11.11.-13.11. 2022: VELETOV U KOLINA - " REDIRE MODO III." ((CESTA NÁVRATU)

 Redakce

Redakce

autor

04.11.2022 Oznámení

Vážení přátelé, vzhledem k velmi pozitivnímu ohlasu z řad studentů, kteří zúčastnili semináře "REDIRE MODO - CESTA NÁVRATU I. a II.", přičemž každý seminář obsahoval celkem 10 - 15 velmi zajímavých a v každodenním životě dobře použitelných jednoduchých technik, jež jsou součástí starobylého "Učení Ulema", jsme velmi rádi, že vám nyní můžeme nabídnout již třetí pokračování tohoto vysoce praktického kurzu. V této třetí části se vám dostane do rukou dalších 10 zcela nových metod, které svým obsahem a možnosti využití navazují na první a druhý stupeň.

Tento seminář je určen i pro zcela nové studenty, kteří si mohou zakoupit  studijní skripta a zvukové nahrávky ze seminářů "REDIRE MODO I. a II." (mail: chvatal@matrix-2001.cz)

Autorem těchto technik jsou ELOHIMOVÉ. Jejich potenciál je velmi dobře znám účastníkům pravidelných konferencí, které předkládají aktuální informace a aktivitách těchto bytostí spojených s plánovanou návštěvou naší planety. Anunnaki Elohim bytosti jsou humanoidního charakteru stejně jako člověk a stejně jako lidská bytost patří mezi tzv. "andělské formy inteligence", které před mnoha miliardami let přišly do této galaxie ze sousední galaxie v Andromédě. Legenda o "padlích andělích" je legenda o andělských bytostech z Andromedy, které se vydaly za svým posláním (posel - angelos - anděl) do této galaxie a zde zabloudily v nízkých vibracích a ztratily cestu k návratu domů. Bytosti Elohim nalezly způsob jak aktivovat unikátní formu duchovního vědomí a spící andělské síly v lidském těle a vědomí. Své pozorzuhodné poznatky a zkušenosti včlenili do starobylého posvátného učení, které se nazývá "ULEMA". Soubor praktických dovedností, který je prostřednictvím tohoto semináře předkládán zájemcům, byl strážci tohoto učení (národ Ulema žijící na Arabském poloostrově) před nějakou dobou uvolněn.

 

OBSAH SEMINÁŘE

1) Úvodní seznámení se s podstatou a hodnotou iniciačního kurzu "REDIRE MODO III.".

2) Vysvětlení a prezentace kompletního příběhu o síle "ANIMUS" (

Zaregistrujte se a čtěte dál,
získáte 8 dní předplatného
na zkoušku zdarma

Najděte svou cestu k transformaci s naší rozsáhlou nabídkou videí a článků, které rozšíří vaše obzory.