AKTIVITY KVANTOVÉHO PREDÁTORA "HOMO DRACONIS" (9)

Pyramidový komplex Asmyan u Deer Lake ve státě Washington (48.0923° s. š., 117.5871563° z. d., níže) se nachází 6,720 km od Velké pyramidy v Gíze v Egyptě. Tento rezonanční interval vzdáleností zahrnuje přesně 27,00 % středního obvodu Země.. Kromě tohoto pozoruhodného geometrického vztahu odpovídá přesná geopozice tohoto starověkého atlantského podzemního chrámového města na 48° severní šířky stejnému uzlovému vzorci globálního rozmístění pozorovanému u všech pyramidových a megalitických chrámových míst po celém světě.

Geotermální studie založené na infračervených družicových datech prováděly také americké vládní agentury, což umožnilo identifikaci geopolymerních horninových masivů z kosmického prostoru. Výrazně zvýšený obsah kovů v umělých polovodičových pyramidových kamenech ukládá energii mnohem účinněji než přírodní kámen – přesně podle návrhu – a zanechává výraznou tepelnou stopu po celou dobu nočních hodin, kdy přírodní hory chladnou. Vysoce intenzivní EM záblesky a další vzdušné jevy spojené s utajovanou aktivitou únosů UFO nad oblastí Silver Valley v Idahu mohou být skutečně zaznamenány na všech infračervených kamerách, které tam město Osburn nainstalovalo k pozorování – pokud by se někdy rozhodlo podniknout příslušné kroky k uznání souvislosti UFO s těmito opakujícími se případy únosů a vražd v jejich obci.

Kvantové mapování vírového pole uzlů rezonance infrazvukových stojatých vln soustředěných Velkou pyramidou odhaluje nelineární vzorec rozložení atlantských pyramidových komplexů na západě USA. Kvantoví predátoři z konsorcia Baal ET operují skrytě v celé této oblasti a sídlí pod zemí již tisíce let. Existenci dalšího starobylého atlantského chrámového místa právě odhalil případ únosu Barryho Tragena u jezera Kintla v Montaně, který se ztratil v červenci 2020. Barrymu bylo 68 let, pocházel z Columbia Falls v Montaně a 22. července... přijel autem... k jezeru Kintla uvnitř národního parku Glacier. Zaparkoval auto a odjel do lesa... Žádné novinářsk

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.