AKTUÁLNÍ VĚDECKÉ DŮKAZY PROKAZUJÍ, ŽE "MODERNÍ" TYP ČLOVĚKA ŽIL V EVROPĚ JIŽ PŘED 210 000 LETY A JEHO PŮVOD NELEŽÍ V AFRICE, NÝBRŽ NA ZANIKLÉM KONTINENTU LEMURIE (2)

Pak tu máme další anomálii, kterou bychom rozhodně neměli přehlížet. Ta spočívá v tom, že již před nějakými 65 00075 000 lety měl tehdejší předek současného člověka k dispozici takové prostředky pomoci kterých byl schopen vcelku bez větších potíží dosáhnout „jižního kontinentu“ – Austrálie. Zároveň to však vypadá tak, že oni sami si nebyli schopni postavit kánoe, lodě, nebo specificky plachetnice, prostřednictvím kterých mohli dosáhnout výše uvedeného kontinentu, kde po mnoho tisíc let žili v naprosté izolaci v Austrálii.

Pokud by takové prostředky měli přímo kontinuálně k dispozici určitě by ke smíchání populace došlo před velmi, velmi dlouhou dobou, ale to se nikdy nestalo. Nejstarší konzervovaná kánoe, která byla nalezena, má stáří pouhých 10 000 let. Tato „Pesse kánoe“ je v současné době uložena v „Drents Museum“Holandsku (https://en.wikipedia.org/wiki/Pesse_canoe). Na délku měří 3 metry a je 44 cm široká. Je zřejmé, že taková kánoe byla vyrobena prostřednictvím velmi primitivních kamenných nástrojů, které rozhodně nebyly sto překonat oceán.

Taková plavba, jak všichni velmi dobře víme, vyžaduje navigační nástroje, zásoby pitné vody, potravin. Velmi důležité jsou samozřejmě plachty k udržení kurzu. Mimoto taková plavba by trvala mnoho týdnů, nebo dokonce i měsíců. A to skutečně s přihlédnutím k charakteru výše uvedeného typu lodice prostě nepřichází do úvahy. Vzhledem k stávajícím okolnostem, se stále více vědců nového paradigmatu domnívá, že nastal čas k revizi známého evolučního „Stromu života“, jenž je naroubován na stále více skomírající „Darwinovu evoluční teorii“ (https://evolutionnews.org/2019/05/paleontologist-gunter-bechly-no-well-established-tree-of-fossil-humans/).

Zatím to vypadá tak, že všechny tyto různé původní lidské a „před-lidské“ druhy jejichž genové stopy nacházíme v současné době v různých částech našeho světa, nemájí společný původ, ale že se jedná o hybridní formy, které vznikly z genů nám zcela neznámých. A kdoví, možná jsou i mi

Připojte se mezi
předplatitele a čtěte dál

Celý článek je dostupný pro předplatitele magazínu Matrix 2001. Podpořte tento projekt, připojte se mezi nás a získejte přístup k více než 800 hodinám videa a 11.000 článků. Více informací o registraci a předplatném získáte po kliknutí zde.

Další díly