ANDĚLÉ A JINÉ BYTOSTI III. - WEBINÁŘ

 Redakce

Redakce

autor

17.06.2022 Oznámení

AKTUÁLNĚ PŘEVEDENO NA WEBINÁŘ - PŘIHLÁŠKY ZDE

Jsou všude mezi námi. Potkáváme je na ulicích, v parcích, v obchodech. Používají lidská těla k tomu, aby mohli zkoumat naší civilizaci. Jsou blíž než si myslíme. Mohou být našimi přáteli, kamarády, nebo dokonce partnery. Odvěká pravidla světa třetí dimenze určují podstatu hry mezi "Světlem a Tmou". Jsou tu tedy tací, kteří lidským bytostem pomáhají, léčí naše těla, jsou zdrojem naší inspirace i tužeb, chrání nás a dokonce se i obětují. Lidské smysly jsou velmi omezené a tudíž nevidí charakter Duše v lidském těle. Jsou tu ovšem ale i tací, kteří tento svět používají za loviště, teritorium zdroje energetické potravy. O kom je řeč? O "Nelidech". Bytostech z jiného světa, které jsou však pevnou součástí každodenní reality našeho světa i naší civilizace.

Na počátku magického roku 2012 přišlo "Studio Esoterních Věd" s naprosto originálním kurzem, který všem zájemcům nabízí praktické zasvěcení do postupů a technik umožňující vědomý kontakt s nelidskými "Bytostmi Světla" za účelem vnitřní komunikace, spolupráce, ale i ochrany před těmi, kteří loví a živí se lidskou životní energií. Pro velký zájem nyní nabízíme třetí část tohoto kurzu. Tento kurz poskytuje také velmi podrobné postupy a návody k tomu, jak rozpoznat "nečlověka" strany "Světla" i "Tmy" včetně apelů jak postupem při setkání s takovou Bytostí. Přesná studijní osnova tohoto kurzu je popsána dále v "podrobných informacích níže".

A otázka závěrem: JE VAŠE VYŠŠÍ "JÁ" SKUTEČNĚ LIDSKÉ POVAHY?  I ODPOVĚĎ NA TUTO OTÁZKU NALEZTE NA TOMTO WEBINÁŘI.

 

CÍLE WEBINÁŘE

1. Poskytnout servis podrobných ukazatelů, znaků a indicií v rovině fyzické, emoční, ale i mentální vztažných k jednoltivým typům nelidských bytostí, tak aby každý student byl schopen vysoce kvalitní a samostatné identifikace

2. Předání celé řady praktických iniciačních postupů prostřednictvím kterých lze žádat všechny čtyři typy bytostí andělských o ochranu, péči, dohled a inspiraci. Podobné postupy a praktiky se týkají možnosti navázat kontakt s mnohými dalšími kreativními a člověku nakloněnými bytostmi (elfové, víly, džinové, hobiti a další - obsah první části).

3. Předání způsobů identifikace a vlastní ochrany před bytostmi nelidského původu nacházející se v  lidském těle, kteří se živí lidskou životní energií a "loví" v teritoriu tzv. "páté oktávy třetí dimenze" našeho světa (vampýři, vlkodlaci, trollové, undiny, glyfové, archontové Tmy).

4. Předání praktických postupů vedoucích k osobní identifikaci svého Vyššího Já v rámci okruhu bytostí nelidského původu, včetně svého poslání v prostředí planety Země.

5.  Analýza zcela nové skupiny bytostí nelidského  původu inkarnovaných do lidských těl v prostředí planety Země

6. Detailní popisy světů (oktávy 3 a 4 oktávy uvnitř třetí dimenze odkud pochází bytosti nelidského původu negativního charakteru)

 

POZNÁMKA:

ZÁJEMCI O PRVNÍ ČÁST TOHOTO SEMINÁŘE SI MOHOU OBJEDNAT SKRIPTA + cca. 15 HODIN AUDIO PŘEDNÁŠKY NA ADRESE: chvatal@matrix-2001.cz

ZÁJEMCI O DRUHOU ČÁST TOHOTO SEMINÁŘE SI MOHOU KOMPLETNÍ MATERIÁL ZAKOUPIT ZDE: https://www.matrix-2001.cz/webinare/andele-a-jine-bytosti-ii-267