Vodnář   23.1.2018   Zdeněk

Technologie rychlejší než světlo s Markem McCandlishem

Technologie rychlejší než světlo s Markem McCandlishem

Seriál Odhalený vesmír
série: 7, epizoda: 20
délka: 33:26

hlasovalo: 27, hodnocení: 5,0

Mark McCandlish podrobněji vysvětluje strukturu a pohonné systémy plavidel používané v tajných kosmických programech. Corey Goode potvrzuje, že tuto technologii poprvé vytvořili Němci a nyní se běžně používá v různých kosmických programech. Může se zdát, že popírají zákony času a prostoru, jak je definuje Einstein, ale dozvídáme se, jak se tyto zákony používají ke zrychlení plavidel za rychlost světla. Tohle umožňuje Biefeld-Brownův efekt, který funguje v pohonném systému ARV plavidel.

Upozornění uvádí: David Wilcock
žánr: Rozhovor
kategorie: Tajemství & Přísně tajné
jazyk: angličtina
titulky: češtinaDiskuze příspěvky: 1

super

Pátek 19.5.2017, 04:33:11, vložil/a: dastourak

Tohle by si měl pustit ten "blb"  Grygar smile

statistika TopList

odebírat RSS RSS 2.0

"Svoboda myšlení, svědomí a náboženského vyznání je zaručena. Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny. Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu". (Listina základních práv a svobod České republiky)

Redakce neodpovídá za obsah článků i diskusí, které ne vždy odpovídají stanovisku redakce. Přebírání písemného či obrazového materiálu je možné pouze se souhlasem vydavatele. Platí pro materiály podléhající čtenářskému poplatku. © Matrix-2001.cz, Jaroslav Chvátal
webdesign Vendys graphics