Vodnář   24.1.2018   Milena

Zakázané ovoce halucinogenních drog s Dennisem McKennou

Zakázané ovoce halucinogenních drog s Dennisem McKennou

Seriál Buzzsaw
série: 2, epizoda: 9
délka: 33:03

hlasovalo: 6, hodnocení: 4,0

Někteří lidé mohou trávit roky meditacemi a různými duchovními praktikami v naději dosažení autentického mystického zážitku. Někdy skončí s pocitem bezvýslednosti a frustrace. Dennis McKenna, bratr Terence McKenny, povídá o zakázaném ovoci, které spolehlivě dokáže navodit mystický zážitek – psychedelické látky použité v duchovním prostředí. Zatímco tohle není odpověď pro všechny, co hledají spojení s božstvím, stalo se to důležitou cestou pro ostatní. Určité lékařské studie objevují psychologické výhody bezpečného a kontrolovaného požívání určitých psychoaktivních látek.

Upozornění uvádí: Join Sean Stone
žánr: Rozhovor
kategorie: Osobní růst
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics