Když mi bylo osm let, měl jsem opravdu špatný den. Můj otec, který jen zřídka používal sílu, aby mě potrestal, mě uhodil za něco, co jsem neudělal. Tak jsem utekl z domu. Dostal jsem se blok daleko, na zastávku školního autobusu, kde rváč z našeho sousedství mlátil mého kamaráda, vědeckého šampiona New Jersey. Když jsem zasáhl, abych svého kamaráda chránil, surovec pohrozil, že mě zmlátí taky. Ten den jsem si uvědomil, že dospělí jsou šílení, a děti jsou šílené taky!

Má příští myšlenka se stala mým životním posláním. I kdyby to měla být poslední věc, kterou kdy udělám, tak přijdu na to, co nutí lidi chovat se jako blázni a jak každého z tohoto šílenství vyléčit. Můj obecný recept byl publikován začátkem 80. let v "American Journal of School Health" pod názvem "The Self-Care Motivation ModelTM for Healthy Human Development".

V tomto materiálu se seznámíte s původem božského objevu "528". Zamyslíte se nad nevědomostí, povýšeností, geopolitikou a ekonomikou, které tyto osvobozující znalosti po tisíciletí potlačovaly. Dozvíte se, proč je pro vás aplikování této jednoduché pravdy o číslech – trojkách, šestkách, devítkách a osmičkách – silně poučné a léčivé a proč tato odhalení rychle přetvářejí naši planetu.

 

Doktor Puleo, Ježíš a "528"

Zatímco já se v roce 1998 modlil za „Achillovu patu Iluminátů“, doktor Joseph Puleo, oddaný katolík a přírodní léčitel, se současně modlil, aby se se mnou setkal. Aniž by to tušil, posloužil mi ke splnění mé modlitby. Když žil Joeyseverním Idahu, slyšel mě v rádiu v nočním vysílání, jak odhaluji Ilumináty a vysvětluji, jak a proč jejich vojensko-zdravotnicko-petrochemicko-farmaceutický kartel vytvořil HIV/AIDS a smrtící vakcíny. Modlil se k Ježíši, abych přišel do jeho domu.

O tři měsíce později, prostřednictvím řady božích „náhod“, jsem klepal na Joeyho dveře, abych zašel na večeři.

Doktor Puleo, který zemřel v roce 2008, měl talent na dešifrování kódů v Bibli. Nikdy mi neřekl, jestli rozvinul své dekódovací schopnosti v

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.

Diskuze byla uzamčena, již do ní není možné vkládat příspěvky.

Další díly