AKTUALIZACE: PREZENTACE TECHNOLOGIÍ "MAGRAV" OD "KESHE FOUNDATION" V ITÁLII A TISKOVÁ KONFERENCE

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

30.11.2012 Exkluzivně

Tisková konference

Dne 17. listopadu 2012 proběhla po první prezentaci technologí “MAGRAVS” “Keshe Foundation” v Itálii tisková konference za velkého zájmu různých italských médií. Během této konference se dr. Keshe snažil odpovědět na množství zvídavých otázek ze strany novinářů.

Z této konference vzniklo video, které má naše redakce k dispozici a které se v současné době titulkuje, tak aby ještě o tomto víkendu, nejpozději však v pondělí byl tento hodinový dokument k dispozici i našim čtenářům. I z videa je na první pohled zřejmé, že v Itálii došlo k velmi vřelému přijetí dr. Keshe a zástupců jeho “Keshe Foundation”.

Informovaná společnost v Itálii vnímá aktivity “Keshe Foundation” a uvolnění technologie “MAGRAV” italskému lidu jako zcela ojedinělou a vysoce významnou příležitost, která již v blízké budoucnosti může mnohé změnit. A jak dr. Keshe v jedné části rozhovoru poukázal, je to všechno především hra s diplomatickými přístupy, se strategií, která vyžaduje čas a vzájemné porozumění.

Spolupráce s vládami, které jsou ochotny se otevřít technologické renovaci ve velkém měřítku, musí být postavena na vzájemně pozitivním přístupu a společném cíli s uvědomněním si jedinečných a revolučních vlastností technologie “MAGRAV”. Takovou spolupráci je potřeba podporovat a chránit, tak aby mohla růst a nést ovoce pro dobro celého lidstva.

Sám dr. Keshe byl velmi potěšen přístupem organizačního výboru celé akce ze strany společnosti “Talenti del Nuovo”. Sami novináři naopak ve svém vyjádření cítili ze strany dr. Keshe a jeho Nadace ochotu přispět svými objevy a poznatky k epochálnímu skoku lidské civilizace směrem dopředu. Přitom nejde pouze o onen hmotný technologický potenciál, ale i duševní a duchovní hodnoty, které by měly jít s technologickým pokrokem ruku v ruce.

Jeho tvrzení, že kombinace vynálezavosti a absolutního odhodlání spolupracovat se všemi vládami světa může být předzvěstí něčeho, co se doposud nepodařilo nikomu v politické oblasti, může být předzvěstí intelektuálního, ale i duchovního sjdnocení lidstva rozpuštejícího rozdíly a konflikty mezi národy pod světlem nové společné vize.

Vážení přátelé, během tohoto víkendu, nejpozději v pondělí vám zprostředkujeme dokumentární záznam této veskrze ojedinělé první tiskové konference na půdě Itálie. V pondělí v 9.30 hodin bude naše redakce realizovat druhý rozhovor s dr. Keshe, který vám po technickém zpracování pochopitelně poskytneme také ke shlédnutí. Zůstaňte proto ve spojení a očekávejte další aktualizace.


Poznámka: Tento materiál lze volně šířit. Prosíme však vždy o uvedení zdroje matrix-2001.cz. Děkujeme Vám za to.

Diskuze není aktivní, nelze do ní vkládat příspěvky.