Vodnář   20.2.2018   Oldřich

UFO: Prolomení mainstreamové iluze s Richardem Dolanem

UFO: Prolomení mainstreamové iluze s Richardem Dolanem

Seriál Odhalení
série: 3, epizoda: 7
délka: 44:05

hlasovalo: 12, hodnocení: 4,7

Richard Dolan vysvětluje zvrácenost naší reality, kde nás mainstreamová média krmí iluzí světa. V hojnosti mezitím dochází k pozorování UFO a neobyčejné události se dějí po celém světě. Mnoho lidí věří jen tomu, co je jim řečeno, nemají své vlastní zkušenosti. Vysvětluje, že nehledě na populaci nastane moment odhalení, kdy dojde k události, která změní naši politickou a společenskou strukturu. Poté již realita našeho světa nebude nadále popírána.

Upozornění uvádí: David Wilcock
žánr: Rozhovor
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 0

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics