk, a prošel několik kroků uvnitř jeskyně. Co peklo dělá přírodní jeskyni a munici katapultu muset potřebovat pyramids???

U 18:40, Anonymní řekl...

Nechat experty provádět výzkum opravdu. Já mám jen tolik pohled jako vy mít a já stále říkám od fotografický evidance to vypadá jako špička břidlice se podívat na tuto fotku (Spojení http://www.gtj.org.uk/storage/Components/187/18713_1.JPG )

U 19:03, Anonymní řekl...

Co experti? Chlap je prodejný člověk, v pro rychlý lupen/slávu. Skuteční experti, na které on se obrátil u národního muzea v Sarajevo by se nedotýkali případu se šest tyče nohy... Zapomenout břidlicovou věc, v oblasti jsou žádné stopy jakékoli těžební aktivity, vždy.
Mimochodem, http://www.gtj.org.uk/storage/Components/187/18713_2.JPG ukazuje ještě větší obraz té hromady.

U 19:04, Floyd Juillard říkal...

Já vidím nic příliš ohromující, že pyramida a důkaz inteligentní civilizace zúčastněné v jeho stavbě. Důkaz estraterrestrial civilizace v Sumer (Mesopatamia) je příklad (přes 5,000 před roky). Důkaz je nyní když většinou skladoval v britském muzeu. To bylo přesunuto z Iráku v rokách před invazí té země.

U 19:51, Anonymní řekl...

i být od Bosny a i být narozen v Sarajevo
thats tak chladit to pyramida nalézá se tam
hrozivý

-Bojan

U 21:33, Doug Weller říkal...

Jednou znovu, tam byli žádní cizinci v Sumeria před 5000 roky -- naši předci nebyli hloupí lidi, oni byli dokonale způsobilí vytvořit jejich vlastní civilizace, ale lidé jako novinář Sitchin (to je opravdu jeho profese) znát jak vymyslet příběh znít přesvědčivě tím, že bere věci mimo kontext, jen ukazovat část důkazu, etc.

U 21:55, Anonymní řekl...

Archeolog v mně je vzrušený. inženýr ve mně advices být skeptický. My mluvíme o něčem který není potvrzen co to je. i,personally by měl rád vidět některé nový pyramides, ve bosnian oblast jestliže to je možné. i muset říct vás všechny ty v bosnia je více tajemství pak ukázala pravda. to bude zkoumané v příští deset nebo více roků. nyní, i dont mít čas vysvětlit to ale příště i bude schopný říct vám některé šokující zprávy, když i zjištěný 100% to je pravdivé. i povzbudit vás, aby přišel k bosnia a začátek k hledání...
P.S.
dont být tak hrubý k lidem, kteří začínají skepticismem. věci jako to sentance asi 27 000 roků nepřišlo z scientics, to přišlo z amatérů, kteří chtějí attention.there je něco, jestliže to je jako i myslet, vy budete mít los mluvit více pak 100years.

U 22:03, pape říkal...

jarane nema tu nikave piramide..jes vas zajebo :)

U 23:06, Anonymní řekl...

"La vérité est trop nue, elle n'excite pas les hommes ".

Traduction: Pravda je příliš nahá, to nevzrušuje muže.

U 23:50, Svena Đerkovića říkal...

Já se zajímám jestliže Semir Osmanagić někdy viděl film "Cizinec vs. dravec "?

Já bych nutil jej být opatrný zkoumat obsah této pyramidy. To by mohlo ubytovat kolonii mutovaných cizinců, kteří by udělali naprostou paseku jestliže oni byli uvolněni k povrchu.

Těšit nezničí nás Semir Osmanagić.

U 00:56, Anonymní řekl...

To je protiletecký kryt. lol

Já jsem Bosniac.. a všichni tento hovor smetí nutil mě myslet zda i být Slovan, Illyrian, nebo od nějakého Germanic Tribe..... krvavé peklo..

U 05:07, Anonymní řekl...

muset byli nějaký druh oslnivého vyšetřování začít dívat se tam, všech míst, pro pyramidu.

Erik

U 08:17, Jim Sorenson říkal...

Jít do www.pyramidcam.com a vy můžete vidět přes 700 živých představ o skutečných pyramidách u Giza v barvě vysokého rozlišení každý den, sledovací hodiny jsou svítání k západu slunce a slunci stává se přímo přes Khufu nyní když od naší kamery vantage zmínit se o 1600 metrech k ENE Plošina,

Díky,

Jim Sorenson
Pyramidcam.com
Káhira

U 08:29, Anonymní řekl...

Já jsem četl příběh a všichni vašich poznámek. Velice zábavný. Here je zajímavý příběh nebo fantazie. Kterákoliv cesta, kterou vy chcete k pohledu na to. Lidé obývali zemi pro velmi dlouhý čas podle antropologů, přinejmenším v jedné formě nebo jiného. Časové rozpětí pro existenci lidí v jejich'moderní forma' mění se podle osoby nebo osob, kterých vy se zeptáte. Nechal nás předpokládat, že moderní lidé byli kolem pro 150,000 roky. Nyní, ve všech ten čas, mnoho odlišných kombinací člověka dna by pravděpodobně odpovídal za cestu my všichni díváme se dnes. Různý'závodí se muže. Skrz ty 150,000 roky, miliardy odlišných kombinací se vyskytovaly v člověku dna. To je nyní prokázal, že jisté živočišné druhy nestárnou, nebo v dnešní době době velmi pomalu. To je také pravdivý to přibližně 40% lidské tělo také nestárne, nebo dělá tak u velmi zmenšené míry vyrovnal se zbytku těla. Já vím, že to vezme mě chvíli se dostat do mého bodu ale medvěda se mnou. Nyní, přes tisíce roků a miliardy kombinací, je to možný, že člověk byl produkován to má celé tělo, které stárne ne vůbec nebo velmi pomalu? Jestliže to je pravdivé, u čeho čas dělal tuto osobu nebo osoby se objevit? 10,000 před roky, 50,000 před roky, nebo dokonce starší. Dovoluje předpokládat, že takový člověk byl vytvořen, a říkat, že to bylo 20,000 před roky. Odkázaný ne ta osoba mít důvěrnou znalost naší staré historie? Odkázaný on ne vědět o takových věcech jako bosenská pyramida, Atlantis? Potrava pro myšlenku. Mimochodem, to nebylo nazýváno Atlantis, ale Ata-Lanta. Ata význam nejprve, a Lanta významové město. Také, tam byla starobylá civilizace uvnitř černé mořské pánve před ledovými pláty rozpuštěný, jak byl Meditteranean mísa. Egypt je správný špatná kopie mnohem starších civilizací, jak být všechny jiné známý'starověký' kultivuje to lidé vědí o dnes. Lidi, kteří jsou známí jako Izraelcové nebo Židé byli od černé mořské pánve původně. Jakmile jejich země začala k záplavě, který byl postupný a ne způsobil 40 dnů a noci deště, a foutains Země být otevřen zničit muže. Toto také důvod, že tak mnoho ostatních kultur má příběhy záplavy. Ne, ne protože oni al přišel z černé mořské pánve, ale protože většina pokročilých kultur se vyvíjí vedle oceánu nebo nějaké jiné velké skupiny vody. Ne všichni, ale nejvíce. Tak když tyto kultury byly tvořeny, jejich shorlines byl přinejmenším sto metrů pod běžnými úrovněmi. Většina z důkazu pro opravdově starověké kultury být nyní když hodně pod mořskou hladinou a pokryl tens metrů bahna. Jestliže lidstvo, a já používám termín volně, opravdu chtěl zjistit o jeho minulosti, všechny pobřežní čáry kolem světa by byly značně hledal přibližně 100 k 200 metrům pod současnými hladinami moře. Já musím říkat, že toto nestane se protože to by se vrhlo do toku mnoho odlišných stránek aktuální lidské civilizace, ale většina obzvláště náboženství. Jako s celým náboženstvím skrz historii člověka, síly, které jsou chtějí každého věřit. Toto je jedna cesta jak vládnoucí elita v každé civilizaci řídila osoby throughtout historie člověka. Pravdivý'haves' vždy říci'mít nots' že každý bude vyrovnávat se jednou my všichni zemřeme jako a jít do'nebe' 'elysian pole etc. Toto bylo řeknuto a náboženství vytvořilo pomoci ponechat si množství lidí v řadě, tak mluvit. Já osobně nevím o komplexu pyramidy nebo nějaké jiné pokročilé civilizaci někdy existovat v Bosně, kromě v naší současné éře. Evryone má velký den.

U 11:31, Anonymní řekl...

Podvodní dohody jsou pod vodou kvůli různým tektonickým katastrofám v minulosti; co je nové? Tak, opravdu, co je váš bod?

U 17:56, Anonymní řekl...

Toto by nemohlo být pravdivá pyramida, ale já nevěřím, že někdo oslovil tento bod. Egyptians'pokročilé vědomosti architechture a mořské lodě musely přijít odněkud. Některé'jiné' kultura musela mít vyvinul základy. Každý vypadá, že připustí, že pokročilá kultura najednou skočila do existence podél nile právě před několik roky tisíce, doplněný rozsáhlou znalostí medicíny, architektura, politika, právo a náboženství. Každý vypadá šokovaný a pochybný kdykoli někdo objeví nějaký artefakt, který vypadá, že je důkaz mírně pokročilé kultury, která je starší než starověký Egypt. Ne já nejsem vědec, ale já přece mám racionální mysl a někdo kdo zastaví, aby myslel rozumně should přijít k pochopení, že'nakonec' my budeme odkrývat nějakou civilizaci, která vytvořila představy sumarians, chinese, a egyptians používaný budovat jejich velké a trvalé památníky a kultury. Jen jiný závěr je to u nějakého důvodu ke každému těchto civilizací tam byl Michael Angelo nebo Leonardo Devinci typy, které stanou se se mají ucho těch to mělo dost prostředků a moc dát jejich pokročilé myšlenky do praxe. To vypadá více logické ke mně přinejmenším to my trváme na ramenech ne jedno ale mnoho starší cilivilizations to mít zatím být objeven. A ještě jeden note...yes protože věda dokázala, že oceánské úrovně se zvyšovaly přes minulost 10,000+ roky, důkaz těch civilizací pravděpodobně je pohřben, pod vodou nebo oba. To nepotřebuje být'Atlantis', ale my bychom měli pravděpodobně se obrátit na pobřeží najít více odpovědí.


Zpracoval: Matrix-2001.cz