Vodnář   24.1.2018   Milena

Všezahrnující rakovinová terapie s Jamesem Forsythem

Všezahrnující rakovinová terapie s Jamesem Forsythem

Seriál Vzorec zdraví
série: 1, epizoda: 18
délka: 1:00:39

hlasovalo: 1, hodnocení: 5,0

Je možné se vyléčit z rakoviny? Integrativní onkolog Dr. James Forsythe vysvětluje, jak používá tradiční a alternativní terapie v boji proti chorobám. Dr. James Forsythe je americký autor, lékař a integrativní onkolog specializující se na používání lidského růstového hormonu v boji se symptomy stárnutí. Je bývalým docentem medicíny z University of Nevada. Založil kliniku Century Wellnes ve městě Reno v Nevadě.

Upozornění uvádí: Regina Meredith
žánr: Rozhovor
kategorie: Alternativní zdraví
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics