Americká rozhlasová stanice CBS odhaluje, že případy prasečí chřipky jsou silně nadhodnoceny

Mercola dr.

Mercola dr.

autor

26.10.2009 Zdraví

Takže jako by skutečně každá osoba, která navštívila před koncem července svého lékaře s chřipkovými příznaky, byla brána jako osoba s H1N1, aniž bylo nutné testování, protože konec konců byla již epidemie.

Je zajímavé poznamenat, že ve stejnou dobu, kdy CDC rozhodlo, že je epidemie, a zároveň oprávnilo neprovádět další testy případů z důvodu stavu epidemie, finské zdravotnické úřady snížily nebezpečí hrozby prasečí chřipky.

Koncem července ministr zdravotnictví a Národního ústavu zdraví ve Finsku odstranili prasečí chřipku ze seznamu nemocí pokládaných za nebezpečné pro veřejnost, protože většina případů se uzdravila bez lékařské či nemocniční péče.

A tak CDC nadále používá strachu, aby motivovala a kontrolovala Američany svými nejhoršími scénáři o prasečí chřipce, avšak neříká nic o zkušenostech z jižní polokoule, kde právě skončila chřipková sezóna a bylo zjištěno, že nebyla tak zlá, jak se očekávalo.CBS News shledavá, že testy na H1N1 jsou „převážně negativní“

Před začátkem zkoumání CBS požádala CDC o výsledky testů dle jednotlivých států, ještě před jejich zastavením. CDC nejprve neodpověděla, takže CBS šla přímo do jednotlivých 50 států a požádala o jejich statistiky ze státních laboratoří, potvrzující H1N1, ještě před zastavením individuálního testování a počítání v červenci.

Co CBS zjistila? Uvádí toto:

„Výsledky odhalují model, který překvapil mnoho profesionálů péče o zdraví, s nimiž jsme konzultovali. Široká většina případů byla negativní na H1N1 i na sezónní chřipku, navzdory faktu, že mnohé státy specifálně testovaly pacienty, o nichž byl velký předpoklad, že mají H1N1, založený na symptomech a rizikových faktorech, jako cesta do Mexika.“

Jak možno vidět z tohoto grafu vytvořeného CBS News, nejen že většina předpokládaných chřipkových onemocnění nebyla H1N1, ale nebyla ani chřipkou, ale pravděpodobněji nějakou formou nachlazení či infekce horních dýchacích cest!


Výsledky testů na H1N1 v různých státech: většinou nejde ani o chřipku.

Kde získává CDC svoje údaje?

Když CBS zjistila, že většina chřipce podobných případů není ani H1N1 ani chřipkou, nabízí se otázka: Proč CDC oznamuje, že většina případů chřipky v USA je H1N1?

Barbara Loe Fisher, zakladatelka Národního informačního očkovacího centra, s níž jsem mluvil ve výše uvedeném interview, byla zástupcem zákazníku v poradním výboru pro vakcíny FDA v roce 2003, a zeptala se předsedy oddělení chřipky CDC, jak mnoho chřipce podobných onemocnění v USA je skutečnou chřipkou.

Odpověď zněla asi 20%, což odpovídá dosti dobře údajům CBS News z ro. 2009.

Podle studie CBS News, když vás zachvátí zimnice, horečka, kašel, rýma, nevolnost a další „chřipkové“ syndromy, nemoc je způsobena chřipkou s pravděpodobností od 3 do 17%! Ostatních 83-97% je způsobeno jinými viry či baktériemi.

Takže si uvědomte, že ne každá nemoc, která se jeví jako chřipka, je skutečně chřipkou. Ve skutečnosti většinou není.

Je zajímavé, že CDC přesto radí těm, kterým bylo řečeno, že měli H1N1 2009 (a tudíž by měli být imunní k tomu, aby ji znovu dostali), aby se nechali očkovat, pokud nedostanou laboratorní potvrzení.

Podává CDC veřejnosti záměrné dezinformace, aby prodala více vakcín?

Konflikty zájmu jsou v očkovací infrastruktuře rozbujelé. Stejní lidé, kteří regulují a propagují vakcíny, také hodnotí jejich bezpečnost.

Například dr. Paul Offit z Dětské nemocnice ve Filadelfii vydělal nejméně 29 miliónů dolarů, ve spojení s prodejem výnosů za Merck Rotateq vakcínu pro nemocnici za 182 miliónů. Také původně byl členem poradního výboru CDC ohledně imunizačních praktik a pomáhal vytvořit trh pro rotavirovou vakcínu.

Tento střet zájmů probíhá už po nějakou dobu.

V srpnu 1999 Výbor pro vládní reformu inicioval šetření o federální vakcinační politice. Během štetření výbor rozsáhle zkontroloval utajené finanční formuláře a příslušné dokumenty a vyslechl klíčové vedoucí pracovníky z FDA (Správa pro výživu a drogy) a z CDC.

Bylo odhaleno, že mnozí jednotlivci z obou poradních výborů mají finanční vazby na farmaceutické společnosti vyrábějící vakcíny. Těmto jednotlivcům byla dokonce zaručena výjimka z práva, která jim umožňovalo plně se účastnit diskusí o licencích vakcín a doporučeních pro děti, navzdory faktu, že federální právo stanoví, že členové poradních výborů se musí vystříhat takovýchto vazeb a zříci se takovýchto diskusí a rozhodnutí.

Dále šetření odhalilo, že pravidla o konfliktu zájmů u FDA a CDC nebyla přísně vyžadována, a že jsou sama slabá. Specifické problémy, které výbor zjistil, byly:

  • * CDC běžně zaručovala výjimky z pravidla o konfliktu zájmů mnoha členům svého poradního výboru.

  • * Tito členové poradního výboru, kteří nesměli hlasovat při určitých doporučeních vzhledem k finančnímu konfliktu zájmu, se směli aktivně účastnit rozhodování výboru a hájit specifické pozice.

  • * Předseda poradního výboru CDC vlastnil 600 akcií v Mercku, farmaceutické společnosti s aktivní vakcinační divizí.

  • * Členové poradního výboru CDC často vypouštěli klíčové detaily z jejich finančních prohlášení, a úředníky CDC nebylo vyžadováno, aby poskytli chybějící informace.


A když FDA a CDC schválily kontroverzní rotavirovou vakcínu v letech 1998 a 1999, zpráva výboru praví:


  • * 3 ze 5 členů poradního výboru FDA, kteří hlasovali pro schválení rotavirové vakcíny v prosinci 1997, měli finanční vazby na farmaceutické společnosti, které vyvíjely různé verze vakcíny.

  • * 4 z 8 členů poradního výboru CDC, kteří hlasovali pro schválení směrnic pro rotavirovou vakcínu v červnu 1998, měli finanční vazby na farmaceutické společnosti, které vyvíjely různé verze vakcíny.


Rotavirová vakcína byla stažena z trhu jeden rok po schválení, poté, co bylo zjištěno, že způsobuje vážná ucpání střev.

Může být dnes CDC ještě důvěryhodné, vzhledem k jejich nečestné historii? Myslíte, že se během jednoho desetiletí tolik změnilo?

Je vakcína proti H1N1 tak bezpečná, jak říká CDC?

Zástupci CDC vřeští, že H1N1 je tak odlišná od sezónní chřipky, která zde obíhala v minulých několika desetiletích, že musí být vyhlášen národní poplach a každý musí být natolik vyděšen, aby se všichni nechali očkovat a zabránili smrtelné pandemii.

A přece je nová vakcína H1N1 bezpečně založena na vakcínách proti těm kmenům chřipky, od nichž je údajně tak odlišná. Na své webové stránky napsali, že „vakcíny proti chřipce H1N12009 mají mít podobné bezpečnostní profily jako vakcíny proti sezónní chřipce ...“.

Jiné nesrovnalosti:

Zatímco symptomy chřipky H1N1 a běžné chřipky jsou skutečně identické, vakcína H1N1 ukazuje znaky skutečně odlišné od běžné injekce proti chřipce.

I když obě jsou vyrobeny s použitím technologie staré 50 let, která obsahuje vstřikování viru do vajec a jeho množení, virus k výrobě vakcíny proti prasečí chřipce roste ve vejcích, jak se zjistilo, mnohem pomaleji než běžný virus chřipky.

A podle zvláštní zprávy CBS americká vláda nyní financuje novější nebývalé technologie, z nichž jedna má urychlit růst viru uvnitř zvířecích buněk, a jiná má umožnit růst chřipkových proteinů uvnitř hmyzích buněk.

Rizika těchto metod a současné rychle vyvinuté vakcíny jsou v tuto dobu naprosto neznámá.

CDC ani výrobci vakcín nemají žádný důvod, aby se starali o bezpečnost.

Můžete si myslet, že CDC a výrobci se musí starat o bezpečnost, protože kdyby vydali nebezpečnou vakcínu a rozšířili ji mezi veřejností, představte si, jaké by se s nimi vedly soudní proces.

To v současné době už neplatí, protože americká vláda zaručila výrobcům vakcíny úplnou legální imunitu před jakýmikoli procesy, které by vyplynuly z nové vakcíny proti prasečí chřipce.

Ve skutečnosti výrobci léků dostali velkou podporu a ochranu a byly jim zaručeny bezprecedentní moci k tomu, aby mohli experimentovat na populaci, tím, že v roce 2006 byl vydán Zákon o veřejné připravenosti v nouzových situacích (PREP Act).

Tento zákon umožňuje tajemníku DHHS (Ministerstvo zdravotnictví) uplatnit téměř naprostou imunitu z odpovědnosti za výrobce vakcín a léků použitých k boji proti vyhlášenému veřejnému stavu zdravotní naléhavosti, a právě tak je kvalifikována „pandemie prasečí chřipky“.

Zákon o připravenosti vám odpírá právo na soudní proces, pokud nemůžete prokázat jasný důkaz úmyslného špatného chování, které vedlo ke smrti nebo vážnému fyzickému zranění. Ale to není všechno. Nejprve musíte požádat a získat povolení k podání žaloby přes tajemníka DHHS.

Nejproblematičtějším aspektem Zákona o připravenosti je, že odstraňuje všechny finanční pohnutky k výrobě bezpečného produktu.

Ve skutečnosti mají výrobci vakcíny teď negativní pohnutky k provádění bezpečnostních testů, protože kdyby si byli vědomi problémů, mohli by teoreticky být bráni k zodpovědnosti pro úmyslné špatné chování!

Zdá se to nepředstavitelné, ale vy a vaše děti jste nyní na seznamu neplacených pokusných lidských subjektů pro experimentální rychlovyrobené vakcíny, jako je ta proti prasečí chřipce.I kdyby byly účinné nebo bezpečné, většina z nich přijde příliš pozdě

Nedávný národní průzkum ukázal, že v mnoha komunitách je 30 – 50% lidí, kteří nemají v úmyslu nechat se očkovat ... ale je stále hodně těch, kteří jsou ochotni stát ve frontě.

Pokud jste se ještě nerozhodli a máte otázky, vyrobili jsme několik plakátů s fakty, které můžete vytisknou a vyvěsit všude ve vaší obci, místních obchodech, úřadech a školách.

Můžete také navštívit speciální oddělení mých webových stránek, které vás bude informovat o všech varováních ohledně H1N1. Je to výborný pramen, jak zůstat stále informován o veškerém novém vývoji.

Ale chtěl jsem se s vámi podělit ještě o jeden detail, a to je studie vydaná vědci z Purdue University a publikovaná v časopise Eurosurveillance.

Vědci zjistili, že v tomto stavu budou mít jakékoli vakcinace podávané kdykoli v USA malý účinek na počet infekcí. Tito vědci říkají:

„Model předpovídá, že dojde k významné vlně onemocnění na podzim, kdy bude nakaženo 63% populace, a tato vlna vyvrcholí tak brzo, že kampaň plánovaná CDC pravděpodobně nebude mít výrazný efekt na celkový počet nakažených lidí pandemickým virem H1N1.“

Jinými slovy, infekce má vrcholit koncem října (to jest nyní), a do konce roku se odhaduje, že 63% americké populace bude mít za sebou infekci prasečí chřipky.

Co to znamená? Koncem roku většina americké populace pravděpodobně již nabude přirozené imunity.

Přirozená imunita je to, co získáte, když se uzdravíte z chřipky. Přirozená imunita je to, co chrání starší Američany, kteří se uzdravili z vystavení kmenům chřipky H1N1 v minulosti a dnes jsou proto méně náchylní.

Nová zjištění, zdvojující zjištění CBS News, že případy prasečí chřipky jsou silně nadhodnoceny ... a fakt, že vakcíny stejně neposkytují dlouhodobou imunitu ... a pochybné motivy stojící za masívní vakcinační kampaní CDC ... vrhají zcela nový úhel pohledu na „epidemii“ prasečí chřipky, nemyslíte?

Pokud se vás prasečí chřipka ještě týká, měli byste vědet, že je relativně snadné zlepšit svou imunitní reakci pro boj s infekcí. Když 99,99% lidí nemají žádné vážné komplikace s H1N1, zdálo by se dokonale racionální uvěřit, že malé změny v životním stylu mohou mít dramatické efekty na boj s touto infekcí, a žádné z nich neobsahují potenciálně nebezpečné a nevyzkoušené vakcinační zásahy.Jednoduchá opatření, která vám pomohou v boji s nemocí


  • * Vitamín D, o němž bylo dobře prokázáno, že zvyšuje produkci téměř 200 antimikrobiálních peptidů bojujících proti infekci

  • * Vyřaďte ze své stravy cukr, protože zhoršuje vaši imunitní reakci.

  • * Hodně odpočívejte.

  • * Vhodně cvičte.

Můžete také pomoci změnit své právo na svobodné rozhodnutí o výběru vakcinace podporou Národního vakcinačního informačního centra.

Tuto organizaci jsem založil – je to takový americký hlídací pes ohledně bezpečnosti vakcín – je to jedna z mých oblíbených charitativních činností, a nabádám vás, abyste se stali jejími podporujícími členy a pomohli této organizaci chránit své právo na informovaný souhlas a zdraví svých dětí.

-pokračování-

Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.

Další díly