(10. - 12. 1. 2020) "PÁN ČASU" - AKTIVNÍ PRÁCE SE SÍLOU ČASU

 Redakce

Redakce

autor

07.01.2020 Oznámení

„Naše schopnost, do jaké míry jsme schopni ovládnout potenciál jedné z nejzáhadnějších sil reality, ve které v průběhu našeho fyzického života existuje zcela rozhodným způsobem ovlivňuje schopnost aktivního každodenního využívání širokého spektra různých druhů energií, a to v maximálně možném efektivním režimu. Z tohoto bodu kvality naší existence se pak přímo odrážíme k reálné úrovni své vlastní kreativity, životní úspěšnosti a nastavení svého každodenního života.

Ti, co mne znají, vědí, že se mi vcelku dobře zvládá realizovat obrovské množství různých aktivit za konkrétní jednotku času. Daří se mi to proto, neboť mne kdysi dávno mí mentoři zasvětili do tajemství velmi mocné síly, síly, která nás doprovází od první minuty našeho života – ČASU. Rozhodl jsem se své vědomosti a znalosti předat dalším, kteří se cítí být tímto tématem osloveni a kteří chtějí ve svém životě uskutečnit důležité pozitivní změny“, říká autor tohoto projektu – Jaroslav Chvátal.

 

ZÁKLADNÍ INFORMACE OBSAHU SEMINÁŘE

V průběhu tohoto víkendového semináře bude mít každý student pod vedením lektora možnost pracovat na své individuální struktuře životního stylu, tak s praktickou možností praktickým způsobem aplikovat aktuálně získané vědomosti a dovednosti na níže uvedená témata s cílem zlepšit efektivitu užití různých forem energie se zlepšeným kreativním výkonem (jednoduše řečeno – za méně času mnohem větší kreativní výkon). Níže jsou uvedeny základní témata:

1. Individuální analýza stávajícího charakteru životní stylu

2. Identifikace slabin a nevyužitého energetického potenciálu

3. Co je ČAS (prezentace oficiálně nezveřejněných informací)

4. ČAS versus vitální bazální status životní vitální energie

5. ČAS versus výdej a příjem kreativní energie

6. ČAS a vědomá dilatace časových membrán v bdělém stavu

7. Způsoby užití psychické a mentální energie za účelem ovládání individuální životní matrice

 

DETAILNÍ INFORMACE ORGANIZAČNÍHO CHARAKTERU - ZDE