Vodnář   24.1.2018   Milena

Vesmír podle Haltona Arpa

Vesmír podle Haltona Arpa

Seriál Učení moudrosti s Davidem Wilcockem
série: 7, epizoda: 22
délka: 29:04

hlasovalo: 11, hodnocení: 4,5

David Wilcock nás bere hlouběji do vesmíru podle Haltona Arpa. Mezi nekonvenčními modely Arpa je jeho hlavní model ustáleného stavu vesmíru, což znamená, že k žádnému velkému třesku nedošlo. Jakmile tu představu přijmeme, teoretické konstrukty kvazarů, gama pulzarů a gravitačního čočkování získá potřebnou předělávku. Při srovnávání standardního modelu kosmologie se Arpovými modely získáme vhled do mysli Haltona Arpa, který možná změní pohled na fungování kosmu.

Upozornění uvádí: David Wilcock
žánr: Přednáška
kategorie: Metafyzika
jazyk: angličtina
titulky: čeština



Diskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics