APEL ZE SOUHVĚZDÍ ANDROMEDY (4)

Collier Alex

Collier Alex

autor

16.09.2022 Exkluzivně

 Budoucnost, sebeodpovědnost a sebeurčení

Otázka: Vidím paralelu v mnoha systémech víry a zajímalo by mě, zda je součástí celkového historického naprogramování světa. Lidé New Age si v podstatě myslí, že dojde k přechodu do nového vědomí, jak o tom mluvíte. Stejný mechanismus vidím v křesťanském systému víry, pokud jde o "vytržení". Vidím, že spousta lidí, kteří se zabývají materiály o UFO, si myslí, že "přijdou dolů, aby nás zachránili". Existují čtyři nebo pět různých verzí, podle toho, v jakém stavu vědomí se tyto skupiny náhodou nacházejí. V podstatě se mi zdá, že poselství zní "prostě si lehněte a nechte se převálcovat tanky". Má to člověka odvést od (konceptu) osobní odpovědnosti. Máte k tomu nějaký názor?

AC: Ano, pane, mám. Jednou jsem požádal Vissaeuse, aby mi dal "definici" naší budoucnosti a toho, jaká bude. Odpověděl mi, že mi to nemůže říct - že to všechno zahrnuje pravděpodobnost. Řekl jsem mu: "A co mi tedy můžeš říct?". Odpověděl: "No, mohu vám dát definici". To je definice toho, kam máme směřovat - a on říká, že do tohoto bodu dojdeme. Řekl: "Zodpovědná svoboda sebeurčení, kdy se stáváme skutečně sebevědomými a svobodnými, abychom byli bezpodmínečně zodpovědní sami za sebe, aniž bychom byli nuceni přijímat nějakou vyšší autoritu." To, co hledáme, již máme. Pokud jde o to, že chcete být spaseni, a vím, že je to opravdu citlivé téma, pokud chcete být spaseni, je to v pořádku. Ale mezi tím, než budete spaseni, buďte zodpovědní sami za sebe a učte své děti, aby byly zodpovědné samy za sebe. Máme se stát rasou vůdců - ne rasou ovcí. Děti se mají naučit všechno, co umíme my, a ještě víc.

Dětem nemá být nic odepřeno, protože jsou dalším stupněm důslednosti. Nemohu uvěřit tomu, co dnes děti ve škole "učí". Neučí je vůbec nic. Nic. Neumějí si samy vyřešit žádný problém. Učí je, co si mají myslet, aby mohly chrlit fakta jako počítač. Neučí je myslet samostatně. Lidi, dlužíme jim, abychom je naučili myslet samostatně. Školy jsou jen chůvy. V andromedánském systému si

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Další díly