Kozoroh   20.1.2018   Ilona

Vnitřní Země v krizi

Vnitřní Země v krizi

Seriál Odhalený vesmír
série: 9, epizoda: 3
délka: 34:20

hlasovalo: 42, hodnocení: 5,0

V přípravě na nadcházejízí solární záblesk frakce vnitřního světa odložily své vzájemné rozdíly, aby vybudovaly superměsto uvnitř dočasné bubliny zkonstruované mimo běžný prostoročas. Corey Goode byl přítomen u finálních jednání o tom, jak své technologie propojí, aby zachránili své civilizace. Corey nám mezitím předává nové informace o stavu svého bezpečí, jak jeho pokračující odhalování přitahuje nechtěnou pozornost od zlých sil uvnitř a mimo tajných kosmických programů.

Upozornění uvádí: David Wilcock
žánr: Rozhovor
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 2

Agharťané zdrhají před zábleskem?

Středa 27.12.2017, 14:18:58, vložil/a: Linea

Jsem blázen nebo to vidí ještě někdo stejně? Civilizace vnitřní Země očekávají solární záblesk takové intenzity, že se před ním necítí bezpečně ani zavrtaní v Zemi. Zachraňují svou civilizaci útěkem mimo časoprostor! A dokonce si pozvali svědka, abychom se my na povrchu dověděli, jak moc to berou vážně. Co tedy asi čeká obyvatele povrchu planety? To nebudou jen blackouty a zničené sítě a technologie, že?

Re: Agharťané zdrhají před zábleskem?

Středa 27.12.2017, 15:01:30, vložil/a: Waldmannova

Vidím to stejně, bohužel.

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics