!!!!!!!! ARCHEOLOGICKÝ OBJEV NEJSTARŠÍ PYRAMIDY NA SVĚTĚ - BOSENSKÁ PYRAMIDA SLUNCE !!!!! AKTUALIZACE

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

02.11.2005 Exkluzivně

       Milí přátelé, redakce nezávislého internetového deníku Matrix-2001.cz dnes nedělala nic jiného než sháněla další bližší informace k fantastické skutečnosti týkající údajného objevení starobylého komplexu dvou obřích pyramid v Centrální Bosně. Musím říci, že jsme se docela slušně zapotili. Především jsme se ale snažili získat bližší údaje k samotné pyramidě a její lokalizace což se nám alespoň v základu podařilo. Poté jsme získali kontakt na krátký televizní šot jehož hypertextové spojení uvádíme v reportáží, tak aby se na něho čtenář mohl podívat. Snažili jsme se hlavně dostat co nejblíže k člověku, který celou operaci ohledně "Bosenské Pyramida Slunce" řídí, archeologovi Semiru Osmanagičovi. Po doslova krkolomných žádostech máme nepřímo přislíbeny exkluzivní rozhovor pro náš nezávislý internetový zpravodaj. Semir, ale v současné době čelí náporu sdělovacích prostředků, takže nám nezbude nic jiného než být trpělivý. Nakonec jsme čtenářům zkusili naservírovat výtah z jednoho zajímavého diskuzního serveru, kde se diskutuje na téma objevených bosenských pyramid. Vzhledem k tomu, že kapacitně jsme absolutně nezvládali oficiální překlad  anglického jazyka máme k dispozici strojový překlad přes Eurotrán 2003, takže prosíme čtenáře o pochopení v této věci. Věříme, že při troše zdravé logiky bude čtenář schopen rekonstruovat základní velmi zajímavé informace. Máme pro vás také připraveno několik velmi zajímavých fotografií z terénu. A především velmi děkujeme za nabídky k překladu z chorvatského a nebo srbského jazyka. V současné době vyhodnocujeme nabídky a všem se ozveme. Nezávislý internetový deník Matrix-2001.cz tímto velmi pěkne děkuje za pomoc. A nyní již pojďme na reportáž.

 

       Bosenská Pyramida Slunce, tak je pojmenovaná týmem archeologů se nachází blízko městečka Visoko asi 30 km severně od Sarajeva. Jde o monumentální kamennou pyramidu, prohlašuje bosenský archeolog Semir Osmanagič, který žije a pracuje v USA.

      Po několika měsících geologického a archeologického výzkumu pan Osmanagič uzavřel svůj předběžný výzkum zjištěním, že pod kopcem Visočica se skrývají vysoké terasovité schody bosenské pyramidy jež by měla být podle prozatimních informací, které jsou k dispozici asi 12000 let stará. Tyto charakteristická schodiště jsou zjevným znakem pyramid Střední Ameriky (pakliže by se toto prokázalo jednalo by se evidentně nejen o nejstarší pyramidu na světě, ale zároveň o první pyramidu mimo americký kontinent se zjevnými ukazateli středoamerických pyramid zasvcených Bohu Slunce).

     Osmanagič posledních 15 let intenzivně zkoumal pyramidy v Americe, Asii a Africe a o své bádání napsal několik velmi zásadních publikací. Je pevně přesvědčen, že tento objev jednou pro vždy změní základy archeologie jako takové.

     Na vrcholu "Bosenské Pyramidy Slunce" byl vybudován chrám tzv. pre - Illyrianské civilizace, která existovala podle Osmanagiče asi před 27000 lety (snažíme se aktuálně pochopit rozdíl v času mezi samotnou pyramidou (12000 let) a stářím chrámu na vrcholu pyramidy (27000) let, ale je možné, že zatím tyto informace špatně chápeme).

     Osmanagič je přesvědčen o tom, že "Bosenská Pyramida Slunce" bude vyžadovat zhruba dalších pět let intenzivního průzkumu. Je také přesvědčen, že je podzemním labyrintem chodeb spojena s hypotetickou "Bosenskou Pyramidou Měsíce", která by měla ležet pod sousedícím kopcem Križ.

       Pyramida je zhruba 100 metrů vysoká a v současné době existují zajištěné důkazy o tom, že obsahuje místnosti a jskousi monumentální hráz. Plošina je vybudována z bloků užitkového kamene a to všechno naznačuje, že monument musela vybudovat velmi sofistikovaná společnost. Archeologické vykopávky odhalili blízko povrchu části monumentálních zdí a zvláštních fragmentů. "Kopec Visočica nemohl být formován přírodou", říká geolog Nada Nukič. "My jsme to věděli již dlouho, ale fantastický objev přišel až nyní. S netrpělivostí čekáme na další data". 


 


  

      Vážení přátelé, zde se můžete propojit na aktuální TV reportáž týkající se "Bosenské Pyramidy Slunce":

      http://politiken.tv/VisArtikel.iasp?PageID=384103&ExtID=344


       A zde je již mechanický překlad výtahu velmi zajímavé diskuze týkající se objevu Bosenské Pyramidy Slunce. Překlad byl proveden přes Eurotran 2003, ale pevně věříme, že i tak čtenář pochopí základní zajímavé indicie.

16:19,

Duch O' Darb říkal...

To by bylo skvělé jestliže to bylo skutečné, ale data daný být velmi nepravděpodobný -- hodně příliš starý. První zemědělské civilizace začaly asi 8500 BC. Lovecké sběrače nemají hustotu osídlení nebo zdroje dělat projekty jako to. To, spolu s grandiózními požadavky založenými na minimálním datu nechá mě vysoce nejistý.

Já jsem viděl přirozeně tvořené kopce, které vypadaly jako více muže dělaného než tamten. Stonework a kov být pravděpodobný z tisíců roků bydlení zemědělský osídlí.

Jestliže on to spraví, on bude používat vědecky zdravé metody kopání a data nahrávky, a ty informace by měly být věnované pro vrstevnickou recenzi. Ale, já nemyslím si, že my budeme vidět toto "pyramida' vystupoval v národní zeměpisný nějaký čas brzy.

U 17:15, Anonymní řekl...

To je protože cizinci pomohli stavět to.

U 17:28, Anonymní řekl...

Pohled na mě já jsem ghost'o'drab, se dívat na mě já jsem bla bla blaing, bla bla bla, můžete myslet si koho i být? bla bla bla, já jsem ghost'o'drab.

U 17:48, dwiezel říkal...

Velmi zajímavý...

Tento potenciální objev musí být úplně ocenil.

My nevíme všechno o jak a když civilizace byly ustavené tak předchozí výpočty nebo předpoklady o timeframe když věci začaly je pravděpodobně nesprávný.

My musíme také založit parametry pro co představuje civilizaci a uznat rozdíly, které existují v procesu vývoje a timeline.

Pyramidy jsou velmi pokročilá forma architektury/stavby a jestliže to bylo rozhodl, že toto byla pyramida se budoval 27,000 před roky, náš pohled na evropskou historii by mohl být zapnut jeho hlava!

U 18:01, Anonymní řekl...

Wow!!! 12,000 Rok stará pyramida, která byla postavena lidmi 27,000 před roky. Hmmm...

U 18:11, dwiezel říkal...

Já hádám, že vy byste měli číst příběh:

Blízko města Visoko, 30 km severně od Sarajevo, monumentální velikosti je kamenná pyramida, prohlásí bosenského archeologa Semir Osmanagić, kdo žije a pracuje v USA.

Po několik měsících geologického a archeologického výzkumu, Mr. Osmanagić uzavřel, že pod darem kopec Visočica skrývá schody jako pyramida, o 12,000 roky starý. Osmanagić, kdo intenzivně zkoumal na pyramidách v Americas, Asii a Africe pro posledních 15 roků a psal několik knih o předmětu, říká, že on je docela jistý on našel první pyramidu v Evropě, který je docela podobný k ones v jižní Americe.

On věří, že projekt by kompletně změnil bosenský význam na světě arecheologie.

Na vrcholu "Bosenská pyramida slunce " byl chrám, se budoval pre-Illyrians, lidé, kteří žili, podle Osmanagić, 27,000 před roky.

Mr. Osmanagić myslí si, že on bude řešit "Bosenská pyramida slunce " v dalších pět roků, ale také se ukázat jako existence "Bosenská pyramida měsíce ", ležet pod sousedícím kopcem Križ?.

Podle BBC, vedoucí bosenské noviny "Dnevni Avaz " píše:

"Pyramida je 100 metrů vysoký a tam je důkaz že to obsahuje místnosti a monumentální hráz... Plošina je stavěna bloků užitkového kamene, který ukazuje přítomnost u času vysoce rozvinuté civilizace, " deník vysvětlí.

"Archeologické vykopávky blízko povrchu odkryly část zdi a fragmenty kroků, " to odhalí.

"Visocica kopec nemohl byli formováni jako toto od přírody, " geolog Nada Nukic říká deník. "Toto je už daleko příliš více než my jsme tušili, ale my čekáme hodně více od další analýzy, " ona končí.

U 18:25, dwiezel říkal...

Proč dělat ne toto "anonymní " uživatelé dávají sebe identita aby my můžeme vysmát se jim přímo pro jejich neznalost... LOL

U 19:07, Rebecca říkal...

Mé omluvy za zasílání jako "anonymní ", Dweizel. Nicméně já jsem ještě skeptický pro stejné důvody duch O'Darb je skeptický. Já jsem velmi zainteresovaný učit se Mr. Osmanagićův kredit, a knihy neprotínají to. Někdo může psát a vydávat knihu.

U 19:22, dwiezel říkal...

Rozuměla Rebecca... Zarmoucený kvůli mé neomalenosti... Já jen věřím tomu tam je tak mnohem více o minulosti našeho světa, lidstva a jak jejich civilizace vyvolaly to my potřebujeme učit se a rozumět. Tito předtím souhlasili s daty a timelines být pravděpodobně ne přesný. Vědci a historici musí hledat pravdu nejprve a foremost ale odkázaný ne to být skvělý zjistit to pyramida byla postavena v Evropě 27,000 před roky... Senzace, to by hýbalo světem!

U 19:23, dwiezel říkal...

Z Afriky... Z Bosny... :-)

U 19:38,

dzenifer říkal...

Já chci znát co vtipy v Sarajevo jsou o této pyramidě nyní;-))

Já jsem měl přítele, který prodával "Požehnal skálám " k turistům u Medjugorije; snad toto je příští, nejlepší turistická atrakce u Bosne;-)

Dzenifer

U 20:14, Anonymní řekl...

Bez jít do úsilí nálezu ven first:), Já jen se zajímám kde ledový plát byl 27,000 před roky? To by mohlo být dobrý start v zdiskreditovat jeho požadavek?

Az

U 21:01,

dodave říkal...

Tady je nějaký více látky na'pyramida'. http://translate.google.com/translate?hl=en&sl=it&u=http://sarajevo.splinder.com/&prev=/search%3Fq%3Dsemir%2Bosmanagic%26start%3D10%26hl%3Den%26lr%3D%26rls%3DGGLD,GGLD:2005-41,GGLD:en%26sa%3DN

Google hledání poznalo objevit jako Semir Osmanagic, amatuer archeolog.

U 21:50, Anonymní řekl...

Já myslím "amatér " je něco understatement. Ještě jeden únavný příklad pseudo arecheologie. Vsadil se někde za tím nějaký nesmysl prohlásí 27000 roku starý Illyrians jako předci celé civilizace.

U 23:04, dwiezel říkal...

To vypadá, že my máme dalšího anonymního pisatele, který neví to jak číst. Já vzdám se!

U 23:06, Anonymní řekl...

Ačkoli já souhlasím, že tam je nic špatně se přiblížit se toto tvrdilo najít s jistou mírou skepticismu - v skutečnosti já skepticismus pocitu je zcela zásadní když ocení takové fantastické požadavky - to by bylo úplně nevědecké skončit úplně možnost, že objev je přesně coto vypadá, že je: duchovní and/or společenské centrum během anceint časy.

Zvláště jestliže to odmítnutí přijde ne od nedostatku důkazů (jako to vypadá jako tam je hojnost ukázat, že místo bylo u velmi nejméně upravený - jestliže ne budovaný od země nahoru), ale od hluboce uložené zaujatosti, která vypadá, že naplní hodně ze současné archeologické myšlenky.

Co je tato zaujatost? Prostě, že naše timeframes pro vznik/vývoj starověký osídlí být neomylný. A pokud jde o důkaz, to je jako snadný spatřit jako kopec tříděná pyramida. Opravdu, ten důkaz je všechny kolem nás - doslovně. Problém je to daleko příliš často, "neobvyklý " data jsou jedny přehlédl, vysvětlil chybně, nebo máchl pod kobercem. Toto je protože taková data často střetává se s (nebo vyvrátí úplně) jisté vzory na kterém mnoho velebná akademická pověst byla uplatněna.

A k ten kdo být připravený platit "pseudo arecheologie " označit, nechal mě jen říci toto: Já jsem archeolog sebe, a moci říci s přesvědčením, že jestliže něco by mělo být voláno "falešná arecheologie " to předpokládá, že my známe všechny odpovědi a pak kreslení "nezranitelný " závěry ohledně všech věcí starověký umístěný velmi na těch velmi předpoklady. To by bylo jako když snaží se rekonstruovat skládačku s méně než 10% kusů (mnohokrát méně než 5%) - všechny kterého být příbuzný s výkladem a následně, lidská chyba - a pak prohlásit, že celkový obraz je hojně se vyjasnit k to zkoumat to a je, navíc, totálně odolný proti pochybnosti. Toto je klamná logika u nejlepší, a žalostný nedostatek se vědeckým procesem u nejhůře.

Já jsem mohl pokračovat pro stránky uvést specifické příklady jak a proč toto je pravdivé, ale to by bylo plýtvání mým časem vidět jako jak veřejnost je už směřoval do dvou skupin stejně - ten kdo věřit, že naše dlouhé držené předpoklady jsou 100% přesný, a ten kdo dělat ne. A já jsem ne tady rekrutovat nové členy k "má strana " - hlavně protože já nemám jednoho. Já nemohu dovolit si k a jestliže já jsem přece měl "strana ", Já bych byl ne lepší než ti kdo chodit mlátit každého jehož názor liší se od jejich vlastní.

Jestliže'odhalit' je váš šálek čaje pak náhrada nás všechny nepřetržitý regurgitation žargonu a zdravých soust vzniknout z jistých prominentních jednotlivců na té straně příslovečného plotu. My jsme slyšeli to všichni dříve. Jestliže vyvrácení je co vy hledáte pak popadáte lopatu, si koupit lístek k Bosně a startovní kopání. Just určitě odejde od vašeho filtru zaujatosti u domova. To jde na obě strany, vlastně.

A pokud jde o mou anonymitu, omluvit mě jestliže já jsem ne ve spěchu ohrozit mou akademickou kariéru tím, že jeví se "spojenec " sám se "individualista " archeologové. A smutně, to je přesně co by se stal jestliže má identita stala se známá. Já jsem rozhodl se vybrat si mé bitvy místo toho, a toto není čas nebo důvod půjčovat sebe k ostracism. Který, incidentally, je další důvod proč "neobvyklý " důkaz má dovoleno zůstat v kryptě jako když omezí bezvýznamnosti.

Držení archeologický "konzervatismus " přes akademickou obec je nějaký ocelový. Jestliže vy houpáte loď vy jste v podstatě zaručil být hozen přes palubu vašimi podrážděnými kolegy - žádná látka jak slušný váš kredit by mohl být v té době.

Lidi ven z tohoto kruhu by mohli být nejasně vědomí tohoto, ale to uvědomění nepřijde blízko u odesílání jen jak dangerious to má hrát si s čím je nyní když populárně platil na jak "okrajový " nebo "pseudo " arecheologie. Falešný to je jistě ne, ale sebevražedný - to nejvíce rozhodně je.

Posuzuje k všem,
Anonymous

U 23:11, Anonymní řekl...

Um, tak podle článku, pre-Illyrians žil 27,000 yeas dříve, ale jen postavil pyramidu 12,000 před roky, tak jejich civilizace trvala 17,000 roky.

To je hodně delší než nějaká civilizace i si pamatovat slyšet o, vyrovnat Římany, Číňané, Mayans, Egyptians a Babylonians nevydržel to dlouho.

Jestliže to je skutečně pravdivé to je neuvěřitelné, nicméně protože my jsme předtím neviděli tunový důkaz pyramidy stavební bosenská civilizace, která trvala přinejmenším 17,000 roky to je více pravděpodobně správné invalidní věkový závěr archeologem amatéra.

U 23:15, Anonymní řekl...

umm, já jsem zamýšlel 15000 ne 17000 roků. Já obviňuji darm kočka pro si hrát s mým počítadlem...

-Stejný anonymní jak nad

U 01:20, Anonymní řekl...

i dělal doo doo ten velký jednou. to zapáchalo skutečně zlý.

U 03:54, Anonymní řekl...

Tady je místo kde oni našli tři pyramidy v Itálii jen několik roků couvá s.
http://www.crystalinks.com/pyritaly.html

U 03:57, Anonymní řekl...

Tady je spojení na některé pyramidy, které byly objevené před několik roky v Itálii, ne všechny ty daleko od Bosny, vzhledem k.

http://www.crystalinks.com/pyritaly.html

U 04:46, Anonymní řekl...

Já vždy najdu to, jak zajímá slyšet odpovědi když nové objevy vyjdou na světlo ty dont "jive " s čím my zvážíme to být "vědecký fakt ". Udržet se hlídat to oni stále mají žádné vysvětlení pevné látky pro jak egyptské pyramidy byly postaveny, a konstrukce Stonehenge je téměř úplná záhada vzhledem k dostupným metodám k poeple u toho času. Tam je dokonce nějaký volný důkaz ten egyptský a mayské pyramidy mohou být starší než civilizace, které byly ctěny za stavbu je.
Já nebudu skákat na "to je dostáno být pravdivý " módní tendence ale nechá čekat na a vidět co důkaz se objeví dříve než my začneme odsoudit tento objev.

U 07:19, Anonymní řekl...

Anonymní vědec je dobře držet jeho identitu zahalený. Student historie si vzpomene na popis jednoho nevinný jménem
Wegener, kdo dovolil si navrhnout to kontinenty země sestaví spíše jako skládačka. On byl poo-pooed, vyloučil, a vzhledem k celé obvyklé velmi vyznamenané léčbě přidružené k vědeckému výzkumu. My nyní když jeho objev jako "posun obyvatele pevniny ", a "talíř tectonics ". 'vědecký' společenství je správné o jako volný pro nové myšlenky jako fundamentální náboženství (a u časů jak cvoka). Nejsou překvapení, že najde to tyto energetické systémy (pyramidy) být na souřadnicovém systému (si vzpomenout na pyramidy nalezené v Itálii ne příliš dávno?? - a v Číně, také!) Vy byste mohli být zaujati vědět to tam byl velmi velký a nebezpečné bestie v zemích a mořích do okamžiku než ne příliš daleko zpět ve vaší minulosti. Oni dělali ne všichni vymírají v 65.000.000 BC. Tam byla velká rada mezi národy 100.000 před roky, držel se zabývat se těmito zvířaty. Tam jsou stále vzpomínky muset vzdát se dětí jako oběť, vyrušit divoká zvířata od zbytku strany. Legrační, nikdo vypadá, že představuje si vaše "T. Rex " jako schopný příchodu do vod nebo bažinaté oblasti pro jídlo. Představit si jednoho honit loď nebo vor. Kde vy myslíte lidé dostali nápad co tyto bestie vypadaly jako, dělat obrazy, takový jako ti našli jílu v Acambaro, Mexiko, nebo že Stegasaurus na chrámu v Indii. Domorodci Austrálie byli kolem pro více než 50.000 roky. Možná nějaký jeden by měl žádat o ně otázka nebo dva. Vy budete překvapení odpovědí, jestliže vy budete poslouchat! Mimochodem, pro ty to bude prohlašovat, že starověký decriptions obrovských bestií byl pouhý imaginings zamýšlel strašit nezbedné děti, pak proč udělal ne oni si představí něco opravdu, děsivě zlý, takový jako George W. Bush (a friends)???

U 07:25, Anonymní řekl...

To také vypadá jako jediná cesta k poště v přítomnosti je anonymně.
podepsal,
Ben tam (a tak vy jste byli!)

U 07:26, Anonymní řekl...

Anonymní vědec je dobře držet jeho identitu zahalený. Thes tudent historie bude vzpomínat si na popis jednoho nevinný jménem
Wegener, kdo dovolil si navrhnout to kontinenty země sestaví spíše jako skládačka. On byl poo-pooed, vyloučil, a vzhledem k celé obvyklé velmi vyznamenané léčbě přidružené k vědeckému výzkumu. 'vědecký' společenství je správné o jako volný pro nové myšlenky jako fundamentální náboženství (a u časů jak cvoka). Nejsou překvapení, že najde to tyto energetické systémy (pyramidy) být na souřadnicovém systému (si vzpomenout na pyramidy nalezené v Itálii ne příliš dávno?? - a v Číně, také!) Vy byste mohli být zaujati vědět to tam byl velmi velký a nebezpečné bestie v zemích a mořích do okamžiku než ne příliš daleko zpět ve vaší minulosti. Oni dělali ne všichni vymírají v 65.000.000 BC. Tam byla velká rada mezi národy 100.000 před roky, držel se zabývat se těmito zvířaty. Tam jsou stále vzpomínky muset vzdát se dětí jako oběť, vyrušit divoká zvířata od zbytku strany. Legrační, nikdo vypadá, že představuje si vaše "T. Rex " jako schopný příchodu do vod nebo bažinaté oblasti pro jídlo. Představit si jednoho honit loď nebo vor. Kde vy myslíte lidé dostali nápad co tyto bestie vypadaly jako, dělat obrazy, takový jako ti našli jílu v Acambaro, Mexiko, nebo že Stegasaurus na chrámu v Indii. Domorodci Austrálie byli kolem pro více než 50.000 roky. Možná nějaký jeden by měl žádat o ně otázka nebo dva. Vy budete překvapení odpovědí, jestliže vy budete poslouchat! Mimochodem, pro ty to bude prohlašovat, že starověký decriptions obrovských bestií byl pouhý imaginings zamýšlel strašit nezbedné děti, pak proč udělal ne oni si představí něco opravdu, děsivě zlý, takový jako George W. Bush (a friends)???

U 07:27, Chloe říkal...

Toto zní podezřele jako příběh místní k mně:
Melounové Punch fórum - údajné pyramidy Olyphant, Pennsylvania

U 08:04,

nate říkal...

pro ty kdo věřit timeline vzadu vaší historické knihy je true...a málo uvolnit myšlení a knihu volal FORBIDDON ARCHEOLOGY(Cremo) by byl dobrý start...in bosnia, fantastické požadavky vyžadují fantastický evidence...although to hasnt vynořil se přesto, i naděje to chtít.

U 08:42, Anonymní řekl...

PORKCHOP SANGWICHES

U 09:43, Anonymní řekl...

Já bych musel souhlasit s Anonymous na tomto...

U 11:35, Anonymní řekl...

jen ponechat si Dr. Zahi Hawass pryč od toho. Vyhrabat to a zpráva.

U 15:04, Kathy Snyderová říkal...

To vypadá jako suposed pyramida je na pruhu kopcovité oblasti. Toto je neobvyklé není to? Nejsou oni většinou postavený v rovných plochách kde tam jsou žádné přirozené kopce? Také, přirozené kopce, které vypadají velmi pravidelně přece existují. My ave jeden místně, alled "Hora homole cukru " pro jeho podobu k staromódnímu kónickému bochníku cukru (toto je jak cukr byl prodáván v 18..) Ve východní U.S., mimochodem. Tak já jsem skeptický ale by byl volný pro více důkazu.

U 15:08, Kathy Snyderová říkal...

Smutný o všech překlepech. Já jsem zamýšlel "18. století " mimochodem.

U 15:57,

colin říkal...

"Na vrcholu'Bosenská pyramida slunce' byl chrám postavený
pre-Illyrians,people kdo žil 27,000 před roky."

"visocica skrývá schodiště jako pyramida o 12,000 roky starý"

"Pyramida je 100 metrů vysoký"

Tak jak chrám vydržel 100 metrů nad zemí pro 15,000 roky až do pyramidy byly postavené?

U 16:12,

PenetratingShaftOfTruthAndSemen říkal...

Já myslím si, že toto je svinské. Tvar a výška ukázat, že to bylo uloženo nějakým druhem obřího muže nebo zvířete poté, co se vyprázdnil. Velká nakládající hromada hnoje.

U 18:11,

Flint říkal...

Já jsem správný ne přesvědčil u tohoto bodu. Jestliže to bylo vnější v středu úrovně jasný někde já bych mohl být méně skeptický ale ke mně to vypadá jako velký rovně sided kopec. Vy můžete vidět jak to je část místní geografie a se zamíchá do kopce jenom za tím. To by mohlo dobře byli užití na odlišné cíle přes století a možná dokonce měl oltář chrámu nějakého druhu na tom je přirozené vlastnosti (který byl společné místo dát takové věci) ale předpokládat, že to je pyramida je pěkná velká rozloha. Nechal nás vidět co je objeveno před každým deklaruje to nějaký létající talíř vysadí místo od Peladians nebo nějakou jinou takovou divokou věc.

U 18:15,

visoko muž říkal...

Já bydlím v Visoko blízko Visocica kopce. Každý tady mluví o piramyd. To by bylo velké jestliže thats pravdivý. Já znám jejich founf něco jako schody a stará lidská kostra (ale thats ne od 10.000 před roky pravděpodobně). Říkat pravda to zní jako unbelivable ale má noto je "všechno je možné"

U 19:11,

DannyBoy říkal...

Nechal mě postavit myšlenku. Velké pyramidy Egypta nebyly vykopané až do časně 20. století, a vědci od svobodných zemí. Nyní když jestliže podobná struktura byla pohřbena v komunistické zemi, o které já pochybuji to odkázaný byli si všiml prasaty ustaranýma o světovou vládu a interní supression. Ale co jestliže ta země dostala jeho svobodu ve minulém času málo roků? Hukot.

U 19:42,

penetratingShaftOfTruthAndSemen říkal...

dannyboy -- -you, pane, být idiot.

U 20:12, Anonymní řekl...

dannyboy, dostat obřízku f-a-s-t.

tnx

U 20:31, Anonymní řekl...

dannyboy,i'm od sarajevo,please chystat se učit nebo dělat něco jiný ve vašem životě!

U 20:32, Anonymní řekl...

dannyboy=IDIOT

U 20:40, AsAboveSoBelow říkal...

Jestliže jeden studuje dost oni najdou tu civilizaci na této planetě pravděpodobně jde hodně dále zpět než vyrovnat datování této struktury.

Datování není opravdu šok ze všech.

Relativelly současné civilizace přicházely a šly - to my víme to. Proč to by bylo těžké vidět tuto možnost?

To není. Cyklus po cyklu.

Proboably milióny roků civiliztion mohl být - bylo to ne pro erozi, počasí, catastrophy, a energie cyklů - my bychom našli je.

U 20:47,

Anaxandrides Leonidas říkal...

někdo si pamatovat slyšet o pyramidách v Číně?

U 21:55, Glenn Kimball říkal...

My jsme hluboce zapojení do dvou archeologických míst v USA. Oba jich být spřízněný s kopci a pyramidami. Já znám Wayne květen, editora a vlastníka starověkého amerického časopisu a já myslím si, že on by rád slyšel od vás. E-mailovat mě u gkimball@xmission.com a my budeme vidět co druh nápovědy my můžeme půjčit vás v aréně publicity. Já jsem také ředitel v novém vysílání a filmu výrobní zařízení v Mexiku. To bude obrovské. My bychom rád zahrnuli tento objev do některých televizních estrád také. Glenn

U 23:02,

stoh říkal...

bulgaria,over v tom že sousedství má několik pyramidových tvarovaných objektů skrz přírodu jako well,burial kopce, které oni řekli mě, větší kopec vlivnější osoba. nejvíce byli vyhloubení i myslet. někteří byli zaminováni zabránit zlodějům. i byl tam o před rokem.

U 01:02, Anonymní řekl...

Já mám problém s 12,000 BP datování. U toho data svět jen dostane se z Younger Dryas, když klima světa stát se náhle hodně chladnějších a dřívějších pokusů o uloženou existenci bylo opuštěné a lidé stali se kočovní lovec se shromažďuje (znovu). 10,000 BP datování já bych měl mnohem méně problém s.

phil

U 01:19, Anonymní řekl...

zřejmě já R výpis zbraní

P O Neill

U 01:48, Anonymní řekl...

Smutná skupina tohoto příběhu o pyramidě v Bosna je to tam bude množství bláznivých lidí všechny kolem světa přicházet a vidět také pokud jde o belive v tom že. Im znamená pohled na Medjugorje. Jedno první kdo navštívil byl Samantha liška a někteří slavní lidi od světa, který znamená, dokonce jestliže Visoko nebo bosenští lidé dělají blázna z sebe, přinejmenším oni nejsou bláznivé jako zbytek freaking svět

U 01:52,

Jonathan říkal...

osobně já rád si ponechám otevřenou mysl o věcech, to mohlo být pyramida nemohla, já jen jdu souhlasit s tím jak možná do okamžiku než já slyším sledovat příběh...

U 02:02, Anonymní řekl...

Im živobytí pod tím kopcem a i říkat, že to není pyramida ale lidé věřit ve všechno dnes i hádat, že to dá jim naději, im jistý jestliže my jsme říkali "my jsme objevili naftu " polovina vojáků fom iraq by přišel bosnia :-)

U 02:11, Neil Craig říkal...

Normální teorie je to malý důkaz by měl být produkován.

Blízko mě dost je kopec, který by byl velký pohřbít pár 747s. Toto se neukáže jako to 50,000 před roky neandrtálská civilizace udělala tak.

U 02:14, Anonymní řekl...

jestliže toto je pravdivé im otevírající se hotel "Cleopatra " a vy jste všichni pozvaní:-))

U 02:47, Anonymní řekl...

Já jsem vyrostl na Coloradu rozsah přední strany, zaujal proto-geologist, a to není přirozená formace. Ledovce netvořily to. Dunno co to je, ale já mám zájem zjistit.

Bruce Dearborn chodec

U 02:05,

epiphanius říkal...

Epiphanius:
Jestliže vy myslíte tato pyramida je zajímavá, vidět co vy najdete jestliže vy osnujete ven všechny možný homo-genic místa pyramidy znaná na planetě. Jestliže vy máte modicum se inteligencí; nepatrné chápání matematiky, včetně geofyziky a kn owledge kde umístit globální spojení věže energie podobné mikrovlnným místům využitým moderními telekomunikačními společnostmi vy můžete vyplnit chybějící díry. Když vy děláte toto vy jste všichni jdoucí být velmi překvapený.

U 02:30, Anonymní řekl...

Mr. Spock, urinalysis těšit?
Jeho těžký věřit v neuvěřitelný a nespatřený. Jestliže méně než čtyři pěti smyslů my posess je uspokojen, pak my snadno skončit možnosti a příležitosti. Jistě, žít vaše životy uvnitř vašich vlastních limitů, ale připustit, že jiní jsou jedny klestit cestu do budoucnosti v cestách, kterým vy předejdete sám od přijmout to, nebo odhalující historie prohrála se věky. (19K30, Abrams se kvalifikoval, ale věří v lidského ducha a budoucnost)

U 03:21, Anonymní řekl...

Vědci nejsou všichni otevření zlobil se jako jeden by mohl očekávat hledače pravdy být. Dr. Loius upřímný, astrophysicist u U Iowy, si všiml zvláštních obrazových bodů v digitální satilite fotky a přišel k závěru, že oni kde výsledek auta krabice klížil, low-density narůstá vstoupit do zemské atmosféry. On byl ostře kritizován a vysmál se pro hypotézu. Příběh je tady: http://smallcomets.physics.uiowa.edu/
Také, používat Google zemi a plavit se po k lat 18 10, dlouho 44 59, obrátit se na místní jména k pravdivosti a vidět ve vy můžete všimnout si toho. Google by neplavil se po k místě používat palce jméno, muset ne být v databázi.

U 04:36, Anonymní řekl...

Toto je fantastické, i moci ne čekat do okamžiku než oni shledají, že co je vnitřek. Ohromte jeden velmi šťastný ventilátor!!

U 04:41,

Marco říkal...

Já jsem byl v Teotihuacan v 1988 kde pyramidy slunce a měsíce existují a velikostí tohoto místa v Bosně to vypadá jako pyramida slunce; někdo by měl odstartovat okraj strany tohoto kopce a vidět co je pod tím. A také jeho velká fotografie.

U 04:54, Anonymní řekl...

jestliže pyramida byla stavěna před 12000 roky, jak dělal 27000 roku starý chrám být stavěn na tom? shouldnt to být pod tím?

i.t.terauds

U 06:09, Anonymní řekl...

Proč dont ta hanobení osazení na Osmanagaic jen klepou na vaši klávesnici zjistit jeho creds? Isnt to snadný dost? Tak, vy lenivá lejna, shutup, číst a pak říkat váš kus.
Dobrá cesta k začátku je dívat se na - http://www.fena.ba/foto.html pro hodně více dat. Sklon čte slovanské jazyky? Tak, dostat někoho přeložit to všichni. Sklon být obtěžován? Dobře pak, říkat už žádný.

A, pro ty kdo chechtat se a prohlašovat, že to má k svinský kvůli jeho věku protože jeho hodně za Giza a mayské pyramidy, jít číst'Zakázaná arecheologie' by Mike Cremo. Graham Handcock je další velký autor k výzkumu.

U 07:34, Anonymní řekl...

Vyloupne sklon nikdo říkat jeho 12,000 nebo 17,000 roky starý, cus thuh pán dělaný řekl Erf byl stavěn ve 6000 rokách, tak whut je všechny yuns fussin přes toto fer?

ya dělaný knowed je drvoštěpi je pryč najít moses archa v tom že velký jít vztek je follks kopal schovat archu před všemi tha sinnin lidi.

Cuz pak všechny je hi-falutin crissteans je gonna plavit se pryč v moses archa, jen mít rád oni hotový a hotový dříve než když to déšť alot...

jen whatch vidět, u tady?

U 07:54, Roan Carratu říkal...

Nejprve, ten kdo vysmát se někomu jiný neznalost projeví jejich vlastní neznalost.

Podporovat, zachovalé časové linky a teorie arecheologie jsou hozeny na jejich uchu pravidelně, jako celá věda.

Třetina, akademický svět není nejlepší'autorita' ani jsou ti kdo utrácet dekády se učit něčemu vnější akademický svět být disrespected ani přehlížel právě protože oni nedostanou dopisy po jejich jméně.

Většinou, takové neobvyklé objevy se ukážou jako sám nebo vyvrátit sebe přes čas. Jestliže pyramida je skutečná, pak to bude odkryté a vystavil, a taková data je pravděpodobný nejlepší data jeden může mít, bez ohledu na teorie akademického světa.

U 08:17,

jamie říkal...

Přijet na lidech, jen otevřít vaši mysl málo. Věřit až do dokázaný špatně. Kinda má rád nevinný až do ověřeného vinného pojetí. Ale tady je kde problém leží. To se uzavřené mysli nemohou conceptulize... vůbec. To je snadnější vzít si skvělosti a jednat jako by jejich svět je zdravý a bezpečný. Svět je plný tajemství zatím být objeven. Úzcí hlídaní lidé říkají obloha je modrá, a to je pravdivé ale někdy to je růžové, žlutý, šedý a nachový. Všechny vás potřeba udělat je vyhledat. Jestliže vy nechcete věřit pak dělat ne. Opustit tring přesvědčit zbytek nás to protože my vidíme možnosti, že my musíme nějak být blázniví. Opravdu já myslím si, že vy musíte být blázniví jestliže vy nemůžete vidět je. bye

U 10:31, Anonymní řekl...

Příneste mně bílého bosenského muže! jeho všechny ty já žádám o boha.

U 11:03, Anonymní řekl...

Já myslím svět doesnt chtít věřit v toto protože jeho nepředstavitelný pro svět mít úctu k bosenským lidem, vy znáte tamten mezinárodní com člen dostane approx. 9000Euros plat month,...so jestliže tato věc se pyramidami je true....oh bůh vy budete muset ukázat lejno halda respekt a vy budete muset přestat přijít sem thinkin že vy můžete vydělat peníze...

U 15:25, Anonymní řekl...

Ditto grošák! Zní jako část to ta pošta tady být členy ploché zemské společnosti. Po všech, to bylo kdysi vědecky přijal jako pravda.
Současné myšlení v akademickém světě má přimět pozorování sedět zamilované teorii. Teorie, žádná látka jak drahý, moci ne obstát před jedním vhodně dokumentovaným pozorováním žádná látka jak hodně to v akademickém světě nebo "vědecká společnost " smět si přát to k. Jediná věc, kterou oni mají zanechala udělat je výsměch a útok. Málo četné příklady tohoto už byly umístěné. Jeden by měl zajímat se jak hodně vědeckého pokroku a porozumění ve všech oblastech bylo doslovně zpomalováno tímto sobecký a shortsighed postoj tak mnoho "založil " vědci přijmou. Vynechat ego z toho. Jestliže on vyhrabe pyramidu, velký! Jestliže ne, kdo se stará? Neodsoudí jej pro ne slepě přijmout vaše teorie.
-Rob

U 16:44, Anonymní řekl...

nové info 30/10/2005

První část pyramide vykopal. pro tento rok výkop bude končit na WED 2/11/2005 a tam balamutí období. Jarní příští rok muset být čas pro bigest dokáže o pyramide. Mr. Osmanagic říká, že, strany bigest větší pyramide být u konce 220 metrů (4 sided pyramide) a pyramide je vysoký mezi 150 a 200 metrů. Acces cesta byla 27 x 410 metrů. To builded většinou kamene a to patří civilizace, která byla tady před 27000 roky a 50 procenta od todays bosniaqs má DNK to ukáže, že ti jsou conected s touto starou civilizací. Jeden tři nejstarší civilizace v Evropě u toho času (severní spain, bosnia - souther sava řeka a se rozdělit ukraine).

U 17:04, CATVICKIE říkal...

To přece vypadá divné, že někdo by stavěl pyramidu blízko hor. To je pravděpodobně přirozená vlastnost, která byla obývala nebo používala jako posvátný bod pro věky.

V jakémkoliv případě, archeologové stále tlačí couvat s časem když náš druh stal se jako my jsme nyní. Jestliže lidé vytvořili umění ve francouzských jeskyních před 27,000 před roky, oni byli pravděpodobně jako úplně lidský jako my jsme nyní když hodně dřívější než my myslíme. Jestliže tato věc globálního oteplování opravdu jde se stát, možná více věcí skrytých pod ledovci bude odhaleno pomoci nám porozumět naší minulosti -- my můžeme jediná naděje!!

U 19:45, Doug Weller říkal...

Mé jméno je Doug Weller
Několik věcí -- nic vyplynulo z originálních požadavků na pyramidy v Itálii -- oni (také?) vypadat, že je přirozené formace.
Cremo je Creationist -- ok, Hind jedno, ale ještě Creationist a ačkoli on píše dráždivé věci, to je ještě'dvoupatrový autobus objevil na
látka měsíce) (vidět mé internetové místo http://www.ramtops.co.uk)

Když archeologové mluví o civilizacích oni neznamenají jen rozvinutá společnost ale kultura s městy (která být stanovený k nějakému rozsahu tím, že má veřejné budovy), struktura třídy, etc. Vy neztratíte tento druh věci snadno. Pokud jde o špičkové civilizace jako my. to odkázaný tkae mnoho miliónů roků před jeho existencí bylo odstraněno.

Jestliže toto je manmade kopec, to jistě není 10000 roků starý (a poznamenat, že Hancock dělá *not* myslet egyptské pyramidy jsou starší než
je obecně myslel). Toto je, smutně, příklad nacionalismu strčit do programu.

Já obávám se, že někteří osídlí tady být opravdu believers v zemi bytu, ale oni nejsou to podporovat vědecký, dokazovat založený přístup.
Důkaz ukazuje to'plochá země' víra je mýtus -- lidé připustili, že země není byt pro přinejmenším dva a polovina tisíc roků.

U 20:21, Anonymní řekl...

Toto by bylo pre-bibilical velká povodeň ve vnějších oblastech černého moře, které bylo pozemek velkého jídla. Snad to vrhne světlo na příběhách velké povodně.

U 21:10, Anonymní řekl...

Po Troya byl "objevil " v southern Bosna, Medjugorje se stal svatým místem málo roků poté co, nyní když my máme bosnian pyramidy. Já čekám brzy být objeven to místo kde JFK byl assasinated není Dallas, ale Ilidza blíží se k Sarajevo.

U 21:12, Doug Weller říkal...

Ahoj,

Autoři názoru, že popis Noahovy záplavy vznikl ve velké černé mořské záplavě mají zřetelně vzdal se té myšlenky -- nový geologický výzkum vypadá, že má zrušil to.

U 00:20, Anonymní řekl...

můj bratr šel dnes na tom kopci a on říká, že on neřezal anyting impressive...he myslí tento chlap je lhaní

U 03:32, Anonymní řekl...

Úplně jako vědec z předchozí pošty, já příliš rozhodnout se zůstat anonymní. Já náhodou jsem bosenský vědec a tyto dny já jsem také rozpačitý bosenský vědec.
1. Tento Bosnian'Indiana Jones není doktor, nechal sám profesor. On je (stavba) dodavatel, který se řídí jeho amerikanizovaným jménem Sam Osmanagich a jeho obchodem se jmenuje: Se setkal se společností, Inc., 10102 Lakeside Gables Dr., Houston TX 77065, USA, Ph. (281) 807-9681.
2. Bosenský deník'Dnevni Avaz' to předalo tento příběh k Reuters a BBC je vlastněný válečníkem, který dostal se enormně bohatý po 1992-1995 válce who-knows-how metody, a kdo je ve vážné potřebě peněz, které by pomohly němu financovat jeho pharaonic (hříčka zamýšlela) projekty takový jako'největší obchodní centrum (stavba) v Balkans'. Tak, tento džentlmen bude vydávat nějaký příběh jedny požadavky vydaly, stanovil, že tamten má dost peněz k platu za prostor, osobní fotograf, který je pronajal na denním poplatkovém základu, a soubor roztomilých barevných fotografií. Umístění článku může být zvoleno také, včetně titulního umístění v deníku.
3. Osoby, dostat se skutečně: to doslovně je nemožné, že Bosna obyčejný formovaný kopec mohl někdy být pyramida (tam být hundreds jako formoval geomorphologies skrz naši hornatou krajinu).
Já jsem velmi zarmoucený kvůli všem vás (obzvláště Reuters a BBC) kdo koupil tento podvod. Méně než před pěti roky, velmi stejná skupina lidí, kteří snaží se zastavit u podvodu pyramidy, dostal odnášel s budovou letiště "větší než Sarajevo letiště ". Samozřejmě, ten projekt ztroskotal - jejich největší konkurent, Sarajevo letiště, je správný 20 mílí away? vy opravdu, zahanbený bosenský vědec.

U 05:17,

Celý Mighty Neutralist říkal...

1. Vy jste scientist..of co přesně? Ne archeolog/geolog definately.. tak blbec mimo mladíka/děvče.

2. Jak vy byste věděli, že kdo vlastní co a v jak vážné potřebě peněz oni jen by mohli být? Vy jen máte rádi každá jiná kafendzija věřit v létání pověstí around?If on je enormně bohatý.. pak tam by byla žádná potřeba podvodů.. opravdu? A co důkaz vy jste dostali to on je válečník... pokud i být zaujatý v Bosně jsou žádní válečníci ale spíše lidé, kteří mají moc přes prostředky k fondům. Co.. vy myslíte si, že to je Zimbabwe nebo něco? Potěšit koho vy jste skončit toto jako podvod. Opravdu... koho vy jste položit takovou pravomoc nad sebou? Odstoupit potravní řetězec mírně a kousat váš vlastní jazyk.

To by mohlo být pravdivé.. a to by nemohlo. To je zatím být rozhodnut. Tak proto vy můžete jít a zabíjet sebe a regenerovat vaši záležitost mozku, kterou vy jste odstřelili přes vaše zdi jednou archeologové a související strany přijdou k conlusion a pak zabít sebe jednou znovu když vy slyšíte zprávy.

Zivjeli

U 07:17,

Saamata říkal...

Zatímco my jistě nemáme dost informací zatím určit jestliže toto místo je manmade nebo přirozená vlastnost, my přece známe toho amatéra a autodidactic archeologové byli zodpovědní pro nejvíce velký najde. Pohled na Heinricha Schliemann, bývalý stevard/obchodník zlata, který našel starověký (a oft-dismissed jako výmysl) město Troye. A pohled na Británii, jehož stará zřícenina a silnice a káry a takový byl většinou objevil a prozkoumal amatérskými archeology, členové gentry kdo používal jejich vlastní peníze financovat jejich kopnutí. A pamatovat si, profesionální arecheologie dokonce nestala se do okamžiku než brzy v 20. století, a to vzalo množství roků dříve než dost "potvrdil " archeologové byli schopní k kopnutím osazenstva celosvětově. Tak ano, tato "pyramida " mohl být byproduct ledové činnosti... a ano, Osmanagic je téměř jistě špatný o době stavby jestliže to je opravdu manmade struktura... ale amatérští archeologové mají u tohoto bod přispěl více k naší znalosti člověka minulost než profesionální archeologové a geologové se spojila.

Nechal nás jen doufat, že jestliže Osmanagic vede kopnutí, sám, on vykonává opatrnost, dobrý zdravý rozum a trpělivost odstranit kopec pomalu, aby co je odhaleno pod, jestliže manmade, bude kompletně neporušený, a bude bezpečný před lidmi, kteří mají rozkrádání nebo vandalství na jejich myslích.

Se těšil z příběhu... díky! :)

U 07:39, Anonymní řekl...

"Já jen se zajímám kde ledový plát byl 27,000 před roky? To by mohlo být dobrý start v zdiskreditovat jeho požadavek?"
Ledový okraj byl v balkánské oblasti.

U 08:25, Gandalfgrey1 říkal...

Já předpokládám, že tam je žádná cesta ta struktura v Bosně bude někdy být uznaná jako být jako starověký jako "objevitel " navrhuje. Já upřednostňuji ponechat si otevřenou mysl na tomto předmětu jako já dělám na undersea strutures pryč Japonska. Já říkám toto jako poněkud vzdělaná osoba - 5 absolventských hodností, kterého 1 je ve staré historii. Když já jsem vstoupil do vysoké školy jako prvák já jsem byl velmi jistý v historickém rámci geologie, která se vyvíjela přes posledních 200 roků - ale dekády později já jsem mnohem více skeptický ty věci jsou jako my jsme přišli předpokládat, že oni jsou. V skutečnosti, tam pěstuje důkaz, že rozvinuté civilizace existovaly na celosvětovém měřítku to prostě nebude zapadat do naši připustily časové rámce. Dříve nebo později, já věřím, že tam bude nevyvratitelný důkaz že toto byl případ. Já bych rád myslel, že my chceme ne jako akademici a historici obrazně hořet "kacíři " u kůlu protože jejich důkaz se nevejde do našeho světového názoru.

U 12:28, Anonymní řekl...

K "Celý Mighty Neutralist " (ne že já dlužím vás vysvětlení - vzhledem k vašemu nedostatku uctivosti, váš křik byl k žádné využít): Vlastně, já jsem autorita. Ale nějaký vědec má povinnost odmítnout skutek podvodníka. Po všech, to je co daňoví poplatníci platí nás, aby dělal. Zivjeli.

U 13:30, Anonymní řekl...

Rovné okraje hučí! vypadá jako výsledek nahýbajícího se odpadu od dolu ke mně... Je toto umístění dolu? Já nemohu rozeznat detail ale to vypadá jako břidlice.

Pokud jde o myšlenku na ten stroj, který vidí hodně malých částeček padat zemí od prostoru -

Jestliže to je důl to by mělo masivní jeskyně uvnitř, hense haldy odpadu.
V Blaenau Ffestiniog břidlicové město na severu Wales oni mají jeskyně velikost tří fotbalových souborů dlouhý a hluboký.

U 14:03, Anonymní řekl...

nechat experty provádět výzkum nejprve a pak poznámka!
Potěší!

U 15:34, Anonymní řekl...

Jestliže někdo by rád viděl něco podobný v Americe, a vy náhodou jste cestování přes Illinois na I39 pohledu na západ se blížit k městu ztraceného mravence. To vypadá jako obr kopec mravence od hlavní silnice. Nejvíce pravděpodobně pod tím je hliněná pyramida.

Jestliže někdo z oblasti má obraz nebo více infa těší poslat to.

U 15:41,

slaven říkal...

V nejhorším případě. Jestliže tam je ne pyramida oni mohou vyhrabat na starý bosnian město (700 roků starý) Visoki. Nikdo vždy tryed vyhrabat to město. Nyní když je goog oportunity zjistit více o bosenském království a jeho králích. Thatsway i být zaujatý Semir Osmanagic. A to "Bosenský vědec " kdo dělal nic kopat Visoki vnější moci jen zůstat ještě protože oni dělali nic.

Servus od Visoko.

U 17:22, Anonymní řekl...

Bez urážky, ale málo vy potřebujete uvolnit. Jako Ph.D. Kandidát v arecheologii já mohu říci s autoritou to my archeologové musí měnit datový každý den! Úplně jako astronomové, fyzici a jen o někom jinde ve vědách. Proč? Protože každodenní něco nový je objeven. Více já kopu, více já najdu důkaz velmi důmyslné kultury humans...living doposud zpět ve starověku to to mohlo kompletně otočit teorii obrácené evoluce! Já jednou měl profesor uvrhnout můj papír do smetí protože já jsem předpokládal, že místo, které já jsem vykopal ve Francii bylo u konce 20,000 roky starý. Můj tým a já jsem našel židli vyřezal ze stone...in cave...just sedět tam. Kdo peklo dělalo tu židli? Nevermind skutečnost, že tam byl důkaz záplavy a kostí zvířat zametených proti stěnám jeskyně v náhodném způsobu.
Já jsem nabídl na výkopech kde archeolog se hodně ztratit vůli říci jeho asistenty data změny aby to odpovídá datu, které je už venku.
Tak je množství korupce na arecheologii, která dělá to snadný pro mnoho z vás skončit velkou možnost to lidstvo je tak zatracené starý ten čas vymýtil naše druhy přes a přes a přesto everytime, někdo přežije, naváže na kusy a drží going...and nakonec, my jsme ještě kolem.
Tak, věřit čemu vy chcete, to je váš výběr, ale já jsem v prvních liniích každý den a já mohu říci vás s nejzazší poctivostí to co vy všichni věříte o muži být tak nový a skákat dále od beder opicí je náklad svinský a někdy já doufám, že se ukáže jako to bez nějakých argumentů ze založení. Nebo výsměch.

U 17:38, Anonymní řekl...

Vy myslíte možná on je "vypeckovaný "?

U 18:03,

kenan říkal...

co by se stalo jestliže tyto nálezy byly pravdivé? když tyto nálezy se konaly

U 18:04,

kenan říkal...

co by se stalo jestliže tyto nálezy byly pravdivé? když tyto nálezy se konaly

U 18:18, Doug Weller říkal...

Minor zmíní se o -- Heinrich Schliemann
musel být přesvědčen kopat kde on nakonec dělal kopnutí, jako on byl jistý
Trója byla někde jiná. On nakonec kopal u místa, které mělo tradičně been uvažoval o pozemku Troye.

A my stále nevíme to jestliže Homer Trója byla smyšlená nebo ne.

U 19:36,

DuirAnor říkal...

Nejprve všech..Já budu startovat by říkat, že já mám vysoké naděje, že toto dokáže být pravdivý.. takový objev by se ukázal jako dávný svět propojený s ideály a myšlenka praxí nemožný k nám..
podporovat já bych rád říkal, že všechny vás nenávistníci přijít sem hodit smetí na potřebu dobrého tématu k F*** pryč.. Já jsem jistý toto bylo objeveno někde v US nálada by byla quitte různý...

tak co jestliže muž stavěl pyramidu 12,000 nebo 27,000 před roky... tak co jestliže společnost zvládala přežít pro to dlouho..? proč je to tak těžký věřit protože oni arent mayan,egyptian..or american ? ..

Prostě protože muž/žena si myslela tu společnost beggan usazovat se a farmařit 8,000 před roky dosent znamenat, že oni jsou správní.. mluvit z vašeho srdce a ne od čeho vy jste načítali nějakou knihu napsanou nějakým švihákem koho vy dont dokonce vědět to..

Možná antika věděla něco my did'nt .. my stále myslíme na naši moderní společnost jako vrcholek úspěchu muže... jak můžeme soudit civilizaci, která prošla zemi 12-27,000 před roky když my sám bojují proti sobě přes neviditelné hrozby..

nechat to být známý.. jestliže toto dokáže být pravdivý to ukáže se jako starověký societys impozantní a dokonce nadřazený duchovně..

U 19:50, therambler říkal...

i bydlet v visoko. i často chodit visocica a byli k sumitu více časů než i moci počítat. toto je relativně nové info ke mně, tak i být vzrušený, že jde chodit kolem a vidět koho vyhrabat můj kopec.

U 21:12, Anonymní řekl...

K ztracenému dítěti: Jak dělá "Ph.D. Kandidát v arecheologii " dát jednu autoritu? Ihned, vy jste u stejné úrovně jako Mr. Osmanagich (hledání zkoušky Google pro vašeho nově vykopaného hrdinu). Soudit podle vašeho exotického ponětí o realitě, vy vypadáte, že je velmi blízký k spojení váš idol - navždy. Snad vy dva mohl dokonce spojit úsilí a spoluautora jeho dalších 257 knih on plánuje, že píše nadcházejícími Vánocemi? Přinejmenším vy můžete být jistí, že Amazon.com bude nikdy vypisovat vás! Vy opravdu, bosenský vědec.

U 21:56, careerdrunk říkal...

Pyramidy o 50 nohách vysoký byl nalezený v hornaté divočině Uzbekistánu před několik roky. Očividně oni nebyli uveřejnění v médiích -- se zajímat proč?

Stejný pro Yonaguni -- propadlé město pryč pobřeží Okinawa řekl k byli postaveni před poslední ledovou dobou.) Má mnoho stejný rysy Lovecraft's R'Lyeh v Pacifice.

U 22:12, Anonymní řekl...

To by opravdu bylo pyramida?
Rozhodně to je kopání hodnoty najít
ven co to opravdu je.

U 23:31, Anonymní řekl...

pyramyd... i doufat, že toto je pravdivé. to wold být bůh pro bosnia & hercegovina...

U 23:35, Anonymní řekl...

ja sam bosanac. ubij srbina i hrvata.. sacuvaj bosanskog katolika i pravoslavca.
jer bosna je nasa jedina..

U 00:34, Anonymní řekl...

Já jsem si všiml významného vztahu s lidmi Bosny to žilo tam v 13th/14./ century(that je to období, které bylo accounted by "skutečný důkaz ") a nedávně objevené pyramidy v Bosně. Jedinečná bosenská historie ukáže, že Bosnians byl jediná kultura v Evropy to kulturní památky volaly "Stecak nebo množný Stecci ". Now,civilasations takový jako v Eqypt a Mexiko havo také takové jedinečné kulturní památky. Lady Euorope může prominout nás, ale ona nemá památníky kultury. Incký kmen má jeho památníky v Americe a Egypt má jeho ryzí. Co je Stecak. To je ztělesnění Bosnian highlander. On stojí postavit se jeho hlavou a zbraněmi zvedl vysoko. Kousek nowher oni našli bosenské klekání nebo prosit o něco.
To zdá se, že lidé mají ještě asociace v podstatě ale možná v různé formě s dřívějšími civilizacemi žít v Bosně. To vypadá jako to histrians nemají přiznal dost důležitost jedinečné bosenské historie -- vyjet z jeho jedinečný "Bosnenis eglesia- jedinečný kostel, který byl zničen Vatican protože Bosnians nevěřil, že papež je jejich pán ale něco více nadpřirozený k nám al...etc...its jedinečný languange volal Bosnacica to bylo také zničeno různý occupators -- vidět také Mudjugorje a Ajvatojica..(někteří "svatá místa " pro katolíky a Muslims)you vůli být ohromený plod hlohu takové "malý " země je bohatá na kulturu. Vidět intersing popis bosenské historie Noel Malcolm- krátká historie Bosnia-, Angličan, který říkal, že vy můžete jen napsat o Bosně jestliže vy máte vlastně žil tam ( on uklízel 13 rokům).

N.T.

U 01:17, Anonymní řekl...

Proč vy musíte být tak nepřátelský... Mít vaše opinion,but don*t zaútočit na někoho else*s. Proč can*t my všichni jen se snášíme...? :)
Personally,I doufá, že toto se ukáže být pravdivý.

U 02:08, adi karavdic říkal...

tady je blog pro vás všechny kdo chtít více informatio o naše pyramid.Unfortenatly jeho jediný na bosnian jazyk ale tam hodně obrázků

piramida.blogger.ba

a tady internetové místo www.viscko-oko.co.ba

ahoj od Visoko město bosnian pyramida

U 02:34, Anonymní řekl...

Bosna byla kolébka civilizace pro četný Illyrian tribes,some byl velmi bohatý jednou
Římani vzali dobrý moučník timeto podmanit si allt Illyrian kmeny v současném dni Bosnian

Slavný obušek rebelion se stal asi 200 roků před Christem a byl batlle kde Romans měl těžkou dobu podmanit si a zničit Illyrians

Illyrians cornered a bez nějakých prostředků k escape,rather skočil z cliff,then příliš být prodaní jak římští otroci jejich jisté smrti

Římani mohli věřit that,and oni fough různí nepřátelé


O icege,most severní Evropy didnt existovat qand jediné části Evropy v minulosti existovaly to jako Croatia,Bosnia,up k Bulharsku

Illyrians byl více powerfull triube u toho time,and střed jejich síly byl v Bosně
Illyrian rebelion byl rozbit v Bosně

Im Bosnian a i znát cestu více o Illyrians pak někdo mohl prozradit to

Toto mohlo být hoax,im ne jeden popírat to
Nakonec chlap by byl terible disgraced,since celá hlavní tv a zpravodajské stanice vydaly příběh

Ale just,small okraj error,if to stane se příliš být pravdivý

Oni už založí město Daorson asi 8000 roků starý se blížit k Stolac, velmi složitý a developed,many,many před roky

Co pro štíhlý chance,that toto opravdu je pyramida?

Tento odkázaný totálně změnit perspektivu celé oblasti a přinést Bosnia,if pravdivý halda cash,and archeolog by vyrovnal plat příliš setlle být blízký takový objev

Jeho ještě příliš brzy příliš tell,they udělal našel některé velmi starý stairs,but čekat a vidět

Falešná zpráva nebo skutečná věc?
Čas ukáže

U 11:28,

Dariusz říkal...

Jenom zvědavý, říci příběh je pravdivý. Má otázka je jak a proč je pyramida zasypal hromadu půdy? Tím, že se dívá na velikost kopce, tam by byl doslovně milióny, milióny tuna půdy pokrýt pyramidu.

Nechat naději příběh je pravdivý.

Dariusz

U 12:07,

Zasvěcenec říkal...

Trpělivost, trpělivost mé holky malého chlapíka. Neplýtvají vaším časem, on přece objevoval něco držet jej nahoru a provozovat, vy také potřebujete najít vy "pyramida " jestliže vy dokonce hledáte "jeden ".

U 12:08,

Bod říkal...

To je dobré, my jsme měli celý druh sh.. událost v Bosně přes vnější století někdo bude ničit to rozhodně. Problém, před kterým my stojíme je to my všichni zničit důkaz naší historie. V Bosně když lidé najdou nějaký druh starého skalního útvaru pod zemí, jako ty velké rockové míče že vy můžete "jen " najít v jižní Americe nebo zdích starověkých chrámů to my v Bosně mít v hundreds, oni jen prostě používají to na stavební materiál a složit to do základu domu jako příloha k betonu. To je proč my nemáme jakékoliv vodítko kde to celé začíná a končí. Pomáhat jestliže vy chcete vědět koho vy jste.

U 12:35, Anonymní řekl...

Já chci publikoval více si představí příští týden a krátký film....
Já jsem viděl tuto sondu na tv poslední noci a on vypadat jako chlap se hodně znalostí (velmi vzrušující),
on prozkoumal jižní Ameriku pro posledních 15 roků (pomohl němu zostřit jeho smysly) on byl v pyramid...he šel 200 m , on našel spojení s 4 differnt cesty a lake..next kroky mají najít místnosti, které on očekává že nejsou v centrální part...now celá práce bude zastavovat se během winter...but on čeká, že začne odkrýt vrcholpyramida soon.......www.bosnianpyramid.com

U 14:27, Anonymní řekl...

Situace v preslavic Illyria


Dokonce před příchodem Slovanů Illyria byl kritizován Goths, Gepids, Huns, Avars, etc. a to představovalo snadnou kořist pro bojovníky Slovanů kdo ačkoli byl méně četný než Illyrian populace přesto byl chvíle bojovníků Illyria byl oslaben a pod mečem barbara.

Slovanské formace počítaly kolem 100,000 tvořit když oni vstoupili do Balkans (největší barbar formace byla jistě Goths kdo dosáhl 200,000 - 300,000 když oni vstoupili do Balkans a byl vedoucí závodníci k jiným barbarům a nejsilnější barbar element, který představuje číslo jeden důvod proč západní římská říše se zhroutila).

Široce přijímané číslo pro římskou říši je kolem 60 lidí miliónu (napůl ve východní části říše).

Byzantská balkánská část měla 3-4 milióny lidí (Constantinople sám mezi 0.5m.-1.0 m. ) . Oblasti, které jsou ekvivalentní k dnešnímu Řecku měly asi 1 milión tak odejít mezi 1.5 k 2 milióny v Illyria (~ 0.7m. ) , Makedonia (~ 0.5m. ) , a Trakia (~ 0.6m). Od Slovanů, všichni spolu, dosáhl kolem 100.000 lidi to je logické usuzovat, že důvod oni nenechali rasové znamení na Balkans je způsobit skutečnosti, že oni byli mnohem méně četní vyrovnat se preslavic národy. Podle rasové antropologie je je snadno si všiml toho slovanský rasový element (volal Neodanubian element) je jediný přítomný v Panonia a Slovinsko který také vysvětluje jména takový jako Slovinsko a Slavonia. Panonia je jasný a jako takový byl více tvrdější bránit se vyrovnat se horským oblastem takový jako Illyria (starověká provincie Dalmácie), Makedonia a Trakia který také měl hodně více lidí žít v nich se vyrovnat Panonia který byl dolů častý barbar útočí od národů to jeden bydlel v tom okolí nebo podal koryto. Illyrians byl silně slavonized (také Makedonie a Trakia). Oblasti jako Černá Hora, Makedonie a Bulharsko má silný helénský linquistic ještě větší kulturní dopad.

C o n c l u s i o n

Největší důkaz, že Dorians, Illyrians a Dinaric osoby jsou jedny jednotka je v srovnávat Dorian kmen Sfakia v SW Kréta s Montenegrins, kdo být v tak mnoho cest je podobné (postava, vzhled, národní custome, warlikeness, domorodá objednávka, krevní msty) . Rasový vztah mezi Montenegrins a Sfakia byl také zmínil se o v knize volal'Žene se Evropy' napsaný Coonem v 1939 kde on také píše o rasové spojitosti mezi Slovany, Balts, a Germanics.

U 14:30, Anonymní řekl...

i být illyrian. 75% populace i bosnia je illyrian ještě dnes.

U 15:42, Anonymní řekl...

pozdrav iz hortena.
ps. ubij srbina

U 15:44, Anonymní řekl...


Zpracoval: Matrix-2001.cz