"PARALAXA" - MAGAZÍN AKTUALIT Z ALTERNATIVNÍHO PROSTŘEDÍ NAŠEHO SVĚTA - 15

Jaroslav Chvátal

Jaroslav Chvátal

přednášející

Paralaxa

Máme konec září. Jsme opět připraveni Vám poskytnout další aktuální sérii novinek z alternativního prostředí našeho světa a to prostřednictvím pravidelného pořadu "Paralaxa". Události akcelerují a nabývají velmi zajímavých rozměrů. Níže je uvedena obsahová struktura připravované aktuální epizody pořadu. Snažíme se o pokud možno pestrý výběr, tak abychom pokryly zájem, co nejširšího našich posluchačů.

SLUNEČNÍ SOUSTAVA + PLANETA ZEMĚ: Čeká nás třetí část aktualizovaných informací týkajících se bezprecedentních událostí uvnitř naší sluneční soustavy za posledních 30 dní. Tyto aktivity se přímo dotýkají naší lidské civilizace.

JUPITER: Před nedávnem mainstream a další sdělovací prostředky, žebyl v blízkosti planety Jupiter zaznamenán vysoce intenzivní záblesk bílého světla. Poté se začalo spekulovat nad tím, že se s touto obří planetou srazilo jiné malé přirozené kosmické těleso. My však víme k čemu došlo. Budeme vás informovat a překvapí vás k čemu ve skutečnosti došlo.

BÝVALÝ SOVĚTSKÝ SVAZ, TAJNÉ KOSMICKÉ PROGRAMY A UTAJENÁ SPOLUPRÁCE S MIMOZEMSKOU INTELIGENCÍ: Úvodní informace k doposud utajovaným materiálům z archivů KGB týkající se spolupráce bývalé vedení Sovětského svazu s mimozemskou inteligencí.

CO SE STANE 17. 10. 2021 v 19.00 hodin "UTC"?: V tomto čase by mělo dojít k události o které byste měli vědět. Můžete se stát její aktivní součástí. Chcete vědět čemu bude lidská civilizace vystavena?

 

SHRNUTÍ:  

  • PRÁVĚ V TĚCHTO DNECH UPÍRÁ MNOŽSTVÍ ROZVINUTÝCH MIMOZEMSKÝCH CIVILIZACÍ ZRAKY K NAŠÍ SLUNEČNÍ SOUSTAVĚ. CO SE DĚJE? TŘETÍ ČÁST ČÁST PREZENTACE.

  • V TĚSNÉ BLÍZKOSTI JUPITERA DOŠLO K BEZPRECEDENTNÍ UDÁLOSTI SOUVISEJÍCÍ S JEDNÁNÍM MEZI GALAKTICKOU FEDERACÍ A POZEMSKOU ALIANCÍ

  • RUSOVÉ ODHALUJÍ KOŘENY SVÉHO VLASTNÍHO ZAPOJENÍ DO "TAJNÝCH KOSMICKÝCH PROGRAMŮ"

  • NAŠE POZORNOST BY SE ROZHODNĚ MĚLA UPÍRAT K 17. 10. 2021

Nenechte si ujít informace, které hýbají světem. Buďte v obraze, buďte připraveni

 

Redakce: Matrix-2001/TV Gaia
Dotazy a technické zabezpečení:
Jan Kopřiva: webinare@matrix-2001.cz

Objednávka záznamu webináře