AKTUALITY S MATRIXEM: "PROJEKT ODHALENÍ" - WERNHER VON BRAUN UKÁZAL URIMU GELLEROVI MRTVOLY MIMOZEMSKÝCH BYTOSTÍ NA ZÁKLADNĚ "NASA"

Chvátal Jaroslav

Chvátal Jaroslav

autor

09.09.2023 Aktuality

Nejstarší civilní organizace pro výzkum UFO na světě, MUFON, uspořádala koncem srpna 2023 své každoroční mezinárodní sympozium. Tentokrát ve městě Convington v Kentucky v USA. Organizátoři oznámili, že cílem letošní konference je vyřešit záhadu neidentifikovaných létajících objektů. Ani civilním výzkumníkům UFO není známo, zda jsou létající talíře přátelské, nebo nepřátelské povahy. Dosud se nepodařilo zjistit, kdo se v těchto létajících objektech nachází, jaký je důvod jejich přítomnosti a co od nás chtějí.

Na webových stránkách MUFON se píše:

"Jsou s námi po celou zaznamenanou historii, ale my je neznáme. Zasahovali do dávných bitev a monitorují naše moderní válečné lodě. Jejich technologie dokáže vyřadit naše jaderné zbraně a předstihnout naše nejrychlejší letadla. Údajně zabíjeli i léčili. Unášejí nás jen proto, aby nás osvobodili. Jsou E.T. cestovatelé časem? Interdimenzionální? Nebo něco jiného? A co je nejdůležitější, co chtějí?"

Organizace MUFON byla založena v roce 1969 a její členové od té doby zkoumají případy UFO po celém světě ve snaze odhalit skutečnou podstatu tohoto fenoménu. Organizace doufá, že se jí prostřednictvím vědeckých objevů podaří lépe informovat společnost o účincích tohoto jevu. V rámci toho by mělo dojít ke spolupráci s "Národním archivem USA", aby mohly být zveřejněny nové dokumenty, které jsou v současné době stále pod zámkem. Po vyslechnutí vojenských whistleblowerů, jako je David Grusch, který pod přísahou vypověděl, že tajné programy na vyzvedávání UFO existovaly po celá desetiletí, dosáhl zájem veřejnosti o tento fenomén nových rozměrů, když se začalo hovořit o vyzvedávání pozůstatků nelidských bytostí z takových vraků. Přestože dosud nebylo zveřejněno žádné definitivní potvrzení, lze předpokládat, že toto prohlášení představuje první krok k informování světové populace o návštěvách mimozemských nebo nelidských inteligencí.

V listopadu 2023 se má konat další velká konference na téma UFO. Pořádá ji nadace "Sol Foundation" a

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.