"PARALAXA" - MAGAZÍN AKTUALIT Z ALTERNATIVNÍHO PROSTŘEDÍ NAŠEHO SVĚTA - 17

Jaroslav Chvátal

Jaroslav Chvátal

přednášející

Paralaxa

Po delší přestávce, která byla vyplněná víkendovou "Konferencí Anunnaki - Blue Avian" a seminářem "Gnostické školy nového Milénia", přicházíme s další aktuální sérii novinek z alternativního prostředí našeho světa a to prostřednictvím pravidelného pořadu "Paralaxa". S koncem roku narůstá i dynamika důležitých událostí, se kterými chceme detalně seznámit naše posluchače. Níže je uvedena obsahová struktura připravované aktuální epizody pořadu. Snažíme se o pokud možno pestrý výběr, tak abychom pokryly zájem, co nejširšího našich posluchačů.

"RADA DEVÍTI", TAJEMSTVÍ RODDENBERRYHO A VSTUP DO ÉRY "STAR TREK" CIVILIZACE" - Sdělíme jaké tajemství spojuje tvůrce legendárního seriálu "Star Trek" s kosmickým uskupením "Rady Devíti" a transformací naší civilizace do kvality tzv. "Star trekovského typu"

UTAJENÁ PODZEMNÍ VÁLKA VSTUPUJE DO FINÁLNÍ FÁZE - Detailně vás seznámíme s posledními událostmi utajené podzemní války, která probíhá mezi "Planetární Aliancí" a "Globálně-mocenským systémem". (Během posledních 14-ti dnů se toho stalo velmi mnoho)

SDĚLENÍ TERMÍNU DRUHÉHO GLOBÁLNÍHO ZKUŠEBNÍHO "VYSÍLÁNÍ" + DŮLEŽITÉ ORGANIZAČNÍ INFORMACE - V dohledné době proběhne v pořadí DRUHÉ přípravné testovací vysílání mezi zástupci "Galaktické Federace" a lidskou civilizací. Sdělíme termín a další důležité detaily umožňující náležitou přípravu

UTAJENÁ PODMOŘSKÁ MIMOZEMSKÁ ZÁKLADNA U KALIFORNSKÉHO POBŘEŽÍ - Interaktivně vám milí přátelé ukážeme chrakter gigantické podmořské mimozemské základny nacházející se nedaleko břehů Kalifornie + další informace týkající se její specifikace včetně aktualizovaných GPS.

 

SHRNUTÍ:

"RADA DEVITI" A RODDENBERRY - POZORUHODNÉ SPOJENÍ NA JEHOŽ KONCE JE TRANSFORMACE LIDSKÉ CIVILIZACE

POSLEDNÍ FÁZE DLOUHÉHO UTAJENÉHO KONFLIKTU JE NA OBZORU

TERMÍN DRUHÉHO "TESTOVACÍHO VYSÍLÁNÍ", JEŽ BUDE ZAMĚŘENO NA NOVÉ FAKTORY

ODTAJNĚNÉ INFORMACE TÝKAJÍCÍ SE MIMOZEMSKÉ PODMOŘSKÉ ZÁKLADNY

Nenechte si ujít informace, které hýbají světem. Buďte v obraze, buďte připraveni.

 

Redakce: S. E. V.
Dotazy a technické zabezpečení:
Jan Kopřiva: webinare@matrix-2001.cz

Objednávka záznamu webináře