AMERICKÁ ARMÁDA V AFGHÁNISTÁNU OBJEVILA SKRYTÉ ZAŘÍZENÍ TYPU VIMANA - TENTO PŘÍBĚH MÁ VŠAK DALEKO PESTŘEJŠÍ POZADÍ

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

05.02.2020 Exkluzivně

Před několika dny, konkrétně 27. ledna 2020 ve 12:27 GMT zaznamenal čerstvě vypuštěný ruský špionážní satelit (https://www.space.com/russia-secret-military-satellite-launch-success-november-2019.html) zaznamenal pozoruhodný událost. Zařízení umístěné na oběžné dráze zaregistrovalo neznámý objekt podobný charakteristickému designu historické „Vimany“ (https://www.gaia.com/article/do-hindu-texts-describing-the-flying-vimanas-also-detail-a-nuclear-war) . Bylo zjištěno, že objekt startoval v oblasti „Tibetské náhorní plošiny“ v Himalájích, přičemž krátce po vzletu počal prudce akcelerovat na rychlost odpovídající 10 Mach (necelých 12 000 km/hod). Těleso obletělo polovinu planety a poté se ponořilo pod mořskou hladinu v teritoriu Irského moře nedaleko pobřeží Velké Británie (evidentně směřovalo k blíže neurčenému podmořskému cíli).

V tomto ohledu je třeba upozornit na událost z listopadu 2018, kdy několik pilotů nadzvukových letounů anglickéRAF“ registrovalo pohyb hned několika neidentifikovaných objektů (čili UFO) právě nad Irským mořem (https://www.standard.co.uk/news/world/pilots-report-sightings-of-supersonic-ufos-over-the-irish-sea-a3989101.html). Tato okolnost také souvisí s tím, že celá řada oborníků je již nějakou dobu přesvědčena o tom, že v lokalitě Irského moře nedaleko pobřeží Severního Wallesu se s největší pravděpodobností nachází utajená „mimozemská základna“ (https://www.dailypost.co.uk/news/north-wales-news/ufo-investigators-bizarre-belief-secret-15583591).

Objekt zachyycený posádkou USS Nimitz. Později bylo zjištěnno, že jde o utajený
prototyp vyvinutý americkou armádou.

V souvislosti s výše uvedenými skutečnostmi by nás neměla překvapit poslední událost ke které došlo nad Afghánistánem, tuším, že 27. ledna letošního roku ve 13:10 GMT v souvislosti se zřícením amerického vojenského letounu E-11A Battlefield Airbone Control Node (údajně pouze čtyři kusy ve výzbroji armády USA) (https://www.thedrive.com/the-war-zone/31969/highly-specialized-air-force-e-1

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.